Birinin Bana Telepati Yaptığını Nasıl Anlarım?

Birinin Bana Telepati Yaptığını Nasıl Anlarım?

Telepati iki kişi arasında gelişen enerjisel bağ kurma yoludur. Birinin bana telepati yaptığını nasıl anlarım sorusu sıklıkla gelmektedir. Telepatide bir taraf bilinçli bir şekilde duygularını enerji yolu ile aktarırken, alıcı olan taraf iletilen mesajı bilinçsizce almaktadır. Burada aslında özgür iradeye bir müdahale bulunmaktadır. Telepati yolu ile mesaj veren kişiler alıcı kişilerin aklına çeşitli mesajlar empoze edebilmektedir. Genellikle ikili ilişkilerde telepati oldukça yoğundur.

Aile bireylerine, eşe veya sevgiliye telepati yolu ile mesaj verilebilir. Bilimsel olarakta telepati artık kabul edilen gerçekler arasındadır. Bitmiş ve sonun yaşanan ilişkilerde telepati yolu ile yönlendirme yapılabilmektedir.  Aslında bu oldukça rahatsız edici bir durumdur. Telepatinin bu şekilde kullanılması karşı tarafta vicdani sıkıntılara, kafa karışıklığına ve mutsuzluğa sürükleyebilir.  Telepati daha masum mesajlar vermek için kullanılması ideal olabilir. Enerjisel saldırı olmaması için iki tarafında sevgi alışverişinde olması kıymetli olacaktır. İznimiz dahilinde telepatik bir bağ ile uyarıldığımızı nasıl anlarız gelin birlikte inceleyelim.

  • Telepatiye maruz kalan kişiler istemediği düşünceleri zihninde canlandırabilir. Özellikle görüşmediği ya da iletişimini kestiği insanı sürekli olarak düşünür.
  • İlişkisini kesmesine rağmen yoğun düşünceler sonucunda iradesini kaybederek mesaj ve arama isteğinin belirmesi
  • Kişiyi sürekli olarak zihninde canlandırma ve içsel konuşmalara maruz kalma
  • Telepati ile alıcı kişilerde kulak çınlaması sıklıkla görülmektedir.
  • Rüya, duru görü ile verici hakkında alakasız hatırlatmalar

Biri ile Telepatik Bağ Kurmak

Biri ile telepatik bağ kurmak hem çok kolaydır hem de çok zordur. Alıcı telepati yolu ile istediğini vericiye mesaj olarak verebilmektedir.  Telepatide iletişim sadece enerjisel olarak yapılmaktadır.  Telepatide verici ve alıcı olan kişilerin çoğu iletişimi kesmiş insanlardır. Alıcı tarafın iletişime geçmesi adına telepati yapılmaktadır. Aslında telepati etik değildir. Çünkü özgür iradeyi kesinlikle etkilemektedir. İyi kurulmuş bir telepatik bağ kesinlikle sonuç verecektir. Enerjisel yolla mesajı alıcı olan insan farklı bir yol ayrımına girmiş olabilir. Bu yüzden onun duygusuna, iradesine hükmetmek hoş olmayacaktır.

Birinle telepatik bağ kurmak için maddesel hiçbir şeye ihtiyaç yoktur. Sessiz bir ortamda gözlerinizi kapatıp sadece o alıcı olan kişiye odaklanmanız enerjisel bağın oluşmasına sebep olacaktır. Gözlerinizi kapatıp mesaj iletmek istediğiniz insanı gözünüzde canlandırın. O kısa ve öz mesajınızı söylemeniz yeterli olacaktır.

5 veya 10 dakika telepati ağında olmak mesajınızın net olarak ulaşmasında etki sağlayacaktır. Bazı kişilerin iradesi kuvvetli olduğunda telepatiye cevap veremeyebilir. Ancak telepatiye devam etmek belli bir noktada iradesini zayıflatacaktır. Enerji yolu ile iletişim kurabilir. İstedikleriniz kolayca yaptırabilirsiniz.

Telepatik Bağ ile İstediğini Yaptırmak

Telepatik bağ ile istediğini yaptırmak söz konusu olabilmektedir. Telepatik bağ kurmak için alıcının son derece konsantrasyon sahibi olması gerekir. Odaklanmak ve dış etkenlerde etkilenmemesi gerekir. Bağ kurabilmek için imgeleme gücünün kuvvetli olması gerekir.

Kısa mesajlar vermek her zaman için telepatinin olumlu sonuçlanmasında etkili olacaktır.  Telepatide en çok karşı tarafa mesaj attırmak için enerjisel bağ oluşturulmaktadır.  Bu yüzden karşı tarafa telepati esnasında mesaj at, beni ara gibi kısa cümleler iletilmektedir.

Genellikle telepati habersiz şekilde yapılmaktadır.  Bazı telepatik bağlar istek dışı olsa da isteyerekte telepati kurulabilir. Telepati yapabilmek için bazı duyguların yoğun olması gerekir. Sevgi titreşimi kuvvetli güçlü bir duygudur. Telepati yapacak kişiler alıcı ile ilgili güzel anılarını düşünerek duygu yoğunluğu oluşturabilir. Böylece hedefe ulaşmak çok daha pratik olacaktır.

Ancak telepati kötü amaçlı mesajlar için kullanılmamalıdır. Bu yüzden telepati yapanlar bu konuda hassas olmalı, karşı alıcının da bir hayatı olduğunu düşünmelidir. Belki geçmişin geçmişte kalması çok daha yararlı olacaktır. Bu sebeple enerjinizi gelecek güzel günlere saklamak çok kıymetli olacaktır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.