Günahlarınızın Affı için Günah Silen Dua (Sabah-Akşam)

03.09.2018
977
Günahlarınızın Affı için Günah Silen Dua (Sabah-Akşam)

Günahlarınızın Affı için Günah Silen Dua için, sabah ve akşam namazının farzından selam verdikten sonra yazacağımız duayı 10 kere okursanız günahlarınız tertemiz olur. Hepimiz ki gün içersin de elbet istemeyerek de olsak günahlar işleriz. Bu günahları işlediğimiz zaman Allah’tan korkarız ve hemen Allah’ım ben bir suç işledim beni affet diye dualar ederiz. Bu duayı okuyarak sabahtan akşama,akşamdan sabaha kadar günah yazılmaz. Duamız çok kolaydır. Bu kısa ve kolay duayı ederek hepimiz günahlarımızdan kurtulalım ve bir daha günah işlemeyelim Allah’ın izniyle. Amin.

Dua Okuması: “La İlahe illa’llahu vehdehu la şerike leh, lehu’l mülkü velehu’l hamd , ve huve hayyun la yemutu biyedih’l hayir ve huve ala kulli şey’in kadir”


Türkçe Anlamı: Allahtan başka ilah yoktur. Ancak O vardır. Şeriki yoktur. Mülk O’nundur. Hamd ona mahsustur. O dirilten ve öldürendir. O ebedi hayat ile hay’dır. Hayır Onun elindedir ve O herşeye kadirdir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Ev Almak İçin Okunacak Çok Etkili ve En Güçlü Dua
YAZAR BİLGİSİ
Elif Dmr
Elimden geldiğince araştırma yaparak dinimiz hakkında bilgi verici ve faydalı içerikleri sizlerle paylaşmak istiyorum. Paylaşımlarıma yorum yaparak sizlerde bu yolda ban destek olabilirseniz sevinirim. Sevgilerimle,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.