Bu Duayı Her Gün 21 veya 100 Defa Okuyanın Dileği Gerçekleşir

Bu Duayı Her Gün 21 veya 100 Defa Okuyanın Dileği Gerçekleşir

Dileğimizin gerçek olması için dua okumak oldukça önem taşır. Dua okurken manevi olarak dileğimizin oluşumunu sağlarız. Bu duayı her gün 21 veya 100 defa okuyanın dileği gerçekleşir dediğimiz dua Salat-ı Tefriciye duasıdır. Her gün en az 21 kere okunduğunda dileklerimizin gerçekleşmesinde etki sağlayacaktır.

Her insanın yaşamdaki istek ve arzuları farklıdır. Dua sayesinde bu isteklere vakti gelince kavuşabilmek mümkündür. Salat-ı Tefriciye güçlü etkisi olan bir duadır. 21 kere okunan dilek duası ile mucizeleri kendinize çekmeniz oldukça heyecan vericidir. Duaya başlamadan önce niyet etmeniz ve abdestli olmanız gerekir. Bu dua sayesinde sağlık isteyen sağlık, bolluk isteyen bolluk kısmet isteyende tez zamanda hayırlı olana kavuşur.

Anında Gerçekleşen Dilek Duası

Salat-ı Tefriciye oldukça kıymetli bir duadır. Peygamber efendimize salat ile başlar. Onun yüzü suyu hürmetine arzu ve dileklerimizin güzel neticelenmesini Allahtan niyaz ederiz. Dilek duası her gün aksatılmadan dilek oluncaya kadar okunmalıdır. Salat-ı Tefriciye dilek duası 4444 kerede okunabilmektedir.

Bu yüzden 21 veya 100 kere okumak çok daha makuldür. Bu dilek duası her gün zikredilmelidir. Elbette ki dileklerin bir anda olması beklenilmemelidir. Ancak herkesin dua etkileşimi farklıdır. Kimi bir gün içerisinde isteğine kavuşur kimi altı ay sonra bu yüzden dileğim olmadı diye düşünülmemelidir. Dua okurken hayırlı olan zamana bırakılması çok kıymetlidir.

Bu Duayı Her Gün 21 veya 100 Defa Okuyanın Dileği Gerçekleşir

Salat-ı Tefriciye duası diye de geçen bu duayı her gün 21 ve ya 100 defa okuyan kişinin bütün sıkıntıları gider. Bu dua çok etkili ve çok bereketli bir duadır. İş kapıları açan duadır. İşlerinizin yoluna girmesi için bir duadır. Dilediğiniz her ne ise onu gerçekleştirmek için bir duadır. Bu duayı inanarak okuyan kimsenin yeni hayır kapıları açılacaktır.  İşte duamız:

Salat-ı Tefriciye:

اللهـم صل صلاة كاملة وسلم سلاماً تاماً على سيدنا محمد الذي تنحل به العقد وتنفرج به الكرب وتقضى به الحوائج وتنال به الرغائب وحسن الخواتم ويستسقى الغمام بوجهه الكريم وعلى آله وصحبه في كل لمحة ونفس بعدد كل معلوم لك. –

“Allâhümme salli salâten kâmileten ve sellim selâmen tâmmen alâ seyyidinâ Muhammedinillezi tenhallü bihil’ükadü, ve tenfericü bihil’kürabü, ve tükdâ bihil’havâicü, ve tünâlü bihir’regâibü, ve hüsnül’havâtimi, ve yüsteskal’ğamâmü bivechihil’ kerimi, ve alâ âlihi ve sahbihî fi külli lemhatin ve nefesin biaded-i külli mâ’lûmin lek.”

Türkçe Anlamı: “Allah’ım! Efendimiz Muhammed’e salât-ı kâmile ve selam-ı tam salat,selam eyle! Zira =,öyle bir zattır ki, kendisiyle düğümler çözülür,sıkıntı ve zahmetler kolaylaşır,ihtiyaçlar karşılanır,arzulara ve güzel sonuçlara ulaşılır.Kendisinin yüzü suyu hürmetine yağmur istenir.Her göz açıp kapama veya şimşşek çakması gibi bir zamanda ve  her nefeste Sen’ce malum olan mahlukat sayısınca  O’nun âline ve ashabına da salat ve selam olsun.”

Allah dualarınızı kabul etsin.

YAZAR BİLGİSİ
Elif Dmr
Elimden geldiğince araştırma yaparak dinimiz hakkında bilgi verici ve faydalı içerikleri sizlerle paylaşmak istiyorum. Paylaşımlarıma yorum yaparak sizlerde bu yolda ban destek olabilirseniz sevinirim. Sevgilerimle,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.