Sevdiğinin Rüyasına Girmek İçin Dua

Sevdiğinin Rüyasına Girmek İçin Dua

Sevdiğiniz kişi ile aranızdaki iletişimin daha güçlü olması adına rüyasına girmek oldukça etkilidir. Sevdiğinin rüyasına girmek için dua okumak sevgiyi ve muhabbeti arttırmak adına çok tesirlidir. Bilindiği üzere rüya yoluyla haber almak, telepati kurmak mümkündür. Sevdiğimiz bir kişi ile diyalog kurabilmek için rüyalardan yardım almak, onu rüyanın etkisi altında bırakmak etkili olacaktır. Sevdiğiniz kişinin rüyasına girmek herkese nasip olmaz. Bu yüzden duada istikrarlı olmak büyük önem taşır.

Sevdiğinin Rüyasına Girmek İçin Dua

Sevdiğiniz erkeğin ya da kadının rüyasına girmek isteyenler Akaddu Nevme ile Fatiha celbi yapabilir. Tesirli bir dua olan Akaddu Nevme ile kişi sevdiğinin rüyasına hüddamı daveti ile girer. Rüya öyle güzel öyle cezbedicidir ki kişi asla kayıtsız kalamayacak ve iletişimde çok daha özenli olacaktır.  Bunu yanı sıra Allah’ın güzel isimleri ile sevdiğinizin rüyasına girmeniz oldukça kolay olacaktır.

Birinin rüyasına girmek için dua ve esmalar çok önemlidir. Rüyalar haberci olarak kabul edildiği için kişide büyük etki sağlayacaktır. Sevdiğinizin rüyasında şirin ve güzel görünerek aklına düşmek oldukça akıllıca olacaktır. Ancak bu tür dualar abdestli okunması önem taşır. Çünkü rüyalara genellikle hüddamlar aracı olmaktadır.

“Akaddu nevme fülan ala muhabbeti fülanate ve ıshki bi hurmetis suretil Fatiha” Otuz üç defadan sonra üç kere Fatiha okunmalıdır.

Sevdiğim Erkeğin Rüyasına Nasıl Girerim?

Sevdiğim erkeğin rüyasına nasıl girerim sıklıkla gündeme gelmektedir. Rüyalar kişinin iradesi dışında gördükleri çok kısa ama çok uzun gibi varsayılan bilinçaltı faaliyetlerdir. Ruhani olduğu gibi şeytani rüyalarda bulunmaktadır. Kadınlar sevdiklerinin gözünde daha etkili, daha sevgili olmak adına rüyalarında etkili olmayı tercih etmektedir. Bazı duaların rüyalarda buluşturma ve aşık etme etkisi bulunmaktadır. Ancak duaların düzenli ve yanlışsız okunması gerekir.

Duaların yanı sıra Esma çalışmaları da sevdiğiniz insanın rüyasına girmenin yollarındandır. Birinin rüyasına girip onu celp etmek isteyen kişi adet sayısınca Ya Musavvir esmasını zikretmelidir. Sevdiğiniz birinin rüyasına girip hoş görünme ve daha sevgi dolu bir beraberlik sağlamak için Ya Musavvir zikri 336 kere zikredilmelidir. Gece yarısından sonra yapılan Ya Musavvir zikri istediğiniz kişinin rüyasına girmenizde etki edecektir. Ancak düzenli okumanız halinde rüyalar konusunda sevdiğinize etki edebilirsiniz.

Onun Rüyasına Girmek İçin Dua

Onun rüyasına girmek için dua ne okuyabilirim sıkça sorulmaktadır. Bir insanı rüya ile celp etmek için Akaddu Nevme duası oldukça kolay ve tesirlidir. Bunun yanı sıra Ya Musavvir esması düzenli okunduğunda etkilidir. Elbette ki okumalar istikrarlı olmalıdır. Çünkü birinin rüyasına girebilmek herkeste farklı sonuçlar verebilir. Kimi ilk okumasında sonuç alırken kimi 15 gün sonra kişinin rüyasına girebilir. Bu yüzden umutsuzluğa kapılmadan inanarak okuma yapmak önemli olacaktır.

Bir insanın rüyasına girmek için tek bir uygulamadan faydalanmak çok daha etkili olacaktır. Dua okuma süreci bittikten sonra en az 15 gün boyunca başka bir dua yapılmaması çok önemlidir. Çünkü dualar hacetinize yönelik titreşim sağlamaktadır.  Dualar karışır ve çakıştığında hem okuyana hem de okunana kişiye sıkıntı verebilir. Ayrıca tam tersi etki yakınlaşması gerekirken uzaklaşma söz konusu olabilir. Kişinin duygusu ve mantığı karışır. Bu sebeple bu tür okumalar arasında mutlaka ara olması gerekir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.