Temre (Siğil) İçin Okunacak Etkili 2 Dua – Siğil Duası

Temre (Siğil) İçin Okunacak Etkili 2 Dua – Siğil Duası

Temre ve siğil farklı cilt hastalıklarıdır. Temre ciltte kızarıklar oluşturup yayılım gösterir. Siğil ise vücudun çeşitli bölgelerinde minik kabarcıklar oluşturur. Bu cilt hastalıkları dua ile tamamen geçebilmektedir. Temre (Siğil) İçin Okunacak Etkili 2 Dua bulunmaktadır. Bu dualar belirtilen şekillerde okunduğu takdirde siğil ve Temre yok olacaktır.

Siğil ve Temre duası cilt hastalıklarını ortadan kaldırır. Kişiler bu cilt hastalıklarından şüphe duyuyorlarsa cilt doktorlarına yönelmelidir. Ancak günümüz dermatologları siğilleri yakmakla ve kimyasal kullanarak yok etmektedir. Dinimizde siğil ve Temre için okunacak dua mevcuttur. Bu dualar okunduktan kısa bir süre sonra ne siğilden ne de Temre hastalığından iz kalır. Ancak dua abdestli olarak okunmalıdır. Elbette ki bu cilt hastalıklarından rahatsız kişilere bir başkası da bu duayı okuyabilir.

Temre ve Siğil için Etkili Dualar

Temre ve siğil insanı psikolojik olarakta rahatsız etmektedir. Özellikle görünür yerlerde olan Temre ve siğil hemen dikkat çekmektedir. Bu hastalıkların kesin çaresi duadır. Siğil ve Temre duaları ile bu rahatsız edici hastalıklardan kurtulmak mümkündür. Özellikle siğiller 7 kere okunduğu takdirde sönmektedir.

Zuhruf suresi hem siğiller hem de Temre için birebirdir. Siğil ve Temre küçülmesini, yok olması dileği Allahtan istenmektedir. Dualar abdestli bir şekilde okunmalıdır. Cilt hastalıklarında duada istikrar önemlidir. Okumalar düzenli yapıldığında siğil ve Temre hastalığı kendiliğinden geçecektir.

Temre (Siğil) İçin Okunacak Etkili 2 Dua

Temre yani Siğiller için okunacak etkili dualarla hastalığınıza şifa olursunuz. Bu duayı okuyarak Siğillerinizden kurtulabilirsiniz. Bu duaları okuyabildiğiniz kadar okuyunuz. Namazlardan sonra okunacak dua kabul olacaktır. Dua ederken kalbinizden dua ediniz. İnanarak ve Allah’a yalvararak dua ediniz. Allah’ın izniyle en kısa zamanda şifa bulacaksınız. İşte dualar;

Temre İçin Dua -1 

Duanın Okunuşu: Em ebremu emran feinna mübrimün. (Zuhruf, 79)
Türkçe Anlamı: Yoksa onlar işi sağlam mı tuttular? Muhakkak ki asıl biz, işi sağlam tutanlarız.

Temre İçin Dua -2

Duanın Okunuşu: Bismillahi Allahümme müsağğira’l-kebiri ve mükebbira’s-sağiri sağğirma bi.
Türkçe Anlamı: Büyüğü küçülten ve küçüğü büyülten Allah’ım! Bu bendekini (siğilleri) küçült.

Allah dualarınızı kabul etsin. Amin.

YAZAR BİLGİSİ
Elif Dmr
Elimden geldiğince araştırma yaparak dinimiz hakkında bilgi verici ve faydalı içerikleri sizlerle paylaşmak istiyorum. Paylaşımlarıma yorum yaparak sizlerde bu yolda ban destek olabilirseniz sevinirim. Sevgilerimle,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.