Bu Duayı Okudum Borçlarımdan Kurtuldum

29.10.2023
3.197
Bu Duayı Okudum Borçlarımdan Kurtuldum

Borç sıkıntısından kurtulmak için bir çok dua ederiz. Borçlu insan hayatta hep mutsuz ve sıkıntı içinde yaşayan kişilerdir. Bu borçlarımızı ödemek içinde helal rızık olması gerekir. Bazen öyle bir an gelir ki bu duayı okudum borçlarımdan kurtuldum diyebilirsiniz. Bu arada asıl önemli olan tabi ki niyettir.

Allah’ın izniyle bu duayı okuyanların borçları bir an önce bitecektir. Bu duayı okuyabildiğiniz kadar okumanız gerekir. Abdestli bir şekilde inanarak okuyunuz. İşte duamız.

Borç Sıkıntısından Kurtaran Dua

Bu duayı okuyabildiğiniz kadar her gün namazlardan sonra okuyunuz. En yakın zamanda etkisini göreceksiniz.

“Ya mennanü zül ihsani kad amme küllel helaiki menneh”

Bir diğer yazımız olan borçlarından kurtulmak için dua adlı konumuzu da mutlaka okumalısınız.

Bu Duayı Okudum Borçlarımdan Kurtuldum

Bu dua ise borç sıkıntısında olan kişilerin sıklıkla okudukları etkili bir duadır. İki duayı da okuyabilirsiniz. Allah kabul etsin. Amin.

“Allahümmekfini bi halalike an haramike ve eğninibi fadlike ammen sivake.”

Borcunu Ödemeyen Kişiye Okunacak Dua

Sıkıntı çeken bir yakınınız, eşiniz veya dostunuz varsa ona işlerinde doğruluk ve hayırlı satışlar nasip etmesi için bu duları okuyabilirsiniz. Her ne yapılırsa yapılsın hak yoldan yapıldığı sürece Rabbim hepimize yardımcı olacaktır.

 

YAZAR BİLGİSİ
Elif Dmr
Elimden geldiğince araştırma yaparak dinimiz hakkında bilgi verici ve faydalı içerikleri sizlerle paylaşmak istiyorum. Paylaşımlarıma yorum yaparak sizlerde bu yolda ban destek olabilirseniz sevinirim. Sevgilerimle,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.