Grip İçin Etkili Şifa Duası – Hastalıklardan Korunun!

02.11.2023
8.278
Grip İçin Etkili Şifa Duası – Hastalıklardan Korunun!

Grip için dua, grip hastalığının geçmesi için etkili şifalı dua arayanlar için hazırladığımız bu yazımızda grip hastalığınızı geçiren ve aynı zamanda başka bir hastalığınız varsa da şifa veren bir duadır. Ayrıca bu duayı zor ve çaresi bulunmayan hastalıklar içinde okuyabilirsiniz. Duayı etmeden önce niyet etmeli ve o şekilde duanızı etmelisiniz.

Grip için duayı okumadan önce abdestli olmanız ve mümkün olursa 2 rekat şifaya niyet namazı kılmalısınız. Namaz sonunda kıbleye karşı oturarak ellerinizi açıp aşağıdaki vereceğimiz İsmi-Şerif-i 1000 defa okumalısınız. 7 gün boyunca hiç aksatmadan bu duayı okuyunuz. Allah’ın izniyle sağlığınıza kavuşacaksınız.

Okunacak İsm-i Şerif:

“Yâ Bârrie’n-nüfûsi bilâ misâlin halâ min ğayrihi Yâ Bâriu”

Türkçe Anlamı

“Ey varlıkları hiç yoktan yaratan,örneksiz olarak yaratan ve hiçbir şeye ihtiyacı olamayan yaratıcı.!(Derdime derman ve şifa ver)”

Bu duayı yukarıda da söylediğimiz gibi günde 1000 kere okursanız hiçbir şekilde hasta olmaz ve Allah’ın izniyle sağlığınıza kavuşursunuz.

Grip İçin Etkili Şifa Duası

Sizler için youtube üzerinde yer alan Grip İçin Etkili Şifa Duasını paylaşacağız. 

YAZAR BİLGİSİ
Elif Dmr
Elimden geldiğince araştırma yaparak dinimiz hakkında bilgi verici ve faydalı içerikleri sizlerle paylaşmak istiyorum. Paylaşımlarıma yorum yaparak sizlerde bu yolda ban destek olabilirseniz sevinirim. Sevgilerimle,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.