Bismillâhillezi La Yedurru Duası 100 Kere

Bismillâhillezi La Yedurru Duası 100 Kere

Dünya görünür görünmez tehlikelerle doludur. Bismillâhillezi la yedurru duası 100 kere okunduğundan kişi üzerinde aşılmaz bir koruma kalkanı oluşur. Bismillâhillezi da yedurru duası ile insan dünya üzerindeki her türlü kaza, beladan korunur. Kısa bir dua olmasına rağmen büyük korunma oluşturan dua sabah akşam aksatılmadan okunmalıdır. Ezberlenmesi gereken önemli dualar içerisinde yer alan Bismillâhillezi la yedurru üç kere okunması durumunda etrafımızda koruma oluşturmak mümkün olacaktır.

Bismillâhillezi La Yedurru Duası

“Bismillâhillezi lâ yedurru ma’asmihi şey’ün fil erdi ve lâ fissemâi ve hüves-semi’ul alim.”

Bismillâhillezi La yedurru 100 kere okumak kişi ve yakınları üzerinde bulunan sihirlerin ortadan kalkmasında etkili olacaktır. Allaha sığınan kişiler yer ve gökten gelecek her türlü husumet karşısında korunacaktır. Bismillâhillezi la yedurru duasını ezberlemek, çocuklarımızda alışkanlık haline getirmek çok kıymetli olacaktır. Güçlü bir korunma duası arayanlar için Bismillâhillezi la yedurru oldukça akıllıca olacaktır. Bazı korunma duaları oldukça uzundur ve ezberlemek için zaman gerekir. Bismillâhillezi La yedurru kolayca ezberlenecek dualardandır.

Korunma duaları insanlar için çok önemlidir. Gözle gördüğümüz tehlikelerin dışında görünmez olan nazar, büyü, cin gibi insanı rahatsız edebilecek tehlikelerde vardır.  Tüm bunların bertaraf edilmesi için Bismillâhillezi La yedurru duası okunmalıdır.  Bu dua ayrıca peygamber efendimizin tavsiye dualarından olup anlamı ve kıymeti büyüktür. Dünya üzerinde hiçbir şeyden zarar görmemek adına Bismillâhillezi La yedurru duasını sabah ve akşam üçer defa olmak üzere okuyabilirsiniz.

Bismillahillezi La Yedurru Faziletleri

Bismillahillezi La yedurru faziletleri korunma üzerinedir. Allahtan korunma dileyen kişiler günlük okumalarına mutlaka Bismillahillezi la yedurru duasını eklemelidir. Alışkanlık haline getirilmesi gereken dualarımızdandır. Her türlü kaza ve beladan uzak durmak, gün içinde görünmez olan her şeyden emin olmak adına büyük bir korunma duası olan Bismillahillezi La yedurru okumak çok faziletlidir.

  • Bismillahillezi La yedurru peygamber efendimizin ümmetine önerdiği dualar arasında yer alır.
  • Nazar için oldukça etkili dualardandır. Okuyan kişi gün boyunca kem gözle bakan kişilerin şerrinden korunur.
  • Bununla birlikte büyüde insanları çok olumsuz etkileyen durumlardandır. Kuranda da yasaklanan büyü ve sihir Bismillahillezi La yedurru duası ile etkisiz hale getirilebilir.
  • Dış etkenli olarak insana zarar sağlayan kazalar korunma duası olan Bismillahillezi La yedurru ile önlenebilir.
  • Doğal afetlerden korkan kişiler sabah akşam Bismillahillezi La yedurru duasını üç kere okursa büyük koruma altına girmiş olur.
  • Cin musallatı olduğu düşünülüyorsa ve kişi sürekli korku içindeyse Bismillahillezi La yedurru duası okunması cesaret vereceği gibi cinlerin oluşturduğu sıkıntılarda yaşanmaz hale gelir.

Bismillahillezi La yedurru duası okuyan kişi yerden ve gökten gelebilecek her türlü kötülüğü Allah’ın izni ile bertaraf etmiş olur.  Bu dua günlük okumalarınızda ve namaz sonrasında okunabilecek en güzel dualardandır.  Dua ile kendini koruma altına almak isteyenler bu dua ile kötülükleri kendinden uzaklaştırabilirler.

Bismillâhillezi La Yedurru Duası

Bismillahillezi La Yedurru Hangi Surede Geçiyor

Bismillahillezi La yedurru hangi surede geçiyor merak eden pek çok kişi vardır. Ancak korunma dualarının başında gelmekte olan Bismillahillezi La yedurru hiçbir surede geçmemektedir. Çünkü bu bir ayet değil bir duadır. Peygamber efendimizin müminlere tavsiye ettiği dualardandır.  Dua ayet değildir ancak besmele ile birlikte okunması faydalı olacaktır.  Bunun yanı sıra kadınlar regl günlerinde sadece esma çekmeleri çok daha doğru olmaktadır. Bu yüzden okumalarına ara vermek dinen uygun olacaktır. Bismillahillezi la yedurru duası bir başkası tarafından okunarakta koruma sağlar.

Mutlaka Okumalısınız Bağımlılıktan Kurtulmak İçin Esmaül Hüsna

Korunma duası olarak huzur veren Bismillahillezi La yedurru duası bol bol okunmalıdır. Aile fertleri dışarı çıkacağı vakit, eşinizi işe, çocuğunuz okula yollarken Bismillahillezi La yedurru duası içinize rahatlık verecektir. Çünkü bu duayı eden, üzerine okunan kişiler sabahtan akşama, akşamdan sabaha Allah’ın himayesi altındadır ve hiçbir kötülük zarara veremez.

Bismillâhillezi La Yedurru Hikayesi

Bismillâhillezi La Yedurru Hikayesi

Bismillâhillezi La Yedurru Hikayesi

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.