Rüyada Ölmüş Birini Canlı Görmek Nedir?

02.11.2023
2.020
Rüyada Ölmüş Birini Canlı Görmek Nedir?

Eğer rüyanızda ölmüş birini canlı görüyorsanız, rüyayı gören kişinin aile ve iş hayatının düzene gireceği ve hayırlı olaylarla karşılaşacağı anlamına gelir. Ayrıca rüyada ölmüş birini canlı görmek üzüntü duyduğunuz bir şeyler varsa bu duyduğunuz üzüntünün biteceğine ve beklediğiniz bir işten hayırlı haber alacağınıza işarettir.

Eğer rüyada ölen kişi ile konuşursanız bu durumda iş hayatınızda bir atılım yapacağınıza ve sıkıntılarınızdan, üzüntülerinizden kurtulacağınıza işarettir. Rüya gören kişinin yakın zamanda hayallerine kavuşacağını da işarettir.

Rüyada Ölmüş Birini Canlı Görmek ve Öpmek

Eğer rüyada ölmüş birini canlı görüp daha sonra o kişiyi öperseniz bu durumda iyiye işarettir. Genel anlamda iş hayatındaki sıkıntılarının biteceğine ve aile hayatındaki huzursuzluğun kaybolacağını anlatmaktadır. Eğer ölen kişinin elini öperseniz, rüyayı gören kişinin insanlarla arasının sıcak olmadığı ve iyi işler yapması için kişilerle daha çok konuşması gerektiğine işarettir. Bu durum karşısında da para sıkıntısının biteceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada Ölmüş birini gördünüz ve ona sarıldıysanız da yaptığınız yatırımların size iyi bir şekilde geri döneceğine, eğer bir iş başvurusunda bulunduysanız sizin için hayırlı olacağına ve çok mutlu olacağına işarettir.

Rüyada Ölmüş Birinin Bir Haber Vermesi

Rüyada ölmüş birisinin yanınıza gelerek sizinle konuşup bir konu hakkında haber vermesi o verdiği haberin gerçekleşmesine yorumlanır. Eğer ölü kişi güzel bir haber verirse, rüya sahibinin sürpriz ve güzel gelişmelere tanıklık edeceğine, maddi durumunun düzeleceğine işarettir. Eğer ölmüş kişi size kötü bir haber verirse işlerinizde sıkıntı yaşayacağınıza, para sıkıntısı çekeceğinize ve borçlanacağınıza yorumlanmaktadır. Son olarak da rüyada ölmüş kişiyi canlı gördünüz ve size gülümsediğini gördüyseniz yakın zamanda müjdeli bir haber alacağınıza işarettir. Bu son görülen rüya çok hayırlı bir rüyadır. Uzun süre devam eden sıkıntılarınızdan kurtulacağınıza yorumlanır. Eğer aile hayatınız kötü gidiyorsa çok yakın zamanda düzeleceğine de yorumlanmaktadır.

YAZAR BİLGİSİ
Elif Dmr
Elimden geldiğince araştırma yaparak dinimiz hakkında bilgi verici ve faydalı içerikleri sizlerle paylaşmak istiyorum. Paylaşımlarıma yorum yaparak sizlerde bu yolda ban destek olabilirseniz sevinirim. Sevgilerimle,
YORUMLAR

 1. Suna dedi ki:

  Rüyamda bir karkasanın içindeyim koşuyorum cimenlerden yuvarlaniyorum virane yapılmamış kerpiçten bir ev görüyorum içine giriyorum şükrediyorum bu aksam usumeyecegim diyorum ölen kuzenimi görüyorum sarılıyorum eskisi gibi şakalasip konusuyoruz kuzenim diğer kuzenim çıktık bir yolay bir ev görüyorum mavi eşarp çamaşır aşıyor kıza bir yol tarif ediyorum tarif ettiğim evden kız isteyecekmosim kızın hiç iyi olmadığını söylediler kuzenimine suratı düştü 2. Bir kıza tekrar soruyorum oda aynı lafları diyor gidiyoruz sonra kuzenimi ne kâbirinin olduğu yere geldik önce kuzenim gitti yaşayan aglayan ağlayan dua etti ölen kuzenimi hadi hadi dua et dedi agalaya ağlaya fatihayır okudum (çok ozledim ) rüyalar bir nebze de olsa yarama şu serpiyor. ..

 2. METIN dedi ki:

  Ruyamda Hz. Isayi iki defa canli gordum,
  1- Kalabalik bir caddede yuruyordu spor jaket giymis ,karsi karsiya gelince benim sorum ona bu oldu: Sizi taniyorum Hz. Isa Peygambersiniz dedim. Oda sus kimse duymasin, anlamasin dedi. ve ters younde yolumuza biraz devam ettikden sonra ben akama dondum bakitim, Hz. Isa oda donmus bana bakiyordu . Ve bana bir elma atti yere vurdu dop gibi zipladi geldi ve benim anlima vurdu. Sonra Annesi Meryam Anaya bahsettim, oglun bana elma atti anlima vurdu dedim. Boyle bitti.

  2 nci RUYADA, Isanin Olumine Ziyarete gittim ve tabutun icinde yatiyordu. Yanina vardim yalniz olarak , a baktim olmemis, Siz olmemissiniz dedim, parmagini agzina getirerek sus diye isaret etti. Ve busekilde ruya sona erdi.

 3. METIN dedi ki:

  Ruyamda Hz. Isayi iki defa canli gordum,
  1- Kalabalik bir caddede yuruyordu spor jaket giymis ,karsi karsiya gelince benim sorum ona bu oldu: Sizi taniyorum Hz. Isa Peygambersiniz dedim. Oda sus kimse duymasin, anlamasin dedi. ve ters younde yolumuza biraz devam ettikden sonra ben arkama dondum bakitim, Hz. Isa oda donmus bana bakiyordu . Ve bana bir elma atti yere vurdu top gibi zipladi geldi ve benim anlima vurdu. Sonra Annesi Meryam Anaya bahsettim, oglun bana elma atti anlima vurdu dedim. Boyle bitti.

  2 nci RUYADA, Hz. Isanin Olumine Ziyarete gittim ve tabutun icinde yatiyordu. Yanina vardim yalniz olarak , a baktim olmemis, Siz olmemissiniz dedim, parmagini agzina getirerek sus diye isaret etti. Ve busekilde ruya sona erdi.