Terk Eden Sevgiliyi Geri Getirmek İçin Dua

Terk Eden Sevgiliyi Geri Getirmek İçin Dua

Aşk ve sevgi paylaştığımız insanın bir anda terk edip gitmesi hiç hoş değildir. Terk eden sevgiliyi geri getirmek için dua çalışmaları yapmak etkilidir. Özellikle haksız bir şekilde terk edilmişseniz ilahi adalet mutlaka tecelli edecektir. Terk edilmek kişilerde büyük çöküntü oluştur. Kişinin içindeki aşk ateşi gidenin dönüşünü ile sönebilmektedir. Ancak terk eden kişilerle sil baştan bir ilişki yaşamak pek akıllıca bir durum değildir. Çünkü terk etme potansiyeli olan kişiler geldikleri gibi yine aynı eylem içine girebilmektedir.

Terk Eden Sevgiliyi Geri Getirmek İçin Dua

Allahumme ya mevdiü küllü şekva hifyetin veya kaşifü küllü beliyyetin ya münci Musa ve Muhammed ve İbrahim-ül Halil salavatü-llahi ve selamühü aleyhim ecmain. üduke ya elhi deamin mineşşitdete gafeti daüfet kuvvetehü ve kallet hiletühü duael garikul melhuf ellezi la yecidü li keşfi ma bihi illa ente ya errahmerahimin . Ekşif anna nezile bina min aduvvina ve adüvvike eşşeytan-irrecim. Ya Rabbel Alemin inneke ala küllü şey’in kadir,ve egusai ,Ya Allah,Ya Allah, Allahümme ya Badiü la bidayete leke,ya daimü la nifade leke,Ya Hay,Ya Mühyil mevta ya kaimen ala küllü nefsin bima kesebet,ilahi ente Allah-ül azizül Cebbar. La ilahe İlla Ente ilahen vahiden. Es’elüke bil kelimatil tamat el emnü vel afvü vel afiyete vel müafat el daimetü fiddini veddünya vel ahireti vel ehel,vel cesed vel mal , vel veled, vel müslimine ecmain. Ya Rabbel Alemin,inneke ala küllü şey’in kadir. Verhamni birahmetike ya erhamürrahimin. Vekşif anni ma nezile bi min dıykün ve küllema eredtü. ve hallisni halasan cemilen ya Rabbül Alemin

Terk eden sevgiliyi geri getirmek için dua terkipleri önemlidir. Ayrıldığınız, terk edildiğini hiç önemli değil, dua ile gideni kararından vazgeçirip geri döndürebilirsiniz. Terk eden kişileri geri getiren en büyük dua çevirgel duasıdır. Yedi haftalık bir okuma ile sizi terk eden kişiyi döndürebilirsiniz. Ancak her dönen kişi hayırlı değildir. Bu yüzden hayırlısı ise size dönmesi çok önemlidir. Burada dikkat edilmesi gereken nokta sizi ne için terk ettiği olacaktır. Eğer ortada büyük bir sorun bulunmuyorsa çevirgel okuyarak aranızdaki sorunları halledebilmek mümkün ve sağlıklıdır.

Mutlaka okuyun Sevdiğiniz Kişinin Kalbini Kazanmak İçin Dua

Çevirgel duasını genellikle evliliği olan kişilerin okuması daha doğru olacaktır. Çünkü kişilerin aile birliğini bozmaması gerekir. Ancak sevgili sıfatında kişi okuma yapacağı insanın helalı olup olmadığını bilmediği için dönüşü tamamen bir risktir.  Bununla birlikte” Ya Allah Ya Vedud Ya Cami” sevilme ve bir araya getirme enerjisi sağlar. Bu esma günlük 1000 kere çekilmesi halinde giden geri dönecektir. Ancak zikirlerini düzenli yapılması şarttır.

Sevgiliyi Pişman Edip Geri Döndürme Duası

Sevgiliyi pişman edip geri döndürme duası birçok kişide başarılı sonuçlar vermiştir. Terk eden kişiler bir anda ayrılık kararı alabilir. Buda terk edilen kişide büyük şok ve acı yaratır. Ancak dualar ile pişmanlık yaratıcı dönüşler almak mümkündür. Kalbi kırılmış kişilerin duası da makbuldür. Özellikle haksız bir şekilde ortada bırakılan kişiler pişmanlıkla geri döndürme duası yapabilir. Elbette pişmanlıkla dönmesini istediğiniz kişi sizin için hayırsız olabilir. Bu yüzden sizi üzen kıran biri geri istediğinizden emin olun.

Bismillâhirrahmânirrahîm.

Ve ezzin flnnâsi bil hacci ye’tûke ricalen ve alâ külli damirin ye’tîne min külli feccin amîkın. Liyeşhedû menâfıa lehüm Allâhümme bisirri ismikel azîmil a’zami “sevdiğinin kişinin ismi” ve “senin ismin bisirri kef he ye ayın sad ha mim ayın sin kaf ve bihakkı esmâikel husnâ ve sıfâtikel ulyâ en teb’ase hamilete kitâbî hazâ be’lan salihan lihıtbetihâ ve zevâcihâ inneke alâ külli şey’in kadîr. Bi rah-metike yâ erhamerrâhimîn. Ve sallallâhü alâ seyyidinâ ve nebiyyinâ ve mevlânâ ve habîbinâ ve şefı’inâ ve nûri ebsârinâ ve kurrete uyûninâ muhammedin aleyhissalâtü vesselâm.

Bununla birlikle salavat duaları her dileğiniz için mucizeler sağlamaktadır. Nur-i zati salavatı gideni etkili bir şekilde geri döndüren bir salavattır.  Bununla birlikle kişinin terk etme sebebi başka biriyse kendi yolunuza bakmanız akıllıca olacaktır. Eğer evli değilseniz geri döndürmeye çalışmak boşuna çabalamak olacaktır. Sevgiliyi pişman edip geri döndürme duası kişiyi pişman olup getirse bile size yine aynı şeyleri yaşatacaktır.  Ancak evli olup yuvasını kurtarmaya çalışanlar mutlaka geri döndürme duası yapmalıdır. Yuvanın bozulmaması için dua kısa sürede etkili olacaktır.

En Güçlü Geri Getirme Duası

En güçlü geri getirme duası nedir terk edilen kişilerce sorulmaktadır. Geri getirme duaları çok çeşitlidir. Özellikle hacet namazı ile yapılan dilek duaları da kişinin dönmesine vesile olacaktır. Geri getirme duaları iyi düşünerek yapılmalıdır. Okuyan kişiyi tekrar terk edildiği kişi tarafından mutsuz edilmesi mümkün olduğu için dönen kişiyle hayırlısı olan sonuç kabullenmelidir. Terk edilmenin ardından hemen dualara sığınmak hızlı dönüş için etkili olacaktır.

Bazı dualar o kadar güçlü ve etkilidir ki kişi 24 saat içerisinde terk ettiği sevgilisine dönüş sağlamaktadır. Elbette ki bir ilişkiden vazgeçmek kolay değildir. Canı yanan kişi dualar sayesinde eski mutluluğunu tekrar sağlamaya çalışır. Ancak kişi nasibinizde yok ise zorlamanın hiçbir anlamı olmayacaktır. Bu sebeple sizi tercih etmeyen bir insan geri dönüş dilemeyin. Bunun yerine sizi mutlu edecek hayırlı bir ilişki için dua edin.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.