1 Günde Aşık Etme Duası (DENENMİŞ)

1 Günde Aşık Etme Duası (DENENMİŞ)

Aşık olmak insanı motive eden, yaşam kalitesini yükselten bir duygudur. 1 Günde aşık etme duası aşkına karşılık alamayanlar için çok etkili bir formül olacaktır. Aşk çok güzel olmasına karşı bazen yüreğinizin incinmesine neden olur. Sevginin karşılık görmemesi oldukça acıdır. Bu yüzden çeşitli aşk duaları ile istediğiniz sevgiyi kendimize çekebilmek mümkündür.

1 Günde Aşık Etmek Mümkün Mü?

Ancak aşk dualarında karşılıksız aşklara okurken kişinin bekar olması önem taşır. Çünkü aşık etmek istediğiniz kişinin bir başka kişi ile özellikle de evlilik bağlılığı olmaması gerekir.  Aşağıda verilmiş olan duayı yapmadan önce 4887 adet Ya vedudul kaviul camii esması çekilmelidir. Üç hafta aksatılmadan devam edilmelidir. Okuyacağınız bu etkili dua yedi kez okunduğu takdirde istediğiniz kadını veya adamı kendinize aşık edersiniz.

“Ya hayyum Ya kayyum Ya Vedudul kaviuL Cami Ya Kalbe (sevdiğinizin adı) Beyne Muhammed Sallallahu Aleyhi ve sellem ve enserehu Allahümme Ya men edhil muhabbete yusufe fi kalbi zeliha ve ya men edhal muhabbete Muhammedin sallalahu aleyhi ve sellem fi kalbi hadice bin huveylid ve aişe bint ebu bekir edhil muhabbete (sevdiğiniizn adı) fi kalbi (kendi adınız)kema adhalte ‘lleyle fi fin nahari ve’n – nehari fi leyli ve’z zekeri fil ünsa lev enfakte ma fil ardi cemian ma ellefte beyne kulubihim velakine ilahe ellefe beynehüm innehu azizun hakim. Vela havle ve la kuvvete illa billahil aliyyül azim.Teftah kalbü(sevdiğiniizn adı) bi (kendi adınız)muhabbete camiül billahil azizül mütekebbir El Kebir , El Müheymin El Azim Allahümme Ya Men Ellefe beynel selci vennari ellef beyne abdike(sevdiğiniizn adı)ve(kendi adınız)inneke ala ma teşaün kadirün. Ya vedudul kaviul cami”

Bilindiği üzere aşk duygusu kişileri bir yandan mutlu ederken bir yandan da mutsuz edebilecek potansiyeldedir. Biri ile beraber olduğunuz halde aşktan verim alamıyorsanız dua sayesinde bir gün içinde aşkınıza karşılık alabilirsiniz. Dualar inançla okunduğunda mucizelere kapı açar.  Sevdiğiniz insanın aşkını iliklerinize kadar hissedeceğini kuvvetli dualar bulunmaktadır. Bu dualar dikkatli bir şekilde yapıldığında sizinle hiç ilgisi olmayan bir insanı kendinize yönelterek aşık edebilirsiniz.

Aşkta denge çok önemlidir. Biri çok severken birinin az sevmesi aşkta dengesizlik oluşturur. Bu yüzden kararınca sevmek en güzelidir. Evliliklerde oluşan geçimsizlikleri en aza indirmek için duaların gücü ile aşk duygusunu kullanmak oldukça etkilidir. Bir günde aşık etmek için öncelikle abdestli okuma yapmak önem taşır. Kişiler dua, esma ve ismi azamlar ile istediği kişinin aşkını kazanabilir.

Aşık Etme Duası Büyü Değil

Aşık etme duası büyü değil aksine Allahtan yardım dilemek maksadı ile yapılır. Kişi Allahtan sevdiğine kavuşmayı niyet eder. Duaları büyüden ayıran en büyük özellik büyülerde çeşitli materyallerin kullanılması, bunların yakılması ve gömülmesidir. Dualar sadece okunup yüce makama gönderilmektedir. Elbette ki aşk zaman zaman acı verebilir ancak her zaman için hayrımıza olan olacaktır. Bu yüzden okuduğunuz dualar etkileşim göstermediğinden olanı olduğu gibi kabul etmek ruhsal sağlığın korunması için önemli olacaktır.

“İnnema emruhu iza erade şey’en en yekule lehu kün fe’yekün fe-subhanellezi bi yedihi melekütü külli şey’in ve ileyhi turceun”

Aşık etme dualarının yanı sıra esmalar sevgi oluşturma konusunda oldukça etkilidir. Allah izin verdiği sürece, o kişi sizin için doğruysa tüm engeller ortadan kalkacaktır. Aşkın yaşanması için şans sizde yana olacaktır. Özellikle aşk dualarının gece yapılması çok daha büyük tesir sağlayacaktır. Yasin suresinin ayetleri aşk sıkıntısı çekenler için oldukça etkilidir. Özellikle 82. Ayet zikir edilerek yapıldığında aşkını dilediğiniz kişiyi harekete geçirecektir. Zikre başlamadan önce hacet namazı kılınmalıdır. Niyet ederek Yasin suresinin 82. Ayeti 100 defa okunmalıdır. Allah dilerse sevdiğinizin aşkını size çevirecektir.

1 Günde Etkili Aşık Etme Duası

1 günde etkili aşık etme duası sevdiği insandan karşılık alamayanlar için önem taşımaktadır. Duanın gücüne inanmak çok kıymetlidir. Ancak sevgisine aşkına niyet ettiğiniz kişinin sizin nasibiniz olması da çok önemlidir. Sizi sevmeyen birinde diretmeniz duygusal hayatınızda daha büyük bir kaos açacaktır. Aşık etme duasını yaptığınızda tesirli bir şekilde kişinin zihni ve kalbi size yoğunlaşacaktır. Sizden başka bir şey düşünemeyen kişi aşık olarak size gelecektir.

“Ya Daim, Ya Kahhar, Ya Ehad, Ya Muhammed. Kul huvallahü ehad, allahüsamed lem yelid velem yuled ve lem yekün lehu küfuven ehad. Ve sallallahu ala seyyidina muhammedin ve alihi”

Genellikle aşık etme duaları rutin olacak şekilde okunması gerekir. Ancak güçlü ismi azamlar okunarak kişiyi aşık etmek mümkündür. Hayatta her şey dua üzerine kurulmuştur. İsteyeceğimiz hiçbir şey Allah için güç gelmez. Bazı insanların duası hayırsız olacağından Allah kişiyi koruması altına alır ve duası kabul görmez. Bazı insanlar içinde tam tersi bir şekilde duası hayat bulur.

Bir günde etkili olan dualar içerisinde ismi azam duaları çok kıymetlidir. Bu yüzden zikir şeklinde niyet ederek çekebildiğiniz kadar çekmek sevdiğinizin size aşk duygusu ile bakmasını sağlayacaktır. Bununla birlikte denenmiş olan hacet duaları da aşkın oluşmasında önemli etkiye sahiptir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.