Zenginlik ve Bol Para İçin Gece Yarısı Duası

29.08.2018
4.468
Zenginlik ve Bol Para İçin Gece Yarısı Duası

Zenginlik için dualar kısmında yeni bir dua ile karşınızdayız. Bu duayı eden herkes zenginlik ve bol para ile karşılaşır. Hepimiz zengin olmak isteriz. Zengin olup sıkıntısız bir hayat yaşamayı kim istemez ki. Ama isterken kuldan değilde Allah’tan istemesini bilmeliyiz. Allah’a dua ederek istemeliyiz. Allah dua edenlerin her zaman yanındadır. Dualarımızı edelim, namazlarımızı kılalım ki ettiğimiz dualarımız da kabul olsun. Zenginlik ve bol para için dua okumadan önce çalıştığımız bir işimiz olması gerekir. Çalışmayıp Allah’tan zengin olmak istiyorum diye dua ederseniz bu dua kabul olmayacaktır. Bir şeyleri yoluna koyup daha çok helal rızık istemeliyiz. Bu işyerinde yükselme, bir satış dükkanınız varsa bol müşteriye gibi durumlarda size bol paralar verecek bir duadır. Hiç ummadığınız yerlerden kapılar açılıp dualarınız kabul olacaktır.

Peki zenginlik ve bol para için nasıl dua etmelisiniz. Öncelikle temiz abdestli olmanıza özen gösteriniz. Hayırlı zenginlik ve hayırlı bol kazanç elde etmek için her gece yarısı veya Pazartesi-Perşembe ve Cuma gece yarısı,mümkünse açık havada  eller semaya kaldırılırak(100) veya(196) defa “ Yâ Vehhab celle celalühü” diye okunup,Allahü Teâl’anın geniş rızkından sizde faydalanmak için dua edin. Bu duayı ettikten sonra Allah size hiç beklemediğiniz yerlerden kapılar açacaktır.

Dua asla tesadüf değildir dua zengin de eder fakir de. Dualara inanarak etmemiz lazım. Allah zaten sizin kalbinizden geçeni bilir.

Zenginlik Duası

Bu duayı günde 70 kere okuyan fakirlikten kurtulur zengin olur. Ayrıca bu duayı cuma namazından sonra en az üç, ortası beş, yedi, onbir kere okuyabilirsiniz. İşte O Dua;

Allahümme yâ ğaniyyu, yâ hamîîdu, yâ mübdiu, yâ mûîdu, yâ rahîmû, yâ vedûd. Eğninî bi halâlike, an harâmike, ve bi-fadlike ammensivâk.

ANLAMI:

“Ey zengin olan, bütün hamdler kendisine ait olan, Ey yoktan yaratan ve tekrar iade edecek olan, ey çok acıyan ve (dostlarını) çok seven Allah’ım! Beni, helalinle haramından ve fazl-u kereminle, senden başkaların(a muhtaç olmam)dan müstağnî kıl!”

Allah dualarınızı kabul etsin. Birbirimize Amin diyerek destek olabiliriz. 

YAZAR BİLGİSİ
Elif Dmr
Elimden geldiğince araştırma yaparak dinimiz hakkında bilgi verici ve faydalı içerikleri sizlerle paylaşmak istiyorum. Paylaşımlarıma yorum yaparak sizlerde bu yolda ban destek olabilirseniz sevinirim. Sevgilerimle,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.