Pazar Günü Okunacak Dua

02.11.2023
2.574
Pazar Günü Okunacak Dua

Pazar günü okunacak dua için sizlere Hz. Ali’nin okuduğu bir duayı vereceğiz. Eğer pazar günü dua etmek istiyorsanız, bu duayı muhakkak okumalısınız. Bu duayı pazar günleri okuyanların ömrü uzun olur, sağlıklı olur. Düşmanı varsa bu duayı okuyan kimseye düşmanı kötülük yapamaz.
Bedenine hastalık isabet etmez. Korunur.

https://www.youtube.com/watch?v=yM3o57t-HY0&pp=ygUZUGF6YXIgR8O8bsO8IE9rdW5hY2FrIER1YQ%3D%3D

Kıyamet günü Cebrail Aleyhisselam onu bir nur ile karşılar ve onu cennete uğurlar. Bu duayı okurken abdestli olmanızı ve namazlardan sonra okumanızı öneririz. Diğer türlü de sessiz bir yerde okursanız daha etkili olacaktır. Duanın okunma adedi yoktur. Okuyabildiğiniz kadar okuyabilirsiniz.

Pazar Günü Okunacak Dua

Bismillahirrahmanirrahıym.

“”Sübhanekellaümme ve bi hamdik .Lekel hamdü kadra azametik.Ve seate ılmıke  ve münteha  kudratik.Ve rıda nefsike ve ente ehlül hamd.Ve ehakku bil hamdi ve evla bihi leyse lil hamdi duneke mükassarun ve la  ila ğayrike münteha.Fe lekel hamdü ala na’maike külliha.Sübhanellezi fis semai arşüh.Sübhanellezi fil erdi batşüh.Sübhanellezi fil erdi sebilüh.Allahümme la tüşmit biyel a’dae ve la tümekkinhüm minni.Vakbıd eydiyehüm anni.Vahfıd ala dınihim.Allahümme inni zalemtü kesiran min ıbadike fe avvıdhüm annil mezalime.Birahmetike vağfir  li inneke entel ğafurur rahıym.

Yukarıda sizlere pazar günü okunan duayı verdik. Sizde eğer pazar günü dua okumak isterseniz Hz. Ali’nin verdiği bu duayı okursunuz.

YAZAR BİLGİSİ
Elif Dmr
Elimden geldiğince araştırma yaparak dinimiz hakkında bilgi verici ve faydalı içerikleri sizlerle paylaşmak istiyorum. Paylaşımlarıma yorum yaparak sizlerde bu yolda ban destek olabilirseniz sevinirim. Sevgilerimle,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.