Erkek Çocuğu Eve Bağlamak İçin Dua

Erkek Çocuğu Eve Bağlamak İçin Dua

Erkek çocukları kız çocuklarına göre çok daha özgür ruhlu olabilmektedir. Erkek çocuğu eve bağlamak için dua özellikle anneler için çok kıymetlidir. Ergenlik çağında veya toy zamanlarda erkek çocukları gerek arkadaşlıkları gerekse gece gezmeleri ile ailelerini endişelendirir.  Bu çağlarda ne yazık ki nasihatlar hiçbir tesir etmemektedir. Bu sebeple dua etmek ve dua ile erkek çocuklarını biraz daha dizginlemek mümkün olacaktır.

Gece gezmelerinin sıklaşması ve arkadaş ortamının güvensizliği ile zor onalar yaşayan anne ve babalar dua ile birlikte çocuklarını eve bağlayabilir. Okunan dua ile birlikte erkek çocuk kendini eve daha yakın hissedecek ve hiç olmazsa uygun görmediğiniz yerlere giriş yapmayacaktır. Evden işe, işten eve mantığı ile erkek çocukları eve bağlamak birçok anne ve babanın içine su serpecektir.

Günümüzde yaşam şartlarının yükselmesi, insanların kötü duygu ve düşüncelere kapılması ergen çocukları tehlikeye atmaktadır. Sadece erkenler değil yetişkinliğe adım atan çocuklarda maddi ve manevi olarak güvensizdir. Bunun için dua okumak çok etkili olacaktır. Ancak bir insanı eve bağlamak için istikrarlı dua etmek gerekmektedir.

https://www.youtube.com/watch?v=OhmtvJaWCws&pp=ygUnRXJrZWsgw4dvY3XEn3UgRXZlIEJhxJ9sYW1hayDEsMOnaW4gRHVh

Evladı Eve Döndürme Duası

Evladı eve döndürme duası söz dinlemeyen çocuğunuzu tamamen uysal hale getirebilirsiniz. Geceleri gezen, nereye gittiği konusunda endişeye düştüğünüz çocuklarınız için eve bağlama ve döndürme duası okuyabilirsiniz. Bu sayede çocuğunuz her zaman dizinizin dibinde olacaktır. Erkek çocukları genellikle ergenlik zamanlarında farklı huylar edinebilir. Ele avuca sığmayan çocukların kontrolünü sağlamak için dua etmek oldukça akıllıcadır.

Erkek evladın eve bağlanması ve anne babaya itaat etmesi adına Duhan suresi oldukça faydalı olacaktır. Duhan suresi ayrıca Vedduha olarakta bilinir. Duhan suresinin tamamını bir defa inanarak okuduktan sonra “Allahümme ya camiannasi liyevmin la raybe fih. İnanallahe la yuhlfiü’l-miyad.icma beyni ve beyne fülan bin fülame ve tülane binti fülane” duası 170 kere okunmalıdır.

Bu duanın okunma adabı vardır. Erkek çocuğunun eve bağlanması adına bu dua temiz bir kâğıda yazılmalı ve karanlıkta saklanmalıdır. Okuma düzenli olmalıdır. Sadece bu kâğıttan duayı okumanız ve her seferinde gece okuması yapmanız gerekir. Karanlıkta tuttuğunuz dua kağıdı yine aynı yerine kaldırılmalıdır.

Duanız bittikten sonra odada tütsü yakabilirsiniz. Kağıdı sakladığınız oda erkek çocuğunuza ait oda olması önemli olacaktır. Fark edemeyeceği karanlığa kâğıdı koyarsanız evden çıkmak istemeyecektir.

Anne Babaya Asi Olan Çocuğa Okunacak Dua

Anne babaya asi olan çocuğa okunacak dua doğru seçilmelidir. Özellikle gözü dışarda gece hayatı olan evlatlara söz geçirmek adına dualar, esmalar okumak faydalı olacaktır. Asi olan erkek çocuğuna “Ve Huvel Kaviyyul Aziz” esması çok etkili olacaktır. Bu esma ister küçük çocuğa okunsun ister yetişkin evlada tesiri çok kuvvetli olacaktır. Hiçbir anne baba çocuğunu sorumsuz ve asi görmek istemez. Bu zikir anne ve babanın içinden geçen duaları duyacak ve olumlu gelişmeler sağlayacaktır.

Kesinlikle okumalısınız Birinin Bana Telepati Yaptığını Nasıl Anlarım?

Gece eve gelmeyen başka yerlerde geceyi geçiren erkek evlatlar için Ayetel Kürsi terkibide yapılabilir. Bu sayede niyet ettiğiniz gibi çocuğunuz sözünüzden çıkmayan, evine bağlı olabilmektedir. Ayetel Kürsi suresi yedi gece okunur. Her gece için belirli sayıda okuyacağınız bu dua uygulaması sayesinde erkek çocuğunuzu eve bağlayabilmek mümkündür.

Ayetel Kürsi ile eve bağlamak için yedi gece dua okunmalıdır. İlk gece 50 defa, ikinci gece 1defa, üçüncü gece 220, dördüncü gece 313, beşinci gece 50, altıncı gece 170, son gece ise 313 defa okumak tesirli şekilde oğlunuzu eve bağlayacaktır. Bunun yanı sıra günlük dualarınızda da Allah’a yalvarmanız zamanlar evladınızı eve bağlamanız için büyük etki sağlayacaktır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.