Para Yağdıran Cebinizi Para Dolduran İnanılmaz Bir Dua

13.09.2022
33.549
Para Yağdıran Cebinizi Para Dolduran İnanılmaz Bir Dua

Merhaba arkadaşlar, bugün size para yağdıran dua hakkında bilgiler vereceğiz. Bu duanın neden para cebinizi para dolduran dua ismini aldığını şöyle açıklayabiliriz. Hepimizin bir hayali vardır ve bu hayalleri gerçekleştirmesi için, paraya ihtiyacı vardır. Aslında dua istek ve dilek duası olarak da okunabilir. Hayallerimizdeki parayı bulmak için çalışırız ve bu çalışmalar sonucu belki de hayalimiz deki arabayı alırız. Belki de arabayı borca girerek alırız. Borçsuz ve sıkıntısız araba almak istiyorsanız size bu duayı etmenizi öneriyoruz. Bu duayı denemeyin. İçinizden hissederek okuyun.

Eğer denemek için dua okuyorsanız dualarınız kabul olmayacaktır. Bu duayı eden kişilerin beklenmedikleri bir anda beklenmedikleri bir servete ulaşacağı da söylenir. Muhakkak inanarak okuyunuz.

Para Yağdıran Dua

Para yağdıran dua ile Allah’a dua ederek, Rabbimizden hayırlı, kazançlı ve bol rızıklar istemeliyiz. Allah, yarattığı her insanın rızkına kefil olduğunu bildirmiştir. Ancak, insan da rızkını aramalıdır. Çalışmalı, çabalamalı, sonrasında da Rabbine dua ederek helal rızık istemelidir. İnsan, yaşamını devam ettirebilmek için hem bir işe devam etmeli hem de Rabbine dua etmelidir.

Evet arkadaşlar. Tekrar söylüyoruz dualar denenmez. Duaları inanarak okumalıyız. Bazı sitelerde denenmiş para duası olarak da geçen bu dua için yanlış hitap ettiklerini söylemek istiyoruz. duavekuran.com sitesi olarak, size bu duayı okumanızı ve kısa zamanda duanızın kabul olacağına inanıyoruz. Allah umarım bütün dualarımızı kabul eder. Amin.

Dua okurken dikkat edilmesi gereken kurallar vardır. Duaya başlamadan önce muhakkak boy abdesti almanızı öneririz. Temiz biri olarak okuyacağınız duanın daha çok kabul olacağını sizlerde iyi biliyorsunuz. Bu sebeple dualarımızı abdestli ve mümkünse akşam namazı kıldıktan sonra kalkmadan okumalısınız. Ayrıca Cuma günü okunan duaların da daha sevap olduğunu unutmayalım. Şimdi gelelim duamıza;

Para Yağdıran Dua Okunuşu 

”Ya Rahman, Ya Rahim, Ya Fettahu, Ya Vehhab, İfteh Li Kulubi Verzukni Bi La Te’ab. ”

Para Yağdıran Dua Okuma Zamanı Ve Adedi

Yukarı da yazılan duayı akşam namazından sonra 21 gün boyunca günde 70 kere okumalısınız.

Gün içinde Para Getiren dua

Gün içinde para getiren dua ile Allah’a en içten şekilde yalvarmalı, rızkı verenin sadece Allah olduğunu bilerek, Rabbimizden hayırlı ve bol kazanç istemeliyiz. Müslümanlar akıllı olmalı ve ekonomik alanda doğru şekilde planlama yaparak hareket etmelidir. Müslümanlar, ekonomik olarak güçlü olursa, bu durum hem bizi ayakta tutar, hem de dinimizin yayılmasında ve bir takım şeylerin uygulanmasında örnek alınır. Geçimimizi sağlamak için yaptığımız ekonomik faaliyetlerde doğru kararlar almalı ve elimizi güçlü tutmalıyız.

Para Yağdıran zikir

Her insan çok fazla para kazanmak ister. Her istediğini almak, hayallerine kavuşmak ister. Bunu ne kadar çok istiyorsak Rabbimize de o kadar içtenlikle dua etmeli ve Allah’ın hazinesinin son derece geniş olduğu hatta sınırsız olduğu da bilinmelidir. Allah’a yapacağı hiç bir şey zor gelmez. Para yağdıran zikir ile dua etmenin yanı sıra Allah’tan hayırlı ve bereketli rızık da istemeliyiz. Elimize çok paranın geçmesi, bize her zaman hayır getirmez. Bunun için de kazancımızı doğru işlerde ve doğru yerlerde harcamalıyız.

Bol Para Yağdıran Dua

Bol para yağdıran dua ile Allah’ın rızık kapısı açılır. “Ol” derse bize en hayırlı kapıları açar ve güzel işler başarmamızı nasip eder. O’nun katında imkânsız diye bir şey yoktur. Sadece her şey zamanını bekler. Bu dua ile Rabbimize niyazda bulunarak, O’nun vereceği rızkın en güzeline ve en hayırlısına talip olmalıyız. O’nun rızasıyla olan iş ne güzel. O’nun rızasını kazanan kişiye ne mutlu.

Para Yağdıran Esma

Allah’ın isimlerini anarak O’na edeceğiniz dua, Rabbinizin rızasını kazanmanıza vesile olur. Rabbimiz, gönlümüzdeki işleri yoluna koymayı nasip eder. Yolunda olmayan işlerimizi yoluna koyar. Para yağdıran esma ile Allah’ın isimlerini anarak O’ndan istemenin mutluluğunu yaşamalı ve her güne Rabbimizin adıyla başlamalıyız.

Yağmur Gibi Para Yağdıran Dua

Yağmur gibi para yağdıran dua, Allah’a el açıp O’nun hazinelerinden yararlanmak istediğimizi dile getirir. İnsan, yapacağı bu dua ile elde edeceği parayı iyi işlere harcayacağını da Rabbine bildirmeli ve bu doğrultuda niyet etmelidir. Bu dua ile Allah’ın sonsuz nimetleri hatırlanmalı ve nankörlük edildiğinde de bu nimetleri nasıl verdiyse, öyle de alabileceği unutulmamalıdır.

Allah, aklımızdan ve kalbimizden geçen her niyeti çok iyi bilendir. Bunun için de dua ederken de ne niyette olduğumuzu Rabbimiz bilir. Bu bilinçle Allah’a dua ederek, hayırlı kazançlarımızın olmasını niyaz etmeliyiz.

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
Erhan
Ben Erhan. Dinimiz hakkında araştırma yapmayı severim ve kendi öğrendiğim faydalı bilgileri siz kardeşlerimle de paylaşmaktan memnun olurum. Bana destek olmak için konularıma yorum yapabilirsiniz. Sevgilerimle,
YORUMLAR

 1. fatos dedi ki:

  Bu duayı tecrübe ettiniz mi?

 2. tekin dedi ki:

  neden 21 kere vede günde 70 defa okumalıyız, bir açıklama yaparmısınız?

 3. Su dedi ki:

  Acaba namaz kılmayan bir kimse okudu kabul olmazmı. Akşam namazından sonra demiş siniz. Bilgi ltfn verirseniz sevinirim

 4. Sule ozturk dedi ki:

  dua etmek her kapıyı açar.bu site sayesinde çok onemli dualar öğrendim.Tesekkurler

 5. Elif ince dedi ki:

  Çok teşekkür ederim değerli bilgileriniz için, hemen uygulayacağım.. Ayrıca çok faydalı bir site tebrik ediyorum sizi sağolun

 6. Sarp dedi ki:

  Çok teşekkür ederim değerli bilgileriniz için uygulayacağım

 7. Gamze dedi ki:

  Akşam namazından sonra demişsiniz namaz kılmak şartımı acaba kılmadan duayı okuyabiliyor muyuz

 8. Binnurrr dedi ki:

  Önemli.olan kalpten dua etmek.. allah razı olsun.cok.guzel dualar bizi iyi etsin insallah

 9. Ömer dedi ki:

  Dua etmek elbette önemlidir. Allah kimseye muhtaç etmesin şeklinde dua etmek en güzeli yoksa para yağması niyeti ile etmek çokta önemli bir şey değil