77 Kere Fotoğrafa Okunan Dua

77 Kere Fotoğrafa Okunan Dua

Dualar hayatımızın her alanında önemli bir yer tutmaktadır. 77 kere fotoğrafa okunan dua sayesinde sevdiğimiz insanı kendimize daha yakın hale dönüştürmek mümkün olmaktadır. Aşk ilişkileri her zaman dengeli yürümemektedir. Bu yüzden bir tarafın sevgisi diğerine göre daha az gelmektedir. Bu yüzden etkili bir şekilde sevdiği insandan ilgi alaka ve sevgi görebilmek adına fotoğraf üzerine okuma yapmak oldukça etkili olacaktır.

“Rabbişrah li sadri ve yessir li emri vahlul ukdeten min lisani yefgahü kavli””

Fotoğraflar bir işinin aurasının temsil eder. Dua okurken kişi karşımızda yok ise fotoğraf aracılığı ile okuduğumuz duayı üzerine üflemek çok etkili olacaktır. Sonuç itibari ile birinin sevgisini kazanmak istiyorsak dualardan yardım almak kıymetli olacaktır. Biz okuduğumuz kişinin sevgisindeki hayrı ve şeri göremeyiz. Ancak Allah her şeyi gören ve bilendir. Bu yüzden okuduğumuz duanın kabulü ancak yüce Allah’ın istemesine bağlıdır.

“Yuhibbunehum kehebbüllezine amenü eşeddi hubbullahü ve cealeş şemse zıyaen vel kamere nüren vallahi Alim-i bizatis sudür”

Sevdiğinizi elde etmek, aranızdaki soğukluğu ve mesafeyi aşmak için fotoğrafına dua okuma çok tesirli olacaktır. Ancak fotoğrafına okuyacağınız kişi size sevgisini yitirmiş veya ayrılmış olmaması gerekir. Çünkü okuyacağınız dua çok tesirlidir. Başkası ile hayat kurmak isteyen bir kişinin fotoğrafına dua okumak uygun olmayacağı için sadece ilişkisi olan ve evli kişilerin aşkı pekiştirmek amacı ile okunması caizdir. Taha suresinin 25. Ve 28. Ayetleri olmaz dediğimiz sevgileri bile dize getirecek kuvvettedir.

Sevdiğinin Fotoğrafına Okunacak Dua

Sevdiğinin fotoğrafına okunacak dua özellikle genç kızlar ve kadınlar tarafından çokça sorulmaktadır. Genellikle kadınlar ilişkilerine çok daha bağlı ve narinlerdir. Bir insana kendini sevdirmek ve aşkı diri tutmak için sevdiğinizin fotoğrafına okumak oldukça etkilidir. Bu konuda tavsiye edilen pek çok dua vardır. Ancak Allah dileği kulunun duasına kabul buyurmaktadır. Neticede her sevgi hayırlı ve helal değildir. Bu sebeple fotoğrafına okuyacağınız insanın hayatınızı nasıl etkileyeceğini düşünmeniz çok önemlidir.

“Ve min ayatihi en halaka lekum min enfusikum ezvacen li teskunu ileyha ve ceale beynekum meveddeten ve rahmeh, inne fi zalike le ayatin li kavmin yetefekkerun”

Rum suresinin 21. Ayeti sevginin oluşması veya var olan sevginin arttırılması adına sevdiğiniz insanın fotoğrafına okunabilir. Aranızdaki sevginin pekişmesi için Rum suresinin bu ayeti fotoğrafa 818 kere okunmalıdır. Elbette ki sevgi, aşk ve muhabbet dualarının gece yarısı okunması etkilidir. Dua kapılarının açık olduğu zamanlarda okuma yapmak tesirli olacaktır. Ancak bu gibi duaların harama okunmaması çok önemlidir. İradeye tesir etmek bazen iki tarafı da mutsuz edebilmektedir.

Fotoğrafa 21 Besmele Duasını Kabul Olanlar Var mı?

Fotoğrafa 21 besmele duasını kabul olanlar var mı sorusu sıkça sorulan sorulardandır. Sevgisinden şüphe edilen kişilere besmele-i şerif okuyarak elde etmem mümkün olabilmektedir. Her şeyi besmeledir. Bu yüzden sevgi ve aşkın güçlenmesi adına besleme çekmek faydalı olacaktır. Hayatınızı birleştirmek istediğiniz, sevgisi ile mutlu olduğunuz insanın fotoğrafına 21 kere Bismillahirrahmanirrahim denilip resmine üflendiğinde kısa zaman içerisinde kişide okuyana karşı istek oluşacaktır.

Mutlaka okuyun Banyoya Girerken Okunacak Dua

Özellikle 21 besmele duası ayrılan çiftlerde geri döndürmek için okunmaktadır. Okunması çok kolay olduğu için hemen herkes tarafından bilinmektedir. 21 besmele duası okuyanlar tarafından şaşırtıcı sonuçlar vermiştir. Elbette ki inançlı bir şekilde okumak, sevgiyi Allah’ın adıyla istemek büyük bir tesir yaratacaktır. Besmele duasının sevilen kişinin fotoğrafına yedi gün yirmi bir defa okumak yeterli olacaktır.

Kişi hayırlı ise okuyan kişiye dönüş yaparak, sevgisini ilgisini belli edecektir. Besmele duası ayrılma eşiğine gelmiş evli kişilerce okunması çok faydalıdır. Özellikle besmele Allahtan yardım istemenin en güzel yoludur.  Arası bozulan çiftler besmele duasını gece yarısı sevdiği insanın fotoğrafına okuyarak olumlu gelişmelere nail olabilmektedir. 21 besmele duasını her sorun için uygulamak mümkündür. İnanarak okunduğunda tesiri çok kısa sürede gerçekleşmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.