Evlenme Teklifi Almak İçin Dua – Hemen Evlenin!

Evlenme Teklifi Almak İçin Dua – Hemen Evlenin!

Evlenmek ilişkide tamamlanmanın en güzel ifadesidir. Evlenme teklifi almak için dua çalışmaları yapmak ilişkinin ciddi bir şekilde yol almasını sağlamaktadır. Bazen ilişkiler uzun yıllar devam etmesine rağmen beklenen evlilik teklifi bir türlü gelmez. Bu özellikle kadınları olumsuz ve huzursuz etmektedir. İlişkiyi evlilikle sonuçlandırmak mutluluk vericidir. Kimi insan bir ayda evlilik teklifi alırken kimi de uzun süre bu teklif için beklemektedir.

“Rabbi inni lime enzelte ileyyi min hayrin fakiru” (KASAS/24)

Erkeklerin evliliğe hazır hale gelmesi biraz zaman almaktadır. Ancak evlenme teklifi konusunda cesaretlenmeleri ve kendilerine güvenmeleri gerekir. Kadınlar hayallerindeki evlilik teklifini kısa sürede almaları açısından dua etmeleri oldukça yararlı olacaktır. Elbette ki Allah her şeyi bilen ve en hayırlısını verendir. Yapacağınız dualar sadece ilişki içerisinde bulunduğunuz insana yönelik olmamalıdır. Evlilik teklifi almak için en hayırlısı ile dua etmek çok önemlidir. Belki ilişki yaşadığınız insan sizin kısmetiniz değildir.

Evlenme teklifi çok özel bir durumdur. Bir insanın hayatına dahil olmak, onla bir hayatı paylaşmak için ilk adımdır. Evlenme teklifi almak için dua ederek nasibinizi ayağınıza çağırabilirsiniz. Herkesin kısmeti ezelden bellidir. Bu yüzden bulmak önemli olacaktır. Okuduğunuz dualar sayesinde Allah’ın yardımı ile evlenme teklifini ya sevdiğinizden ya da sizin için yaratılmış kişiden alabilirsiniz.

Bazen hayat şartları evlilik teklifi etmeye müsait olmayabilir. Gerek kültürel gerekse ekonomik şartlardan ötürü sevdiğine teklif edememiş pek çok insan vardır. İşte dua ile bu engeller ortadan kalkmaktadır.

Hayırlı evlilik için Denenmiş dua

Bekar insanların hayırlı bir şekilde evlenebilmeleri için çeşitli ayetler ve dualar bulunmaktadır. Hayırlı evlilik için denenmiş dua terkipleri yapmak kişileri evliliğe bir adım yaklaştıracaktır. Tecrübe edilmiş dualar ile evlilik kurumuna adım atmak en hayırlısı olandır. İlişkisinde bir türlü ciddiyeti sağlayamayan kişiler verilen duaları okudukça nasipleri kısa zamanda çıkacaktır. Elbette ki evlilik teklifiniz hali hazırda olan kişi olabileceği gibi hiç aklınızda olmayan bir kişiden de gelebilmektedir.

“Taha.Ma enzelna aleykel kur’ane li teşka. İlla tezkiratel limey yahşa.Tenziylem mimmen halekal erda ves semavatil ula.Errahmanü alel arşisteva. Lehu ma fis semavati ve ma fil erdı ve ma beynehüma ve ma tahtes sera.Ve in techer bil kavli fe innehu ya’lemüs sirra ve ahfa. Allahü la ilahe illa huve lehül esmaül husna. Ve hel etake hadiysü musa. İz raa naran fe kale li ehlihimküsu innı anestü naral leallı atıküm minha bi kabesin ev ecidü alen nari hüda. Felemma etaha nudiye ya musa. İnni ene rabbüke fahla’ na’leyk inneke bil vadil mukaddesi tuva” (TAHA/1-12)

Evlilik teklifi almak çok heyecan vericidir. Teklifi alan kişi kadar teklif eden içinde önemli bir dönüm noktasıdır. Evlilik için dua etmek her zaman için mutluluk ve huzur getirir. Sonu olmayan ilişkiler içerisinde yer almak insanı mutsuz eder. İnsanın ömür boyu omzuna yaslanacağı, dertlerine derman olan iyi gününü kötü gününü paylaşacağı bir hayat arkadaş arkadaşı olmalıdır. Hayırlı evlilik için denenmiş dua olarak Taha suresi oldukça önemlidir. Özellikle ilk on iki ayet günlük 21 defa okunmalıdır. Bu duayı hayırlı olan kısmetinizin size evlilik teklif etmesi için okunması makbuldür.

Hızlı Evlilik Duası

Evlilik birçok insanın hayallerini süslemektedir. İlişkisi olmasına rağmen evlilik teklifi alamayan kişiler vardır. Bu sebeple hızlı evlilik duası okunması halinde evlilik teklifi almak mümkün olacaktır. Evlenme ihtimali olmayan bir ilişkide evlilik duası okunduğunda eğer kişinin nasibi ise tesirini çabucak göstermektedir. Kısmetinizde olmaya kişi dua ile birlikte zaten hayatınızda bir şekilde uzaklaşacaktır. Burada üzülmemeniz aksine yeni gelen olasılıklara kalbinizi açmanız gerekir.

Vellezîne yekûlûne rabbenâ heb lenâ min ezvâcinâ vezurriyyâtinâ kurraye a’yunin vec’alnâ lilmuttekîne imâmâ (FURKAN/74)

“İnnâ fetahnâ leke fethan mubînâ” (FETİH/1)

“Rabbena atina min ledunke rahmeten ve heyyi’ lena min emrina reşeda.” (KEHF(10)

Hızlı Evlilik Duası

Hızlı evlilik duası gerçek aşkı tetikleyecek ve evlilik yolunda ilk adımı atılmasını sağlayacaktır. Var olan kısmetinizin hızlı bir şekilde evlilikle sonuçlanmasını istiyorsanız Kehf süresinin 10.ayeti zikredilmelidir. Böyle evlilik için teklif, aracı kılınacaktır. Dualar her şeyde bir vesile kılar.

Mutlaka okumalısınız Ya Vedud Sevgi İçin Kaç Kere Okunmalı?

Olmaz dediğiniz ne varsa olur hale gelir. Hayırlı bir evlilik isteyen kişiler kolaylıkla evlenmeleri için Ya Fettah ve Ya Mübdiü esmalarını zikredebilirler. Bunun yanı sıra Fetih suresinin ilk ayeti hayırlı olan kapıların açılmasında vesile olacaktır. Evlilik için ayrıca Furkan suresinin 74. Ayeti inanılmaz tesirlidir. Duaların istikrarla okuması evliliğe yaklaştırıcı etki gösterecektir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.