Sevdiğiniz Kişinin Kalbini Kazanmak İçin Dua

Sevdiğiniz Kişinin Kalbini Kazanmak İçin Dua

Sevdiğimiz insana duyduğumuz duyguların aynı şekilde karşılık bulması inanılmaz hoş bir duygudur.  Sevdiğiniz kişinin kalbini kazanmak için dua bir takım aşk ve muhabbet duaları bulunmaktadır. Ancak sevdiğiniz bir insan sizin için hayırlı olmayabilir. Bu yüzden bu konuda dikkat etmek çok önemli olacaktır. Sevdiğiniz kim olursa olduk kalp kazanma duaları ile ilişkiyi kurmayı başarabilirsiniz. Ama bunu devamlı bir şekilde yürütemezsiniz. Bu yüzden sevdiğiniz kişi sizin verdiğiniz değeri hak ediyorsa kalp kazanma dualarını okumak çok yerinde olacaktır.

Sevdiğiniz Kişinin Kalbini Kazanmak İçin Dua

“Allahümme elif beyne kulubinâ ve aslih zâte beyninâ ve’hdinâ sübüle’sselâmi ve neccinâ mi-ne’z-zulümâti ile’n-nûri ve cennibne’l fevâhişe mâ zahare minhâ ve mâ betane.”

“Efizli minel envari feyzete müşrikin aleyye ve ehyi meyte kalbi bi taytağat“.

Birinin kalbini kazanmak için dua okuduğunuz takdirde kişinin sevgisini, muhabbetini kazanmak mümkündür. Ancak duaların okunma sayısı, kaç gün okunacağına dair detaylara mutlaka dikkat edilmelidir. Dua ile kişinin kalbini celp etmek oldukça kolaydır. Ancak düzenli okumak çok önemlidir. Özellikle Duha suresi sevdiğiniz adam ya da kadının kalbini kazanmanız için çok etkilidir. Kalp kazanmak için kişinin resmine bakarak okuma yapmak çok önemlidir. Duha suresi ayetleri okunmadan önce kişi peygamber efendimize otuz adet salavat getirmelidir.

Birinin kalbini kazanmak için Duha suresi okunduğu takdirde kişi okuyan kişiye ister istemez çekim duyacaktır. Sevdiğiniz kişinin kalbini kazanmak için dua terkibi okumak ciddi anlamda kişiyi size yaklaştıracaktır. Duha suresinin gece yarısından sonra okunması çok etkili olacaktır. Sevgisini kazanmak istediğiniz kişinin fotoğrafına bakılaraktan 170 kere Duha suresi okunur. Eğer kişi kaderinizde var ise kalbi size ısınacaktır.

Sevdiğinin Kalbine Girmek İçin Dua

Sevdiğinin kalbine girmek için dua okuma oldukça akıllıca olacaktır. Ancak sizi sevmeyen bir insanın kalbini kazanmak kendinize yaptığınız bir haksızlık olacaktır. Size ilgisi olan ve aranızda bir şey olabileceğini düşündüğünüz insanların kalbini kazanmak oldukça tesirlidir. Kişinin duygularını harekete ve eyleme dönüştürecek olan kalp kazanma duası düzenli olarak okunduğunda kişiyi kalbinize yakınlaştıracaktır. Kalpleri birbirine yakıştıran Allah’tır. Bu sebeple Allah dilerse hiç ummadığınız, olmaz dediğiniz ama çok istediğiniz kişinin kalbini dualarla kazanabilirsiniz.

“Ya Kadiru Ya Allah. Ya Rahmanu Ya Allah. Ya Rahimu Ya Allah. Ya Kerimu Ya Allah”

Mutlaka okumalısınız Eşinizle Aranızdaki Muhabbeti Artırmak İçin Dua

Bununla birlikte kalp kazanmak için esma zikri çok tesirli olacaktır. Bir insanı kendinizi çekmek, duygularını ve düşüncelerini size ısındırmak adına iki rekât hacet namazı kıldıktan sonra ismi azam gücünde olan esmalar zikredildiği takdirde kesinlikle olumlu gelişmeler yaşanmaktadır. Denenmiş tesiri kuvvetli esma zikirleri ile Sevdiğinin kalbine girmek için dua niyeti yapabilirsiniz.

Uzaktaki Birinin Sevgisini Kazanmak İçin Dua

Uzaktaki birinin sevgisini kazanmak için dua okumak birçok kişinin istediği kişi ile kavuşmasına vesile olmuştur.  Özellikle katı olan bir kalbin yumuşaması ve sevgi kazanmak için Hadid suresinin 9. Ayeti oldukça etkilidir. Bununla birlikte besmele-i şerif 786 kere kişinin resmine bakılıp okunursa kalbine kişi ye karşı ilgi, alaka ve sevgi oluşur.  Sevgi kazanmak adına okunan dualar oldukça etkilidir. Ancak doğru şekilde okuma yapılması gerekir. Özellikle muhabbet dualarını abdestli okumak çok önemli olacaktır.

“ve innellahe biküm le raüfün rahim”  Hadid suresi 101 kere okunması halinde kalpler yumuşar ve sevgi oluşumu başlar.

Elbette ki sevgi sadece aşk için düşünülmemelidir. Sevgi duyduğumuz annemiz, babamız ve kardeşlerimizin sevgisi her şeyden önce gelir. Bu yüzden sevgi duaları kimin sevgisini kazanmak ve ılımlı ilişkiler yaşamak istiyorsan ona niyet ederek okunmalıdır. Ancak aşk ilişkilerinde kalp kazanma isteği çok daha fazladır. Tecrübe edilen dualarla istediğiniz herkesin kalbini kazanabilir ve çok derinden sevilebilirsiniz.

Ancak sevginin içten gelmesi ve samimiyet içermesi çok önemlidir. Bu sebeple dua okurken kimin kalbini kazanmak istediğinizden emin olmalısınız. Sonuçta birinin kalbini ilk etapta kazanmış olsanız bile mutsuz bir ilişki yaşamak mümkündür. Bu yüzden seçimlerinizi doğru yapmalı ve sizin için helal olan insanın kalbini kazanmayı düşünmelisiniz. Dua ile gelen hayırsız bir insan zamanla yine ait olduğu yere gidecektir. Bu yüzden hayrınıza olan kalbi kendinize mıknatıs gibi çekmek çok daha doğru olacaktır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.