Bir Şahsı Kendine Baglamak Veya İtaat Ettirmek İçin Okunacak Dua

Bir Şahsı Kendine Baglamak Veya İtaat Ettirmek İçin Okunacak Dua

Bir şahsı kendine baglamak veya itaat ettirmek için okunacak dua için öncelikli olarak niyetlerin temiz şekilde alınması gerekecektir. Bu duanın uygulanması için gerekli olan adımlardan ilki ise abdest almak ve sakin bir yere geçmektir.

Bir Şahsı Kendine Baglamak veya İtaat Ettirmek İçin Okunacak Dua

Niyet alırken Allah rızası için 2 rekat namaza durulur, dualar edilir. Bu dua için öncelikli olarak gönülden geçen kişinin hayali hatırlanır, kişinin resmi bakılması ile beraber 170 defa VED DUHA suresi okunur. Bu şekilde istenen kişinin bağlanması için gönülden gelen istekle beraber adımlar gerçekleştirilmiş olur. Ved Duha duası ise aşağıdaki gibi okunabilir.

Bismillahirrahmanirrahim 1.Vedduha. 2.Velleyli iza seca. 3.Ma vedde’ake rabbüke ve ma kala. 4.Ve lel’ahıretü hayrün leke minel’ula. 5.Ve lesevfe yu’tıyke rabbüke feterda. 6.Elem yecidke yetiymen feava. 7.Ve vecedeke dallen feheda. 8.Ve vecedeke ‘ailen feağna. 9.Femmel yetiyme fela takher. 10.Ve emmessaile fela tenher. 11.Ve emma binı’meti rabbike fehaddis

 Birini Kendine Baglamak İçin Dua

Zaman zaman insan, gönlünden geçen kişi ile hayatlarını birleştiremeyebilir. Hayat koşulları, yaşam zorlukları ve çok daha farklı nedenlerden dolayı kişilerin yolları ayrılabilir ya da kendi aralarında anlaşmazlığa düşerek birliktelikler sonlanabilir. İşte bu ve benzeri durumlar meydana geldiğinde seven kişiler, birini kendine baglamak için dua seçenekleri ile ilgili güçlü istek ve irade kullanarak duaya durabilirler. Daha önce de bahsedildiği gibi kişinin bağlanması için temiz niyet alarak 170 defa Ved Duha suresi okunabilir, buna yönelik niyetler alınabilir.

 Erkeği Kendine Bağlamak Dua

Zaman zaman eşler arasında anlaşmazlıklar ya da ayrılıklar söz konusu olabilir. Hayat şartları ya da kötü bir niyetle yapılan eylemler nedeni ile sevenler, çiftler ya da eşler kendi aralarında anlaşmazlığa düşerek ayrılık noktasına doğru gidebilir. İşte bu ve benzeri durumlar meydana geldiğinde erkeği kendine bağlamak dua ederek ayrılıkları önlemek adına bazı girişimlerde ve manevi desteklerde bulunabilir.

Mutlaka okumalısınız Berhetiye Duası Türkçesi Sırları Ve Faziletleri

 Eşinin Sana Bağlanması İçin Dua

Eşler arasında zaman zaman soğuma, uzaklaşma ya da ayrılık yönünde gitme gibi durumlar meydana gelebilmektedir. Bu gibi durumlara karşılık ise evlilik muhabbetinin devam etmesi adına eşinin sana bağlanması için dua okuması yapılabilmektedir. Bu şekilde eşler arasındaki sıkıntılar en aza inerek eşlerin bağlanması kuvvetlendirilir.

YAZAR BİLGİSİ
Erhan
Ben Erhan. Dinimiz hakkında araştırma yapmayı severim ve kendi öğrendiğim faydalı bilgileri siz kardeşlerimle de paylaşmaktan memnun olurum. Bana destek olmak için konularıma yorum yapabilirsiniz. Sevgilerimle,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.