Hüddam Daveti Mucize Dua

Hüddam Daveti Mucize Dua

Hüddam daveti cinlerini kontrol eden, onlara istediklerini yaptırma ilmine erişmiş kişiler tarafından yapılır. Hüddam daveti mucize dua özelliği taşır. Hüddam yani daveti yapan kişi cin çağırarak aslında onunla bir sözleşme yapar. Birçok kişi hüddamı davetlerini merak etmekte ve uygulamaktadır. Ancak her insan hüddamı çağırma başarısını elde edemez. Bunun için okunması gereken dualar mevcuttur. Bununla birlikte cinlerde insanlar gibi yaşayan bir topluluktur. Biz göremessekte onlar bizi görebilmektedir.  Onlarında müslümanları ve gayrimüslim olanları mevcuttur.

Hüddam Daveti Mucize Dua

Hüddam davetlerini anlatmadan önce cinler hakkında bilgi sahibi olmak önemlidir. Evrende her canlının iyisi ve kötüsü vardır. Cinlerin yaradılışında da iyi ve kötü vardır. Bununla birlikte her sürenin her bir duanın, ayetin görevlisi vardır. Bunlar cin her görev için uygun olmayabilir. Bu yüzden özel davetle icabet ederler. Bu yüzden hüddam ilmi çok özel ve tehlikelidir. Herkesin yapabileceği ve kaldırabileceği bir olay değildir.

Hüddam davetleri çeşitli konular üzerinde olabilmektedir. Bu konu çok geniş bir yelpazede incelenebilir. Maddi manevi her konuda hüddam daveti söz konusudur. Elbette ki her davetin bir bedeli olacaktır. Buda cin tarafından belirlenerek itaat oluşturacaktır. Musallat ile karıştırılmamalıdır. Hüddam daveti bile isteye cinin görevlendirilmesidir. Hüddam daveti çok açıkça ateşle oynamakla eştir. Çünkü davet bir kere verildikten sora geri dönüşü çok zordur.

Hüddam Daveti Nasıl Yapılır?

Hüddam daveti nasıl yapılır maddi manevi zorluk içinde olan kişilerce merak edilmektedir. Birçok hüddam daveti bulunmaktadır ve her konuda ayrı bir dua uygulaması mevcuttur. Günümüzde hüddam davetine cesaret eden pek çok kişi vardır. Parasal konulardan tutun gönül işlerine varıncaya kadar cinlerin yardımı sağlanmaktadır. Hüddam ayrıca hizmetçi anlamına gelmektedir. Musallat olan cinler asla böyle bir şey yapmazlar. Ama davetli olan cinler sizin hayatınızda olumsuz olan her şeyi lehinize göre düzenleyebilir. Hüddam davetlerinde çok çeşitli dualar vardır. Bu yüzden ihtiyacınıza uygun olan Hüddam cinlerini çağırmak doğru olacaktır.

Hüddam daveti nasıl yapıldığı konusunda pek çok soru gelmektedir. Ancak bu çok derin ve dikkat isteyen bir konudur. Öncelikle kişinin kesinlikle abdestli olması gerekir. Hüddam davetinde hizmetkar cinler görünmez olabileceği gibi görünür forumda da karşınıza çıkabilir. Bu konuda hem cesur hem de tecrübeli olmak çok önemlidir. Korku duyulduğu takdirde hüddam davetinizdeki cin sizi kendi himayesine alabilir. Buda davetin amacını değiştirebilir.

Hüddam davetlerinde herhangi bir teknik yoktur sadece davet niteliğinde dualar mevcuttur. Kişi bu duaları okuduğunda hüddam daveti açık bir şekilde kabul edecek ve varlığını size hissettirecektir. Hüddam cinini hizmetkar olarak davet etmek için duanın yanı sıra kişilerin yapmakla hükümlü olduğu durumlar vardır. Her hüddam daveti kendi özelliklerince yaptırım sağlar. Söz gelimi bazı hüddam davetlerinde oruç mecburidir. Yemek düzeninde de değişiklikler olabilir. Hüddam daveti düşünüyorsanız özellikle hayvansal gıdalardan kaçınılmalıdır. Bazı davetler zikirle birlikte yapılmaktadır.

Hüddam Daveti Yapanlar

Hüddam daveti yapanlar cinlerin yardımını alaraktan olmaz dedikleri işleri mucizevi şekilde hayata geçirebilmektedir. Ancak hüddam davetleri bıçak kadar keskindir. Hizmetkar olan cin elbette ki ilk etapta zarar vermez. Hüddam davetlerine icabet eden cinler kişiye bir anlaşma sunarlar.

Şimdi hüddam davetlerinde cinin müslüman mı yoksa gayrimüslim mi olduğunu bilemeyiz. Anlaşma cinin hoşnut kalacağı davranışlardan ibaret olmaktadır. Söz gelimi müslüman bir cin ile hüddam daveti yönetiyorsanız cin namaz kılmanızı isteyebilir. Eğer anlaşmaya itaat etmezseniz peri masalınız kötü sonuçlanabilir.

Hüddam çağrısı yapan kişiler daha sonrasında büyük sıkıntılar çekebilmektedir. Bazı kişiler korku duydukları için akıl sağlıklarını yitirebilmektedir. Bu sebeple hüddam davetleri konusunda dikkatli düşünmek ve sadece Allahtan istemek kıymetli olacaktır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.