Rüyada Ceket Görmek

24.04.2022
733
Rüyada Ceket Görmek

Rüyada Ceket Giymek

Rüyada ceket giyen kimse, haysiyet kazanacaktır. Hem ailesi hem de iş yerinde farklı bir izlenim bırakacak davranışlarda bulunarak saygınlık kazanacaktır.

Rüyada Yeni Ceket Görmek

Rüyada yeni ceket gören, eski endişelerinden kurtulacağı anlamına gelir. Kafasına takılan ve korktuğu endişelerden uzaklaşacak ve tüm sorularına cevap bulacaktır.

Rüyada Çok Büyük Ceket Görmek

Rüyada çok büyük ceket gören, hayatının kederli bir dönemine gireceğini işaret eder. Kederleneceği ve çok derinden üzüntü duyacağı yeni şeyler yaşayacaktır. Bu durumun önüne geçmesi halinde daha çok üzülecektir. Bazı yaşanacakların önüne geçilemeyeceğini anlaması gerekecektir.

Rüyada Ceket Kaybetmek

Rüyada ceketini kaybeden kimse, büyük yoksullukla karşılaşmaktır. Hayattaki sınavı bu rüyadan sonra sefalet olacaktır. Yaptığı hataları görmezden gelmenin bedelini ödemesi anlamına gelir.

Rüyada Cenazede Siyah Ceket Giymek

Rüyada bir cenazede siyah ceket giyen kimse, miras haberi alacaktır. Zorlukların ardından yaşanacak mutlu haberin simgesidir.

Rüyada Küçük Ceket Giymek

Rüyada küçük ceket giymek, bir belanın yaklaştığının habercisidir. İstemeden de olsa çevresindeki kötü insanlardan kaynaklanan bir belaya bulaşacaktır.

Rüyada Lekeli Ceket Görmek

Rüyada lekeli ceket gören, büyük bir sorundan onurundan ve gururundan taviz vermeden kurtulacaktır.

Rüyada Yırtık Ceket Görmek

Rüyada yırtık ceket gören kimse, en yakınına karşı bir ihmalde bulunacağına işarettir. Yakınlarını görmezden gelerek yaşayacağı bir sorundur.

Rüyada Altın işlemeli, Kürklü Ceket Görmek

Rüyada altın işlemeli, kürklü veya astarlı ceket gören kimse, büyük bir zenginliğin işaretidir. Çok zengin olacak ve çok rahat bir hayat yaşayacaktır.

Rüyada Siyah Ceket Görmek

Rüyada siyah ceket görmek, mesleki hayatında üstün başarılara imza atacağını simgeler. Olağanüstü performans ve başarı göstererek terfi elde edecektir.

Rüyada Ceket Çıkartmak

Rüyada üstündeki çıkartan kimse, büyük bir parasızlık sorunu yaşayacaktır. Fakirlik ile sınanacaktır.

YAZAR BİLGİSİ
Ayşe Vural
Merhabalar, Ben Ayşe sitenize kabul ettiğiniz için teşekkür ederim. Köşe yazılarımla kişisel düşüncelerimi paylaşacağım.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.