Pazartesi Günü Okunacak En Etkili Dua

Pazartesi Günü Okunacak En Etkili Dua

Pazartesi günü haftanın ilk günüdür ve nasıl giderse hafta öyle gider diye bir tabir vardır. Peki pazartesi günü yani haftanın ilk günü hangi dua okunmalı işte size bunu açıklıyoruz. Pazartesi günü okuyacağınız dua sizi o hafta boyunca kötülüklerden korur ve işlerinizin yolunda gitmesini sağlar. Allah’ın izniyle şeytandan uzak olursunuz. Bu duayı sabah namazından sonra istediğiniz kadar okuyabilirsiniz. Allah bu etkili duayı kabul edecektir inşAllah. işte duamız:

Bismillahirrahmanirrahıym.
“Elhamdü Lillahilleziftehara bi ulivvihi ve ala bi fahrih.Va’berra bi kuvvetihi ve alimes sirra ve alaniyeh.Rabbena lekel hamdü ve bekaü ve azametü vel kibriyaü.Bediy’us semavati vel erdi zül batşiş şedidi vel kuvvetil metin.Rabbü erbab.Ve malikür rikabi la ilahe illa hüvel halikul bariül musavviru lehül  esmaül husna,yüsebbihu lehu ma fis semavati vel erdi ve hüvel azizül hakim.Allahümme akbıd annil hvevete ve mekral makirin.Ve cevral cairin.fe innei asbahtü müteharrizen bike la emlikü ma ercu ve la estetıy’u def”a ma ecidü.Ya faricel hümumi ve ya kaşifel ğumüm.Ve ya mücibe da’vetil mazlüm.La tüazzibni bi kesrati zünubi.Fağfir li verhamni inn tüazzibni fe bi zenbi.Ve in tağfir li fe inneke entel azizül hakim.”

Allah dualarınızı kabul etsin. Amin. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Vesveseye Karşı Okunacak Dua
YAZAR BİLGİSİ
Elif Dmr
Elimden geldiğince araştırma yaparak dinimiz hakkında bilgi verici ve faydalı içerikleri sizlerle paylaşmak istiyorum. Paylaşımlarıma yorum yaparak sizlerde bu yolda ban destek olabilirseniz sevinirim. Sevgilerimle,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.