Sevgiliye Cuma Mesajı 2024 (Özel Ve Anlamlı Sözler)

Sevgiliye Cuma Mesajı 2024 (Özel Ve Anlamlı Sözler)

Cuma günü İslam alemi için çok kıymetli bir gündür. Sevgiliye cuma mesajı atmak ona verdiğimiz önemi ve her zaman için duamızda yer aldığını hissettirmek sevgiyi perçinleştirecektir. Cuma günü sevdiğimiz insanlarla mesajlaşmak çok değerlidir.

Özellikle yaşamımızı paylaşmak istediğimiz sevgilimizle İslami değerlere saygı göstermek çok özel bir davranıştır. Cuma mesajlarını özel ilgi gösterdiğimiz kişiyle paylaşmak hem niyetimizin ciddiyetini hem de dini duygularımızın gelişmiş olduğunu belirtmek için önemlidir.

Sevgiliye Cuma Mesajı

Sela ila cuma arasındaki saatte sevgilinize içten bir cuma mesajı göndermek inancınızı tazelediği kadar birbirinize olan sevginizi de arttıracaktır. Çünkü cuma gibi hatırlanmak sevilip sayıldığımızın bir göstergesidir. Sevgilimize olan ilgi alakamızı her Cuma vakti dile getirebiliriz. Mübarek günümüz olan cumada sevgilimize edeceğimiz içten bir dua, gönül alıcı bir söz, bir hadis tüm kırıkları onaracaktır.

  • Bizi bir araya getiren rabbim cumanın hürmetine seni her türlü kötülükten korusun. Aşkım cuman mübarek olsun ettiğin dualar kabul olsun.
  • Hayırlı cumalar benim kalbi güzel yüzü güzel sevdiceğim. Rabbim ömrümü ömrüme yazsın.
  • Allah’ın selamı ve bereketi üzerine olsun nur yüzlü gül kokulum. Dualarımda sen beni duana katar mısın?

Sevgiliye Cuma Mesajı Uzun

Sevgiliye Cuma mesajı uzun tutulması herkesten ayrı tutulduğuna işaret eder. Kalbimizden geçenleri cuma mesajı ile dile getirmek manevi duyguların öne çıkması ilişkiyi kuvvetlendirecektir.  Sevgilimize yazdığımız cuma mesajının farklı bir anlamı olmalıdır.  Herkese yazdığımızın dışında, özel, dini duygulara hitap eden ama sevgimizi de ön plana çıkaran nitelikte olmalıdır.  Sevgilimiz için yazacağımız cuma mesajı manidar ve gerçekçi olmalıdır.

  • Allah’ın lütfu hayatıma güneş gibi açan sevgilim hayırlı cumalar. Allah bahtını güzel etsin benle beraber bir ömür birlik etsin.
  • Huyu güzel yüzü güzel bebeğim cuman mübarek olsun. Duaların kabul olsun. Rabbim iki cihanda seni bana yazsın.
  • Melek kalpli sevdiğim hayırlı cumalar Allah’ım sağlığına sağlık katsın. Gül yüzünü hep güldürsün. Ya Fettah! Rabbim hayırlı kapıları birer birer önüne açsın.
  • Hayatımın gayesi tek arzum güzel kalplime hayırlı cumalar dilerim. Canım cuman bereketli ve hayırlı olsun. Yüce rabbim seni her türlü kötülükten korusun.

Herkese attığınız mesajları sevgilinize yollamamalısınız. Sevdiğiniz insan özel ve değerlidir. Bu yüzden cuma günleri yönlendirme mesajlar kesinlikle sevgiliye atılmamalıdır.  Kendi seçtiğiniz resimlere, kendi mesajını eklerseniz çok daha özel ve anlamlı Cuma mesajları oluşturabilirsiniz. Bu sevgilinizin yüzünü güldüren, kalbine dokunan Cuma mesajı olarak unutulmayacaktır.

Sevgiliye cuma günü mesajı

Sevgiliye cuma günü mesajı

Uzaktaki Sevgiliye Cuma Mesajı

Uzaktaki sevgiliye cuma mesajı sevgilimize verdiğimizde değeri yüceltecektir. Cuma bir müslümanın en özel günüdür.  Haftada bir gün cuma günü sevdiğimize, sevdiklerimize cuma mesajı atmak değerli olacaktır.  Özellikle uzakta bulunan görüşme olanağımız kısıtlı olan sevgilimize cuma mesajı atmak çok hoş bir davranış olacaktır.  Gönlümüzden geçenleri, dualarımızı, temennilerimiz cuma mesajında sevdiğimiz insana iletmek karşı tarafı duygulandıracaktır.

“Cuma günü, dualarımızın kabul olduğu ve bereketin bol olduğu özel bir gündür. Rabbimiz, bize her günün bir öncesinden daha hayırlı olmasını nasip etsin. Seninle geçirdiğim her an, benim için büyük bir nimet. Cuma günü dualarımda seni de anıyorum ve Rabbimizden seninle mutlu bir gelecek diliyorum. İyi cumalar, sevgilim!”

Cuma günleri sevgiliye gönderilen mesajlar sözlü veya yazılı olabilir. Özellikle alışılmışın dışında yollayacağınız mesajlar kişiye özel olarak dikkat çekecek ve değerli hissettirecektir. Çeşitli resim uygulamaları ile cuma mesajlarınızı bütünleştirebilirsiniz. Kişiye özel yapacağınız cuma mesajları sevginin en güzel ifadesi olarak kalpte mühürlenecektir.

Mutlaka okumalısınız Pişman Ettirip Özür Dilettiren Dua

Özellikle uzak kalan sevgililer kendi fotoğraflarına cuma mesajları ekleyebilirler. Cuma günü ayrıca sevgiye ve eş olmaya dair ayet ve hadislerden Cuma mesajları yollamak ilişkinin ne kadar ciddi olduğunu vurgulayacaktır.

“Cuma günü duaların kabul edildiği, günahların affedildiği ve sevgiyle dolup taştığımız özel bir gündür. Bu özel günde seni düşünüyor ve Rabbimizden bize verdiği güzellikler için şükrediyorum. Seninle her anım, hayatımın en kıymetli anlarından biri. Rabbimiz, bizim gibi birbirine aşık olan tüm çiftlere mutluluk versin. İyi cumalar, sevgilim!”

Sevgililer cuma günlerini iyi değerlendirmelidir. Kalp kırmadan, sevgi dolu sözlerle cuma gününü geçirmelidir. Hayırlı cumalar dilerken davranışlarla da bunu yansıtmak önemlidir. Kişi uzakta olsa bile bir kelime bir cümle her şeyi anlatmaya yeter ki gelecektir. Cuma mesajları sevdiğiniz kadına ya da adama aksatılmadan atılmalıdır. Ancak her zaman için erkeğin önce davranması kadına değerli olduğunu hissettirecektir. Bu yüzden kadınlar Cuma mesajlarını öncelikle erkekten beklemeli, karşılığını da en güzel şekilde vermelidir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.