Pazartesi Günü Okunacak Etkili Dilek Duası

Pazartesi Günü Okunacak Etkili Dilek Duası

Pazartesi günü haftanın ilk günüdür. Bugün okuyacağınız dualar bütün hafta boyunca etkisini gösterecektir. Pazartesi Günü Okunacak Etkili Dilek Duası başında Fatiha suresi gelmektedir. 41 kere okursanız sizin için hayırlı bir gün olacaktır.

Bu dua eğer o hafta içinde yaşamak istediğiniz bir şey var ise bu duayı okuyarak o isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Bu dua gerçekten çok etkili bir duadır. Pazartesi günü günün herhangi bir saatinde sizi kimsenin rahatsız edemeyeceği bir yerde bu duayı okuyabilirsiniz. Duayı okurken abdestli olmalısınız. Duayı inanarak tüm kalbinizle okumanız ve sonunda da dileğinizi Rabbimize iletmelisiniz. İşte duamız:

https://www.youtube.com/watch?v=QjEYlSAjWuQ&pp=ygUtUGF6YXJ0ZXNpIEfDvG7DvCBPa3VuYWNhayBFdGtpbGkgRGlsZWsgRHVhc8Sx

Duanın çabuk kabul olması için okunacak dua : Selamün Kavlen Min Rabbir Rahim

Sabah namazının sünneti ile farzı arasında okunan çok makbul hacet duası

Sabah namazının sünneti ile farzı arasında aşağıdaki dua 3 kere okunup,murat ne ise istenilir. Okunacak dua: Allahümme Yâ Hayyu Ya Kayyûmu Ya Bedia’s …

Zor durumda olanlar…”Maddi-Manevi” bu duayı okuyun

Her hangi güç bir işin kolaylaşması için dua, Her müşkül iş için okunacak dua Her Müşkül işin halledilmesi başarılması için; Her gün 70 (Yetmiş) defa…..

100 defa istiğfar (estağfirullah el azıym ve etübü ileyk)

 Salavat ( Salaten Tefriciye olursa iyi olur)

41 Fatiha suresi

41 defa ” Bismillahirrahmairrahim.“Kulillahümme malike’l-mülki tü’ti’l-mülke men teşa’ü ve tenziü’l-mülke mim men teşa’ü ve tü’ızzü men teşa’ü ve tüzillü men teşa’ü biyedike’l-hayrü inneke ala külli şey’in kadir.Tülicü’lleyl, fi’n-nehari ve tülicü’n-nehare fi’l-leyl, ve tuhricü’l-hayye mine’l-meyyiti ve tuhricü’l meyyite mine’l-hayyi ve terzüku men teşa’ü bi gayri hisab.”

  • 1 Yasin-i Şerif 
  • 1 Vakıa suresi
  • 1 Fetih suresi

Pazartesi Günü Okunacak Rızık Duaları

Haftanın ilk iş gününde rızık için okumanız gereken önemli bir duayı sizlerle paylaşacağım.  İşte dualar:

  1. “Rabbi innî limâ enzalte ileyye min hayrin fekîr” (Taha Suresi, 20:24) Bu dua, Hz. Musa’nın duası olarak bilinir ve rızık konusunda yardım isteyenler için tavsiye edilir.
  2. “Allahumme innee es’eluke ‘ilmen naafi’an, ve rızkan tayyiban, ve ‘amelen mutakabbelen” Bu dua, “Ey Allah’ım, bana faydalı bilgi, helal rızık ve kabul olunmuş amel” anlamına gelir. Rızık konusunda bereket ve helal kazanç için bu dua okunabilir.
  3. “Allahumme rabbe’ş-şemsi ve’l-kameri ve’n-neccari ve’l-bahri’l-muzlimi ve’s-sahri’l-munbıki ve ma ebtelate minhu ve ma enzalete ileyhi, ve reba’tel-arzı ve ma harette bih, ve harra’d-dırayni ve ma beyne’humâ, ve dhiğa’ş-şeytânu ve mevlehu” Bu dua, pek çok mübarek ismin zikrini içerir ve rızık, güvenlik ve bolluk için okunabilir.
  4. “Rabbi la tazarnî ferdan ve ente hayr’ul-vârisîn” (Enbiya Suresi, 89) Bu dua, “Rabbim, beni yalnız bırakma, sen en hayırlı mirasçısın” anlamına gelir. Rızık ve iş konusunda destek için bu dua tercih edilebilir.

Unutmayın hazır duaların dışında sizlerde içinizden geldiği gibi samimi bir şekilde dua edebilirsiniz. Burada önemli olan niyettir. Rızık konusunda güçlü bir inanç ve sabır da önemli faktörlerdir.

Pazartesi Günü Okunması Gereken Dua Ve Esmalar

Pazartesi Günü Okunacak Esmalar

Pazartesi Günü Okunacak Allah’ın İsimleri

Pazartesi Günü Murad İçin Okunacak Dualar Sureler

Pazartesiyi Salıya Bağlayan Gece Okunacak Dualar

Pazartesi Günü Duası Ehlibeyt

Pazartesi Günü Okunacak Dualar

YAZAR BİLGİSİ
Erhan
Ben Erhan. Dinimiz hakkında araştırma yapmayı severim ve kendi öğrendiğim faydalı bilgileri siz kardeşlerimle de paylaşmaktan memnun olurum. Bana destek olmak için konularıma yorum yapabilirsiniz. Sevgilerimle,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.