İşyerinizde Alışverişin Artması ve Helal Rızık İçin Dua

İşyerinizde Alışverişin artması için ve helal rızık kazanmak için dua etmelisiniz.  İşyerinizde müşterilerin çoğalması için , bereketli işler yapmak için ve alışverişlerin artması için bu duayı okumalısınız. Aşağıdaki duaları bir tabela ve ya temiz bir kağıda yazarak iş yerinin duvarına asmalısınız. Ayrıca her gün bu ayetleri en az 3 – 5 – 7 – 21 defa ve ya okuyabildiğiniz kadar okuyarak duanızı gerçekleştirmelisiniz. Eğer bu şekilde dua ederseniz o işyerinizde müşterileriniz bollaşır ve alışveriş yapılmaya başlanır.  İşte okunacak etkili dua:

Okunacak ve yazılacak Âyet-i Kerim Zuhrûf suresi 13-14 Âyetleri.

Duanın  Okunuşu: “Li testevû alâ zuhûrihî summe tezkurû ni’mete rabbikum izesteveytum aleyhi, ve tekûlû subhânellezî sehhare lenâ hâzâ ve mâ kunnâ lehu mukrinîn(mukrinîne).Ve innâ ilâ rabbinâ le munkalibûn(munkalibûne).

Türkçe Anlamı: Onların sırtlarına yerleşmeniz için. Sonra onun üzerine yerleştiğiniz zaman Rabbinizin ni’metini zikredin! Ve: “Bunu bize musahhar (emrimize amade) kılan (Allah) Sübhan’dır. Ve biz, O’na (kendimiz) güç yetiremezdik.” deyin! Muhakkak ki biz, Rabbimize mutlaka dönecek olanlarız.

Arapça : لِتَسْتَوُوا عَلَى ظُهُورِهِ ثُمَّ تَذْكُرُوا نِعْمَةَ رَبِّكُمْ إِذَا اسْتَوَيْتُمْ عَلَيْهِ وَتَقُولُوا سُبْحانَالَّذِي سَخَّرَ لَنَا هَذَا وَمَا كُنَّا لَهُ مُقْرِنِينَوَإِنَّا إِلَى رَبِّنَا لَمُنقَلِبُونَ

Allah dualarınızı kabul etsin. Amin.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Büyülerden ve Nazarlardan Kurtulmak İçin Âyet-i Kerimler

Bu Yazıyı Arkadaşlarınla Paylaş

film izle