Tüm Hastalıkların Şifası İçin Dua (Hızır Duası)

Tüm Hastalıkların Şifası İçin Dua (Hızır Duası)

Tüm hastalıklara karşı şifa duası vereceğimiz duadır. Bu duayı her kim olursa olsun inanarak okursa tüm hastalıklardan bir an önce Allah’ın izniyle kurtulur. Bu yüzden size bu duayı veriyoruz. Bu duayı isterseniz hasta olan kişi okuyabilir, isterseniz de hasta olan kişiye okuyabilirsiniz.

Çok etkili olan bu duayı sabah akşam okuyabildiğiniz kadar okursanız anında etkisini göreceksiniz. Özellikle son zamanlarda yaşanan grip hastalıkları içinde bu dua okunmalıdır. İşte duamız. Hızır duası.

Duanın Okunuşu (Hızır Duası)

”  Aksemtü aleyki eyyetühel ılletü bi izzetillâh.Ve bi azameti azametillâh.Ve bi celâli celâlillâh..Ve bi kudrati kudretillâh.Ve bi  sültani sültânillâh.Ve bi  lâ ilâhe illellâh.Ve bi mâ  cerâ bihil  kalemü min indillâh.Ve bi lâ havle ve lâ kuvvete illâ billâhi illen sarafti.”

Duanın Türkçe Manası

” Ey hastalık! Sana Allah’ın izzetiyle,azametiyle,yüceliğiyle,kudretiyle,gücüyle,la ilâhe illellâh ile,Allah katından  kalemin yazdıkları ve Allah’ın güç ve kuvveti ile yemin veriyorum,bu kimseyi terk edip uzaklaş.”

Kaynak: Sırrul esrar dualar(Arif Pamuk)

Bu duayı abdestli bir şekilde namazlarınızdan sonra okursanız daha etkili olacaktır. Allah tüm şifa bekleyenlere acil şifalar versin. Amin.

YAZAR BİLGİSİ
Elif Dmr
Elimden geldiğince araştırma yaparak dinimiz hakkında bilgi verici ve faydalı içerikleri sizlerle paylaşmak istiyorum. Paylaşımlarıma yorum yaparak sizlerde bu yolda ban destek olabilirseniz sevinirim. Sevgilerimle,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.