Tarla ve Bahçenizi Afetlerden Koruyan Dua

Tarlanızı , Bağınızı ve Bahçenizi afetlerden korumak için Allah’a dua etmelisiniz. Afet dualarını okuyarak bu şekilde tedbir alabilirsiniz. Allah dualarınızı kabul edecektir. Bu duaları okurken abdestli ve inanarak okumanız gerekir. Kış aylarının gelmesiyle yağmurların başlamasıyla sel ihtimalleri de vardır. Bu yüzden bağınıza bahçenize zarar gelmemesi için bu duaları ard arda okuyabildiğiniz kadar okuyunuz. İşte dualar.

Doğal Afet Duası 1

Türkçe Okunuşu : ”Bismillahi ellezi la yedurru maasmihi şey un fi’l-ardı ve la fi’s-semai ve hüve’s-semiu’l-âlim.”    

Türkçe Anlamı: ”Sığınırım o Allah’ın adına ki, yerde ve gökte hiçbir şey O’nun adına sığınana zarar veremez. O (yalvaranın iniltisini) işitici ve (halini) bilicidir.”        

Doğal Afet Duası 2

Türkçe Okunuşu :”Allahümmahfazni min beyni yedeyye ve min halfi ve an yemini ve an şimali ve min fevki ve euzü bi azametike en uğtale min tahti.”

Türkçe Anlamı :”Allah ım, beni önümden, arkamdan, sağımdan, solumdan ve üstümden gelecek kötülüklere karşı koru. Altımdan bir kötülük gelmesinden (yarılıp içine düşmekten) Senin azametine sığınırım.”

Doğal Afet Duası 3

Türkçe Okunuşu :”Hasbiyellahü lâ ilâhe illâ hüve’aleyhi tevekkeltü ve hüve Rabbül-‘Arşil-‘Azîm.

Türkçe Anlamı : ”Allah bana yeter, O’ndan başka hiç bir ilah yoktur, ancak O’na güvendim ve O, büyük Arş’ın Rabbi’sidir.”

Tarlanızı ve Bahçenizi Afetlerden Koruyan Etkili Dua

Türkçe Okunuşu “Allahümmâğfezni min beyni yedeyye ve min halfi ve an yemini ve an şimâlî ve min fevkî ve eûzü biazametike en uğtâle tahtî.”

Türkçe Anlamı: Allah’ım! Önümden, arkamdan, sağımdan, solumdan, gökten ve yerden gelebilecek bütün felaketlerden beni koru.

Allah kabul etsin. Amin. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Araba Almak İstiyorsanız Bu Duayı Muhakkak Okuyun!

Bu Yazıyı Arkadaşlarınla Paylaş

film izle