Birinin Rüyasına Girmek İçin Dua

Birinin Rüyasına Girmek İçin Dua

Rüyalar kontrol edilemez ve bilinmeyene açılan bir kapıdır. Birinin rüyasına girmek için dua etmek sırlı kapıların açılmasına vesile olmaktadır. Çok sevdiğiniz birinin rüyasına girebilmek için dua okumak iksirli bir şekilde tesir etmektedir. Sevilen kişinin rüyasına girmek isteyen kişiler ona mesaj yollamak ve iletişime geçmek için bilinçaltını kullanırlar.  Rüyalara hükmetmenin yolu dua ile gerçekleşir. Bir insanın rüyasına girmek istiyorsak tesirli olan duaları niyetimiz oluncaya kadar zikretmeliyiz.

Birinin Rüyasına Girmek İçin Dua

Birisinin rüyasına hükmetmek için tavsiye edilmiş çeşitli dualar vardır. Bu dualarla birlikte kim olursa olsun istediğiniz herkesin rüyasına girmek mümkün olmaktadır. Dua ederken duaları doğru okumak uygulamasını tam olarak yapmak olumlu tecrübe sağlayacaktır. Rüyaya giren kişi rüyayı gören kişiyi celp etmek amacı ile okuma yapmaktadır. Genellikle kadınlar bu tür uygulamaları daha çok kullanmaktadır.

Sevdiğiniz tarafından sevilmek, rüya ile etkileşim sağlamak oldukça etkileyicidir. Bu sebeple duaların gücüne inanarak duaları okumak önemlidir. Özellikle aralarında husumet olan, küskün kişilerin dua ile rüyaya girmeleri çok mantıklı bir şeydir. Böylece aradaki soğukluk sona erecektir. Rüyalar pek çok kişiyi olumlu olarak etkilemektedir. Bu sebeple sevgililer rüya yolu ile celp etmeyi aşklarını pekiştirmeyi tercih etmektedir.

Adiyat Suresi Rüyaya Girmek

Rüyalar habercidir. Bu yüzden rüyada görülen kişi düşüncelerimizi etkilemektedir. Adiyat suresi rüyaya girmek için oldukça önemlidir. Bir insanın rüyasına dahil olmak, ona bazı şeyleri rüya aracılığı ile bildirmek istiyorsanız Adiyat suresi okumanız gerekir. Çeşitli durumlar sebebi ile birinin rüyasına girebilir ve onu iletişime mecbur kılabilirsiniz. Elbette ki bazen kişi seni rüyamda gördüm diyemez. Bunu sadece iletişime geçerek yapar.

“Bismillahirrahmânirrahîm
Vel adiyati dabha. Fel muriyati kadha. Fel muğırati subha. Fe eserne bihı nak’a. Fe vesatne bihı cem’a. İnnelinsane li rabbihı le kenud. Ve innehu ala zalike le şehıd. Ve innehu li hubbil hayri le şedıd. E fe la ya’lemü iza bu’sira ma fil kubur. Ve hussıle ma fis sudur. İnne rabbehüm bihim yevmeizin le habir”

Adiyat suresi Kuran içerisinde yer alan 100. Suredir. Dolayısı ile gusül abdestiniz olmadan okunması sakıncalıdır. Abdestli olarak okunması kişiye her zaman olumlu tesir edecektir. Adiyat suresini okuyarak rüyada celp etmek, kişiyi kendinize bağlamak için yetmiş defa okunması gerekmektedir. Gece okumaları çok daha etkili olacaktır. Adiyat suresi ile istediğiniz kişinin rüyasına girebilirsiniz ancak bu konuda sabırlı olmanız gerekir. En az yedi gece okunması çok önemlidir. Bu yedi gece içerisinde sevdiğiniz insanın rüyasına girip onu kendinize bağlamanız muhtemel olacaktır.

Ya Musavvir Esması ile Rüyaya Girmek

Ya Musavvir esması ile rüyaya girmek oldukça basittir. Ancak esmalar okundukça tesirli olmaktadır. Aralıksız okuyacağınız Ya Musavvir esması ile sevdiğinize rüyasında cezbedici görünebilirsiniz. Bilindiği gibi Ya Musavvir esması biçim veren anlamına gelmektedir. Kişi neye niyet ederse hayatında o biçimlenir. Bir kişinin rüyasında hayat bulmak, güzel şekilde görünmek için Ya Musavvir oldukça etkili esmalardandır.  Gece yarısından sonra okuyacağınız Ya Musavvir sevdiğinizin rüyasına girmeyi kolaylaştıracaktır. 336 adet ya Musavvir esmasını gece yatmadan okuyup sevdiğiniz kişinin rüyasına girmeyi niyet etmeniz gerekmektedir.

Fatiha Suresi ile Rüyaya Girmek

“Akaddu nevme fülan ala muhabbeti fülanate ve ıshki bi hurmetis suretil Fatiha””

Fatiha suresi ile rüyaya girmek en kesin uygulamalardan biridir. Okuyan ve okunan kişinin anne adını bilmek duanın tesirini arttıracaktır. Fatiha ile rüya celbi 33 kere okunur. Otuz üç kere aralıksız dua okunduktan sonra üç kerede Fatiha suresi okunmalıdır. Rüyaya girmek için Fatiha suresinin suyu yüzü hürmetine niyet edilir. Fatiha süresi ile görevli hüddam rüyasına girmek istediğiniz kişiyi etkileyecektir. Her duada olduğu üzere Akaddu Nevme duası yedi gece okunmalıdır. Özellikle iletişimde olmayan kişiler rüya ile kişinin aklına düşebilir ve arama eylemi sağlar. Pek çok dargın bu vesile ile aralarındaki buzları eritebilir.  Rüyalar yalan söylemez.  Bu yüzden karşı tarafı derinden etkileyecektir. Gece yarısından sonra duayı okumanız hatta kişi uyurken okuma yapmanız çok daha akıllıca olacaktır. Böylece bilinç altına çok daha rahat giriş yapabilir, rüyasına girebilirsiniz.

 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.