41 Ayetel Kürsi Mucizesi Yaşayanlar

41 Ayetel Kürsi Mucizesi Yaşayanlar

Ayetel Kürsi çok önemli korunma dualarının başında gelir. 41 Ayetel Kürsi mucizesi yaşayanlar bollukla bereketle mükâfatlandırılır. Ayetel Kürsi Allah’ın varlığına ve birliğini tasdik eder. Bununla birlikte Ayetel Kürsi suresinde yüce Allah övülmekte ve yerin göğün tek sahibi olduğu vurgulanmaktadır.  Gözeten ve koruyan büyük güç sahibi olduğu apaçık bir şekilde belirtilmiştir. Ayetel kürsi suresinin kırk bir defa okunması her açıdan faydalıdır. Bu yüzden 41 adet dua terkibi mutlaka yapılmalıdır.

Ayetel kürsinin faziletleri saymakla bitmez. 41 Ayetel kürsi hem ruhsal açıdan hem de maddi açıdan yükselişe olanak tanır. Kişiler maddi sıkıntılarının son bulması adına Ayetel kürsi terkibi yaptıklarında mucizevi bir şekilde maddi işlerinin yoluna girdiğini görecekler. Bununla birlikte manevi huzurun sağlanması adına da Ayetel kürsi suresi birçok kişi için vazgeçilmezdir.  Ayetel kürsi defalarca deneyimlenmiş bir süredir. Ayetel kürsi mutlaka ezberlenmesi gereken sürelerin başında gelmektedir.

  • Ayetel Kürsi Bakara suresi içerinde yer alan bir suredir. 255. Ayet başından sonuna Ayetel Kürsidir.
  • Pek çok olumsuz durumdan kurtulmak adına Ayetel Kürsinin faziletlerinden yararlanılmaktadır.
  • Özellikle 41 adet okunan Ayetel Kürsi kişinin yaşamını maddi ve manevi olarak güzelleştirmektedir.
  • Ayetel Kürsi duası ile rızık bolluğu, kısmet açıklığı, ruhsal huzur elde etmek mümkündür.

41 Çörek Otuna 41 Ayetel Kürsi Okunursa Ne Olur?

Ayetel Kürsi suresi ile en çok yapılan dua terkiplerinden biri de çörek otuna okumadır. 41 çörek otuna 41 Ayetel Kürsi okunursa ne olur sıkça sorulan sorular arasındadır. Bolluk ve bereket isteyen kişiler büyük Ayetel Kürsi duası okuduklarında maddi olarak bereket enerjisini üzerine çekecektir.  Ayetel Kürsi çok özel bir suredir.  Ayetel kürsinin dilek için pek çok okuma yöntemleri bulunmaktadır.  Çörek otuna okunan Ayetel Kürsi cuma günü bir kereye mahsus yapılmaktadır.

  • Ayetel Kürsi Kurandan bir ayettir bu sebeple kesinlikle regl zamanları okumamak gerekir. Bu hususta dikkatli olmak gerekir.
  • Dualar usulünce okunduğunda çok daha tesirli hayata tezahür edebilmektedir.
  • Bolluk ve bereket içinde yaşamak için 41 adet çörek otuna 41 tane Ayetel Kürsi okumak gerekir.
  • Ancak burada dikkat edilmesi gereken husus her bir çörek otuna bir tane Ayetel kürsi okunması şarttır. Toplamda 41 adet Ayetel kürsi okuması yapılacaktır.
  • Okuma bittikten sonra kırk bir tane okunmuş çörek otunu kırmızı bir kese içinde saklayıp cüzdanınıza koymanız inanılmaz bir rızık ve kısmet açıklı sağlayacaktır.

41 Ayetel Kürsi Kısmet Açma

41 Ayetel Kürsi kısmet açma okuması kişilerin sevgi enerjisini kendilerine çekmelerini sağlayacaktır. Ayetel kürsinin faziletleri o kadar büyüktür ki okudukça hayatınızdaki değişiklikleri farkına varmak hiçte zor olmayacaktır. Ayetel kürsi suresi ile kısmet açmak mümkündür. Allah’ın birliğine ve korumasına sonsuz güvenen kul elbette ki duasının kabulünü de hayatında yaşayacaktır.  Kısmet açıklığı içinde çörek otu okumasını yapabilirsiniz.  Bu okuma terkibi birçok kişi tarafından olumlu sonuçlara vesile olmuştur. Ancak dua okurken şüphe etmemek çok önemlidir.

Mutlaka okumalısınız Tebbet Suresi ile Dil Bağlamak

Kısmet açmak için okunan 41 çörek otu poşete sarılmalı ve kişinin üzerine muska gibi takılmalıdır. Çörek otlarının poşete sarılmasının nedeni Ayetel kürsi okunmuş olmasıdır. Tuvalete giderken üstünüzde dua uygun olmayacaktır. Bu yüzden yedi kat poşetle sarılması güvenli ve duanın korunmasında etkili olacaktır. 41 tane çörek otunun üzerinde taşıyan bekar kişiler kısa zaman içinde uygun eş bulabilirler. Çünkü Ayetel kürsi okuması dilek dualarında oldukça etki sağlamaktadır.

41 Ayetel Kürsi Suya Okumak

41 Ayetel Kürsi suya okumak kişinin beden sağlığını güçlendireceği gibi zihnen ve kalbende huzurlu olmasını sağlamaktadır. Elbette ki Ayetel kürsi okumalarında dua adabına uygun olarak yavaş ve anlaşılır şeklide okumak gerekir. Sureyi okuduktan sonra üçer yudumda okunmuş suyunuzu içebilirsiniz.  Okuduğunuz suya su katarakta okunmuş suyunuzu arttırabilirsiniz. Bunda herhangi bir sakınca bulunmamaktadır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.