Aşk Hayatında Mutluluğu Yakalamak İçin Dua

Aşk Hayatında Mutluluğu Yakalamak İçin Dua

Aşk ve sevgiyi güçlü kılmak için okunacak pek çok dua bulunmaktadır. Aşk hayatında mutluluğu yakalamak için dua okumak iki insanı birbirine yakınlaştıracaktır. Sevgimizi güçlü kılmak, güven bağı ile sarıp sarmalamak için duaların tesiri büyüktür. Bazı aşkların nazara gelmesi mümkündür. Bu yüzden aşk hayatını diri tutmak için dualara sığınmak, Allah’ın himayesi altına girmek çok önemli olacaktır.  Mutluluğun perçinlenmesi için dua okumak eşler arasındaki oluşabilecek huzursuzlukları da giderecektir.

“Ya Evvelü A Muahhiru, Ya Haliymu, Ya Vedud, Ya Kadiru” 100 defa zikredildiği takdirde aşk ilişkinizde mutluluğu sağlamak mümkün olacaktır. Elbette ki şüpheye düşmeden zikrin yapılması ve devam edilmesi çok önemli olacaktır.

“Yâ vedûdü yâ vedûdü yâ vedûdü yâ zel arşil mecîdi yâ mübdiü yâ müıydü yâ fe’âlün limâ yürîdü es’elüke bi nûri vechikellezî lâ mele erkâne arşike ve es’elüke bi kudratikelletî kadderte bihâ alâ halkıke ve bi rahmetikelletî vesiat külle şey’in lâ ilâhe illâ ente eğısnî yâ mugıysü eğisnî yâ mügıysü eğisnî yâ mugıys”

Aşkta daha şanslı olmak isteyenler aradıkları ilgi alakayı sevdiğinin nazarında hissetmek için dua okumaları oldukça mantıklı olacaktır. Sevgide birlik enerjisinde olmak çok kıymetlidir. İnsan her zaman sevdiğinden emindir. Ama sevilmekten emin olmak zordur. Aşk hayatında mutluluğu yakalamak için dua etmek kişilerde pozitif enerji sağlayacaktır. Aşk ilişkisi içinde olan kişilerin her zaman uyumlu bir enerjide olmaları çok önemlidir. Birbirini seven iki kişinin yaydığı enerji de yakın çevrelerini olumlu etkileyecektir.

Özellikle eşlerin karşılıklı sevgi ve saygı içerisinde bulunmaları önemlidir. Aşkın kişiye mutluluk ve huzur vermesi gerekir. Huzursuzluk olan ilişkiler bitmeye mahkumdur. Bu yüzden mutlu giden ilişkilerin nazardan ve kem gözden korunmaları çok önemlidir. Bu yüzden büyü, nazar ve diğer kötü enerjilerden korunmak adına dualar çok akıllıca olacaktır.

İlişkide Mutlu Olmak İçin Dua

İlişkide mutlu olmak için dua okumak mutluluğa açılan bir kapı anahtarıdır. Aşk ve sevginin sorunsuz bir şekilde sürmesi açısından dualar ile Allah’a sığınmak oldukça etkilidir. Birçok insan ilişkisinde nazara uğramış ve güzel giden her şey yerle bir olmuştur. İşte bu sebepten dolayı dualarla mutlu ilişkilerin korunması gerekir. Bunun yanı sıra evliliklerde çiftlerin sorun yaşaması halinde mutluluğa vesile dualar okunması etkili olacaktır.

Elbette ki mutlu bir ilişkinin sırrı anlamak ve anlayıştır. Kişilerin birbiri ile geçinmeye gönlü olduktan sonra sorunlar birer birer aşılır. İlişkide mutlu olmak için dua okumak iki kişi arasında sevgiyi saygıyı daha da geliştirecektir. Özellikle sevgisini az hissedilen partner daha özverili ve ilişkisine sahip çıkan karakter olacaktır. Mutlu ve huzurlu olmak için okunan dualar abdestli olarak okunmalıdır. İlişkiyi daha dinamik yapacak dualar düzenli bir şekilde okunması çok önemlidir.

“İlahe ente maksudi ve rızake matlubiilahe ente maksudi ve rızake matlubi”

“Allahümme elif beyne kulubinâ ve aslih zâte beyninâ ve’hdinâ sübüle’sselâmi ve neccinâ mi-ne’z-zulümâti ile’n-nûri ve cennibne’l fevâhişe mâ zahare minhâ ve mâ betan”

Mutlu bir ilişkiye sahip olmak isteyenler duaları usulünce okumalıdır. Bazı dua içeriklerinde sayı verilmesi halinde dua belirtilen miktarda okunması önem taşır. Çünkü bu sayılar kilit niteliğindedir. Ancak mutlu ilişki için okunacak dualar ilişkisi devam eden kişilerce okunması gerekmektedir. Haram kişilere okunduğunda kimsenin mutlu olması mümkün olmayacaktır. Bu konuda dua okuyan dikkatli olmalıdır.

Sevdiğin Kişiyle Mutlu Olma Duası

Sevdiğin kişiyle mutlu olma duası inanılmaz bir enerjidir. Sevmek ve sevildiğini hissetmek kadar güzel bir duygu yoktur. Bazen ilişkiler çeşitli anlaşmazlıklardan çıkmaza girmektedir. Özellikle iki kişi hiçbir sorun yokken kendilerini tartışma içinde bulması tamamen negatif enerjilerin tesirindendir. Bu sebeple ilişkiler zaman zaman dualarla desteklenmelidir. Böylece iki kişinin mutluluğu, huzuru dolu dizgin devamlılık sağlayacaktır.  Sevdiği ile arasındaki ilişkiyi dengede tutmak isteyen kişiler mutlaka tavsiye edilen duaları okumalıdır.

“Bismillahirrahmanirrahim huvel kadirü vel kahirun hemudin el cebbar ya hayyu ya kayyum ya rabbim”

Aşkta mutlu olmak herkesin hakkıdır. Sevdiğin kişiyle mutlu olma duası ile ilişkide hiç olmadığınız kadar mutlu ve huzurlu olabilirsiniz. Aşk duygusunu karşılıklı hissetmek, sevgi ve saygıda eşit olmak çok kıymetlidir. Elbette ki bu dualar evli kişilerce veya ilişkisinde kesinlik kazanmış kişilerin okuması çok önemlidir. Bekar birinin ilişkiden ayrılması halinde bu harama girmektedir. Bunun yanı sıra etik olmayan ilişkilerde de mutluluğa ve bağlılığa yönelik duaların edilmesi çok sakıncalı ve caiz bulunmamaktadır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.