Mevlid Kandilinde Günahların Affı İçin Tesbih

31.10.2023
1.152
Mevlid Kandilinde Günahların Affı İçin Tesbih

Mevlid kandili günü dualar ederek günahlarımızın affını isteriz. Bugünkü vereceğimiz tesbih ile tüm günahlarınızdan kurtulabilirsiniz. Bu tesbih özellikle tesbih namazında okunmaktadır. Bu tesbihi her gün ve özel günlerde okuyarak affınızı isteyebilirsiniz. Bu tesbih Allah’In noksan sıfatlardan tenzih etme ve yüceltme anlamına gelmektedir.

Tesbih namazından sonra aşağıdaki tesbihi 300 defa okumalısınız. Bu namazı kılmayanlar içinse mevlid kandili gecesi 300 kere okunması gerekir. Eğer daha fazla okuyabiliyorsanız daha çok sevaba girersiniz. İş sıkıntınız, geçim sıkıntınız, günahlarınızdan af, her türlü dileğiniz içinde okuyabilirsiniz. Allah’ın izniyle neye niyet ettiyseniz kabul olacaktır.

300 Defa Okunacak Tesbih

“Sübhâallâhi vel-hamdü lillâhi ve lâ ilâhe illâllâhü vallâhü ekber.Ve lâ havle velâ kuvvete illâ billâhil-aliyyil-azıym.”

Allah tüm ettiğiniz duaları kabul etsin. Amin.

YAZAR BİLGİSİ
Elif Dmr
Elimden geldiğince araştırma yaparak dinimiz hakkında bilgi verici ve faydalı içerikleri sizlerle paylaşmak istiyorum. Paylaşımlarıma yorum yaparak sizlerde bu yolda ban destek olabilirseniz sevinirim. Sevgilerimle,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.