En Kuvvetli Uğur Getiren Şans Duası

11.10.2023
50.849
En Kuvvetli Uğur Getiren Şans Duası

Şans Duası, Şansın açılması ve işlerinizin rast gitmesi nedeni ile Rabbimize yönelip el açarak gönülden ve samimi bir şekilde dualar ederiz. Şans ve kısmetin açılması için günlük düzenli okunması gereken pek çok dualar vardır.

Rabbimiz samimi ve gönülden yakaran kullarının dualarını kesinlikle geri çevirmez. Şansın açılması için okunacak dualardan bir tanesi olan bu tesirli duayı günlük hayatımızda karşılaştığımız zorlukları aşmak şansımızın devamlı olması için dilimizden düşürmememiz gereken bu dua” SÜMMES SEBİLA YESSERAHU.

Olağanüstü Şans İçin Dua

Bu kısacık duayı ezberleyerek müşkül anımız da 3-5-7 sefer okunmamız yeterlidir. Bu tesirli duanın okunması gereken belli olan bir sayısı olmamaktadır. Günlük yaşamımız da zikir olarak sürekli okuyabiliriz.

Örnek olarak, yolların açılması ve gideceğimiz yere çarçabuk, sağ salim ulaşmak için okunur. Konuklarımız gelecek, hazırlığımızı zamanında yetiştirmek için, devlet dairelerinde işlerimizin kolaylıkla hallolması için ve şansın bizimle olmasını gerektiren birçok durumlar da okunabilen bir duadır.

Ancak bazı dileklerde okunmaz, bu dileklerde sevgilim beni daha çok sevsin, sevdiğimden devamlı haber alayım, sevgilimle hemen evleneyim şeklinde dilekler için kesinlikle okunmaz. Bu tesirli dua yalnızca dünya hayatında işlerin kolay ve rast gitmesi için okunur.

Şans Rızık Başarı Ve Servet İçin Okunacak Dualar

“Ve atakum min kulli ma se’eltumuh, ve in teuddu ni’metallahi la tuhsuha, innel insan ele zalumun keffar” ( Kuran- ı Kerim 14: 34)

La ilahe illallahü vallahü ekber subhanallahi vel hamdu lillahi ve estağfirullah’ellezi la ilahe Hüvel evvelü vel ahiru vez zahiru vel batınu ve hüve bi külli şey’in alim.

En Kuvvetli Ugur Getiren Sans Duasi

En Kuvvetli Uğur Getiren Şans Duası Görsel: Freepik

Ahiret Ve Dünya İçin Servet Anahtarı Olan Dualar

Vellezine cahedu fina le nehdiyennehum subulena ve innallahe le meal muhsinin (Kuran-ı Kerim 26: 69) bu dualar okunmalıdır.

En Kuvvetli Şans Duası

Şansınızın olmadığını düşünüyorsanız, planladığınız işler istediğiniz gibi gitmiyorsa, kısmetinizin kapalı olduğunu düşünüyorsanız, kısmetini bağlanmışsa, mutsuz ve üzgünseniz aşağıdaki duayı okumayı kendinize alışkanlık haline getirin. Çok kısa sürede ne kadar faydalı olduğunu göreceksiniz. Diyanet üzerinden arama yapıyorsanız bu tarz duaları bulmanız zor olabilir.

Allahümme ya rabbi bi cahi sahıbilvesıleti seyyidina ve nebiyyina ve habibina ve kurrati uyunina ve nuri ebsarina habibike Muhammedinil Mustafa ve rasulikel mürteda ve nebiyyikel mücteba havil halena ila ahsenil hali ya muhavvilel havli vel ahval.

Rızık Büyütmek İçin Salavat-ı Nurul Envar

Her farz namazından sonra bir defa okunur. Şans getiren bir salavatdır.

“Allahümme salli ala nuril envar” ve sirril esrar” ve miftahi babi’l ethar, ve ashabihil ahyar. Adede in’amillahi ve ifdalih”

Bu selavatın faydaları

“Servet büyütebilirsiniz” geçim darlığı çekenler okursa rızıkları artar, istekleri ve niyet ettikleri dileklerine kolaylıkla kavuşabilirler. “ Savat-ı Nurul Envar” her farz namazından sonra bir kez okunur ve şans getiren bir salavatdır.

Hem Kısmet Hem Şans Duası

Kısmetin ve şansın devamlı açık olması için, 2 rekat hacet namazı kılındıktan sonra ‘’1000 defa La İlahe İllalah Ya Hayrel Halas Muhammedurresulullah Ya Hızır İlyas’’denir. Daha sonra 1000 defa, Şad Şeydali Ya Ruha Evredin Ya Ruh Bi İzzeti Baruh.’’Okunur.

Peygamber Efendimizin Şans Duası

Sizlerde bu videoyu izleyerek şansınızı artırabilir Yüce Rabbimden istediğiniz her şeyin kabul edilmesini sağlayabilirsiniz. Bizlere konu altından bir yorum yapabilir en azından bir teşekkür ederseniz bizlerde çok mutlu oluruz.

Şanslı Olmak İçin Hangi Dua Okunur?

Şans veya kısmet, İslam inancına göre Allah’ın takdirine ve kaderine bağlıdır. Bu nedenle, kişinin yaşamındaki olaylar ve kısmeti, Allah’ın iradesine göre şekillenir.

Ancak dua, İslam’da birçok farklı konuda kullanılabilen bir ibadettir ve isteklerinizi Allah’a iletmek ve yardım dilemek için kullanabilirsiniz. İşte bir şanslı olmak veya kısmetinizin açılması için Allah’a dua etmek isterseniz kullanabileceğiniz genel bir dua örneği:

“Allah’ım, kısmetimi aç ve hayatımı olumlu bir şekilde yönlendir. Bana şans ve başarı ver, rızık kapılarını aç. Kaderimi en iyi şekilde şekillendir ve her işimde yardımcım ol. Sana güveniyor ve sana sığınıyorum. Amin.”

Unutmayın ki dua, sadece dileklerinizi Allah’a iletmek için değil, aynı zamanda manevi bir bağ kurmak ve iç huzur bulmak için de önemlidir. İslam’da dua, bir ibadet olarak kabul edilir ve kişinin inancını güçlendirmesine yardımcı olabilir.

Hayırlı Kapıların Açılması İçin Hangi Dua Okunur?

Hayırlı kapıların açılması için bir dua okumak isterseniz, “Rızık ve Hayır Kapılarının Açılması” için aşağıdaki dua örneğini kullanabilirsiniz:

“Allah’ım! Sana sığınıyor ve rızık kapılarımın açılmasını diliyorum. Hayırlı fırsatlar, işler ve bereketli kapılar aç. Bana bol rızık ihsan et. Rızkımı hayırlı ve bereketli kıl. Hayatımı kolaylaştır ve her işimde bana yardım et. Dualarımı kabul eyle. Amin.”

Bu dua, rızık kapılarının açılması ve hayırlı fırsatların gelmesi için Allah’a yapılan bir istektir. İslam inancına göre, her şey Allah’ın elindedir ve rızık da O’nun takdirine bağlıdır. Dua etmek, Allah’a güvenmek ve O’ndan yardım dilemek önemlidir. Duanızı samimiyetle yapmak ve düzenli olarak yapmak, manevi destek ve huzur sağlayabilir.

Rızık için hangi duayı okumalı?

Rızık, İslam inancına göre Allah’ın takdirine ve kaderine bağlıdır. Ancak rızık konusunda dua etmek, isteklerinizi Allah’a iletmek ve O’ndan yardım dilemek için önemli bir ibadettir. Rızık için dua ederken samimi olmalı ve Allah’a güvenmelisiniz. İşte rızık için okuyabileceğiniz bir dua örneği:

“Rabbi! Doğrusu beni indirdiğin herhangi bir hayırda, sana tam bir muhtaç durumda bulunuyorum.” (Kasas Suresi, 24)

Para Ve Şans Getiren Dualar

Para ve şans getiren dualar konusunda İslam’da özel bir dua bulunmasa da, maddi sıkıntıları hafifletmek veya hayırlı fırsatlar yakalamak için Allah’tan yardım dilemek amacıyla dua edebilirsiniz. İşte para ve şans getiren dua örnekleri:

Rızık ve Hayır Kapılarının Açılması İçin Dua

“Allah’ım! Sana sığınıyor ve rızık kapılarımın açılmasını diliyorum. Hayırlı fırsatlar, işler ve bereketli kapılar aç. Bana bol rızık ihsan et. Rızkımı hayırlı ve bereketli kıl. Hayatımı kolaylaştır ve her işimde bana yardım et. Dualarımı kabul eyle. Amin.”

Sıkıntılardan Kurtulmak ve Rızık İçin Dua

“Ya Rabbi, sıkıntılardan kurtulmak, rızkımızın bereketlenmesi ve maddi sıkıntılardan korunmak için sana dua ediyoruz. Rızık kapılarımızı aç, hayırlı fırsatlar sun ve her türlü sıkıntıdan bizi koru. Dualarımızı kabul eyle. Amin.”

İstiğfar ve Şükür Duası

“Ya Rabbi, günahlarımızı affet ve bize rızık ver. Bize şükretme yeteneği ver ki, senden gelen her nimeti değerlendirelim. Rızık kapılarımızı aç ve bize şans getir. Dualarımızı kabul eyle. Amin.”

Unutmayın ki dua, sadece dileklerinizi Allah’a iletmek için değil, aynı zamanda manevi bir bağ kurmak ve iç huzur bulmak için de önemlidir. Dua etmeden önce samimiyetle niyet edin ve düzenli olarak dua etmeye özen gösterin. Ayrıca, sadece dua etmekle kalmayıp, aynı zamanda dürüst ve adil bir şekilde çalışmak ve iyiliklerde bulunmak da maddi sıkıntıları hafifletebilir ve şansı artırabilir.

Oğlak Şans Duası

Burcun veya astrolojik işaretin şansını artırmak için özel bir dua ya da ritüel yoktur. İslam dinine göre, kişinin rızkı ve kaderi Allah’ın iradesine bağlıdır ve astroloji veya burçlar İslam’da dini bir öneme sahip değildir. Bu nedenle, herhangi bir burç veya astrolojik işaretin şansını artırmak için okunması gereken özel bir dua yoktur.

Dini olarak, şans ve rızık konularında dua etmek ve Allah’a güvenmek önemlidir. Bu durumda, daha önce verdiğim rızık için dua örnekleri veya hayır kapılarının açılması için dua örnekleri gibi duaları kullanabilirsiniz. İslam inancına göre, samimiyetle yapılan dualar Allah’ın rahmetini ve yardımını çekebilir.

YAZAR BİLGİSİ
Elif Dmr
Elimden geldiğince araştırma yaparak dinimiz hakkında bilgi verici ve faydalı içerikleri sizlerle paylaşmak istiyorum. Paylaşımlarıma yorum yaparak sizlerde bu yolda ban destek olabilirseniz sevinirim. Sevgilerimle,
YORUMLAR

  1. Hasan dedi ki:

    Şanslı mıyım yaksa sansızmıyım