Günde 7 Defa Okunacak Dilek Duası

17.10.2023
10.271
Günde 7 Defa Okunacak Dilek Duası

Dilek duaları için genellikle sabah ve akşam gibi belirli vakitlerde yapılan dualar mevcuttur. Bu dualar kişinin içten ve samimi bir şekilde Allah’a yönelerek yapması durumunda kabul edilmektedir. İçtenlikle yapılan duaların kabul edilme ihtimali yüksektir.

Eğer belirli bir konuda bir dileğiniz varsa, içtenlikle, samimiyetle ve Allah’a yönelerek yapacağınız duaların kabul edilme olasılığı daha yüksek olacaktır. Dinî konularda daha fazla bilgi edinmek isterseniz, dini otoriteler veya alimlerden yardım almanız faydalı olacaktır.

Hergün 7 Defa Okunacak Dilek Duası

Dilek duası arayan mümin kardeşlerimiz için en etkili dilek duasını sizinle paylaşıyoruz. Günde sadece 7 defa bu duayı okursanız tüm dilekleriniz yerine gelecektir. Her gün okumalısınız. Bir gün okuyup bir gün bırakacaksanız hiç duaya başlamayın.

Bu duayı okurken ister sabah namazından sonra ister akşam namazından sonra namazı bitirir bitirmez okumalısınız. Duanızın haftalar içinde işe yaradığını görecek ve dilediğiniz her şeyi Allah’ın izniyle sahip olacaksınızdır. İşte duamız:

Dilek Duası Okunuşu

‘Allahümme ente halaktenî ve ente tehdînî ve ente tut’imunî ve ente tesgînî ve ente tümîtünî ve ente tuhyînî.”

Dilek Duası Türkçe Anlamı

Allah’ım sen beni yarattın,,sen hidayet ettin,,sen doyurursun,,sen su verirsin,sen öldürürsün ve sen diriltirsin

Allah dualarınızı kabul etsin. Amin.

ETİKETLER:
YAZAR BİLGİSİ
Elif Dmr
Elimden geldiğince araştırma yaparak dinimiz hakkında bilgi verici ve faydalı içerikleri sizlerle paylaşmak istiyorum. Paylaşımlarıma yorum yaparak sizlerde bu yolda ban destek olabilirseniz sevinirim. Sevgilerimle,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.