Fakirlere Rızık Kapısı Açan Etkili Bir Dua – Zenginlik Duası

Fakirlere Rızık Kapısı Açan Etkili Bir Dua – Zenginlik Duası

Fakirlerin zengin olması için, fakir insanların işlerinin yoluna girmesi için, yeni ve hayırlı rızık kapılarının açılması için her gün bu duayı 20 defa okursanız dileğiniz hemen gerçekleşecektir. Mal, Mülk ve zenginlik isteyenler bu etkili duayı okuyabilirler. Duayı her gün okumalısınız.

Göreceksiniz ki en yakın zamanda Allah’ın izniyle yeni rızık kapılarınız açılacak ve çok kısa zamanda zengin olacaksınız. İşte günde 20 kere okuyacağınız dua:

” Bismillahirrahmanirrahim.Ya ilahel alihetir rafiy’ı celalüh.”

Allah dualarınızı kabul etsin. Amin.

Rızık Duası olarak bilinen dua kullanılabilir. Bu dua, “Rızık Duası” olarak da adlandırılır ve şu şekildedir: ”

Etkili Rızık Duası

Rabbim, bize dünyada iyilik ver ve ahirette de iyilik ver, bizi cehennem azabından koru. (Bakara Suresi, 201)

Şunu da bilmemizde fayda var. Dünya malından yüz çevirmek, gerçek güzellikleri keşfetmektedir.

Al-i İmran Suresi, 14. Ayet

”Kadınlara, oğullara, kantar kantar yığılmış altın ve gümüşe, salma güzel atlara, hayvanlara ve ekinlere duyulan tutkulu şehvet insanlara ‘sülü ve çekici’ kılındı. Bunlar, dünya hayatının metıdır. Asıl varılacak güzel yer, Allah katında olandır. ”

زُيِّنَ لِلنَّاسِ حُبُّ الشَّهَوَاتِ مِنَ النِّسَاء وَالْبَنِينَ وَالْقَنَاطِيرِ الْمُقَنطَرَةِ مِنَ الذَّهَبِ وَالْفِضَّةِ وَالْخَيْلِ الْمُسَوَّمَةِ وَالأَنْعَامِ وَالْحَرْثِ ذَلِكَ مَتَاعُ الْحَيَاةِ الدُّنْيَا وَاللّهُ عِندَهُ حُسْنُ الْمَآبِ
Zuyyine lin nasi hubbuş şehevati minen nisai vel benine vel kanatiril mukantarati minez zehebi vel fıddati vel haylil musevvemeti vel en’ami vel hars, zalike metaul hayatid dunya, vallahu indehu HUSNUL MEAB.
YAZAR BİLGİSİ
Elif Dmr
Elimden geldiğince araştırma yaparak dinimiz hakkında bilgi verici ve faydalı içerikleri sizlerle paylaşmak istiyorum. Paylaşımlarıma yorum yaparak sizlerde bu yolda ban destek olabilirseniz sevinirim. Sevgilerimle,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.