Rüyada Kana Kana Su İçmek

01.05.2022
4
Rüyada Kana Kana Su İçmek

Rüyada su içmek rüya tabiri yapan bilge kişiler tarafından tek bir bakış açısından yorumlanmaz. Rüyada su içerken nasıl, nerede hangi şartlarda içtin yorum için önemlidir. Genel anlamda bakıldığında rüyada su içmek bereket, mutluluk, sağlık ve bolluk olarak yorumlanmaktadır. Her rüyada olduğu gibi görünen rüya kim tarafından görüldüyse onu etkiler.

Rüyada Kana Kana Su İçmek

Rüyada susadıysanız ve kana kana su içtiğiniz görüyorsanız büyük bir iş yapacağınıza ve kazancınızın da çok büyüyeceğine işarettir. Hayaline kurduğunuz kafanızda planladığınız işlerin gerçekleşeceği ve iyi bir getiri sağlayacağı şeklinde yorumlanır. Ayrıca bu planlanan işlerin sabırla beklenmesi gerektiğinin de işaretidir.

Rüyada Soğuk Su İçmek

Rüyada içilen suyun sıcaklığı da yorumlarken dikkate alınır. Eğer rüyada soğuk su içtiğini hissediyorsanız bu bolluk, bereket ve dedikodu anlamına gelir. İçilen suyun temiz su olması uzun ömürlü ve sağlıklı bir yaşamın habercisidir. Rüya yorumu yapılırken suyun ne şekilde içildiği önemlidir. Cam şişeden su içtiğini gören kişinin çocuk sahibi olacağına, metal kaptan su içtiğini görenin üzüntülü bir döneme gireceğine delalet eder.

Rüyada Tuzlu Bol Su İçmek

Tuzlu ve buzlu su içtiğini gören rahatsızlık veren bir olay ile karşılaşacağına, beklentilerinin gerçekleşmeyeceğine, acı su içtiğini görenin varlıklı olacağına ve değişik iş kapılarının ardına kadar açılacağına işaret eder.

Rüyada Oruçluyken Su İçmek

Eğer rüyada oruçluyken yanlışlıkla su içtiğini görmek genelde olumlu olaylara yorumlanır. Müjdeli haberlerin geleceğine, yüzlerin güleceğine ve şansın açılacağı şeklinde yorumlanır. Bazı alimcilere göre ise sinsi birinin hayatına gireceğine ve huzur kaçıracağına işarettir.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Rüyada Berber Görmek
YAZAR BİLGİSİ
Ayşe Vural
Merhabalar, Ben Ayşe sitenize kabul ettiğiniz için teşekkür ederim. Köşe yazılarımla kişisel düşüncelerimi paylaşacağım.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.