Çok Etkili ve Anında Kabul Olacak Dua

04.11.2018
30.376
Çok Etkili ve Anında Kabul Olacak Dua

Dua ediyorsunuz ve duanızın hemen kabul olmasını istiyorsanız bu duayı okuyarak anında duanızı kabul ettirebilirsiniz. Çok etkili ve anında kabul olacak dua diye geçen bu dua ile istediğiniz bir şeyi dileyebilir, dualarınızı kabul ettilerebilirsiniz. Duayı okurken temiz abdestli olmanıza ve namazlardan sonra okumanıza önem gösterebilirsiniz. Ertesi gün etkisini göreceğiniz bu duayı hemen okumaya başlayabilirsiniz. İşte dua :

Duanın Okunuşu: 

Bismillahirrahmanirrahim…
Allahümme eselüke bismik, Allahüllezî Lâ ilâhe illâ hüvel hayyül gayyûmü lâ te’hüzühü sinetün velâ nevmül aliyyül azîmü, bismik; Allahüllezî lâ ilâhe illâ hüvel melikül güddûsüs selamül mü’minül müheyminül azîzül cebbârü, bismik; Allahüllezî lâ ilâhe illâ hüve âlimül ğaybi veşşehâdeti hüverRahmânür rahîmü, bismik; Allahüllezî Lâ ilâhe illâ hüvel hâligul bâriül müsavvirü lehül esmâül hüsnâ, bismik; Allahüllezî lâ ilâhe illâ hüve nûrüssemâvâti vel erdıl hayyüllezî la yemûtü, el ehadü züddavli la ilâhe illâ hüve ve ileyhil masiru, zül havli bedî-ussemâvati vel erdi, el gadîmü zülcelali vel ikrâmi, bismik; Allahüllezî Lâ ilâhe illâ hüvel evveli vel âhirül melikül haggu lâ ilâhe illâ hüve rabbül arşil kerimi, zülmeârici velgüvâ, bi-izzismikellezî tünşiru bihil mevtâ, ve tühyî bihil erda, ve tünbitü bihişşecera, ve türsilü bihil metara, vetegûmu bihis-semâvâtü vel erdu, bi-ızzismikellezî Lâ ilâhe illâ hüvel melikül güddûsü, Lâ yemes-süs mellahi nasabün ve lâ lağvün liteâlî ilmillahi ve ligtirabi ilmihi velisebâtismihi, Allahüllezî Lâ ilâhe illâ hüve lehül esmâ-ül husnâ, ellezî hâzihil esmâ-ü minhü vehüve minhâllezî lâ yüdrakü velâ yünalü velâ yühsâ, istecib liduâ-î ve gul-lehü ya ellâhu kün feyekü-n.

Allah dualarınızı kabul etsin.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Hastalıkların Şifası İçin Fâtiha Sûresi Okumak
YAZAR BİLGİSİ
Elif Dmr
Elimden geldiğince araştırma yaparak dinimiz hakkında bilgi verici ve faydalı içerikleri sizlerle paylaşmak istiyorum. Paylaşımlarıma yorum yaparak sizlerde bu yolda ban destek olabilirseniz sevinirim. Sevgilerimle,
YORUMLAR
  1. Muhammet Aslan dedi ki:

    Dua etmek önemlidir.Ona sözüm yoktur.Lakin her duruma göre bir dua tayin etmek ne kadar doğrudur.Kinamak için söylememiyorum.Yorumu cevaplarsaniz tartişabiliriz admin Böyle İslami sitelere sonuna kadar desteklerim bu şekildd dua paylaşmak ne kadar doğrudur.