İşyerini Açarken Her Sabah Okuyacağınız Bol Kazanç Duası

17.08.2018
1.676
İşyerini Açarken Her Sabah Okuyacağınız Bol Kazanç Duası

İşyerlerimizin her zaman bol kazanç ve helal para kazanmasını isteriz. Bu hangi iş olursa olsun geçerlidir. Bunun için yapılacak en güzel şey Allah’a dua edip kazançlarımızı bereketlendirebiliriz. Bunları yaparken yürekten inanmamamız gerekir. Her şeyi Allah’tan istemeliyiz. Bize o işi açtıran da o rızkı verende Allah’tır. Bu yüzden dua etmeyi ihmal etmeyiniz. Dua, Allah ile Kulun arasındaki en büyük köprüdür.

Herkes hayırlı işler ister. Bu işleri isterken dua etmeyi ve namaz kılmayı ihmal eder. Sabah namazımızı kıldıktan sonra açılacak işyerleri çok bereketlidir. ” Erken kalkan erken yol alır ” lafı vardır hepimizin bildiği. Erken kalkıp işyerimizi aşağıdaki vereceğimiz dualarla açan bir kişinin o işyeri bereketlenir ve bol kazançlar sağlamasına sebep olur. Bu duaları işyerimizin kapısını açarken okumalıyız ve abdestli olmalıyız. Allah hepinize bol kazançlar versin. Amin.

İşyeri Sahibi vereceğimiz bu duayı işyerini açtıktan sonra 7 kere okuyup içeriye üflerse çok faydası olur. Ayrıca bu duayı yazıp ve ya yazdırıp dükkanın görülecek bir yerine levha olarak koyarsa bereketli işler onun olur.

Bol Kazanç Duası

Bismillahirrahmanirrahim. Allahümme Rabbi Cebraile ve İsrafile ve Mikaile ve Azraile ve İbrahime ve İsmaile ve İshaka ve Yakube vet Tevrate vez Zebure vel İncile vel Furkanel Azim. Velahavle ve La Kuvvete illa billahil aliyyil azim. La ilahe illa hüvel Melikül haggul mübin. Muhammedin Resulullah Sadikul Va’dül emin. İnnallahe hüverrezzakul zül kuvvetil Metin. Ya Allah (3), Yarabbi (3) Ya hayyu Ya Gayyum Ya Zel Celali vel ikram . Eselüke Allahümme Bismikel azimel a’zam en terzugni rızgen helalen tayyiben bi rahmetike ya Erhamerrahimin.”

Hayırlı Rızık Duası

Akşam namazından sonra; 70 defa “Estağfirullah el âzim ve etûbü ileyh”  , 11 defa salavat , 11 defa “Lâ ilâhe illallâhu vahdehû lâ şerike leh.Lehü’l-mülkü ve lehü’l-hamdü yuhyi ve yümitü ve hüve Hayyun lâ yemûtü biyedihi’l-hayr ve hüve alâ  küllişey’in kadir.” 313 defa “Ya ALLAH,Ya FETTAH,Ya REZZAK,Ya LATİF,Ya VEDUD” esmaları,işinizin güzelliği ve rızkınızın bolluğu ve bereketi için okunan esmalardır. İş yerinde okunabileceği gibi evden de okunabilir. Bu esmalar ile helal rızık kazanıp bol kazançlar sağlarsınız.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Bu Duayı Her Gün 21 veya 100 Defa Okuyanın Dileği Gerçekleşir

Kaynak:Dr.Arif Arslan(Dua ile korunma)

YAZAR BİLGİSİ
Elif Dmr
Elimden geldiğince araştırma yaparak dinimiz hakkında bilgi verici ve faydalı içerikleri sizlerle paylaşmak istiyorum. Paylaşımlarıma yorum yaparak sizlerde bu yolda ban destek olabilirseniz sevinirim. Sevgilerimle,
YORUMLAR
  1. Veysel dedi ki:

    Allahin izniyle bu dua sayesinde bol kazanç elde edecegim