Rüyada Karpuz Görmek ve Yemek

07.11.2018
959
Rüyada Karpuz Görmek ve Yemek

Rüyada Karpuz Görmek rüya sahibinin sıkıntılı günlerinin biteceğine eğer kötü günler geçiriyorsa bu kötü günlerin son bulacağına yorumlanmaktadır. Karpuz gören kişinin bu sıkıntılı günlerden yakın dostlarının desteği ile atlatacağını ve tekrardan eski günlerdeki gibi sıkıntısız bir hayat yaşayacağını anlatmaktadır. Eğer Karpuz gözünüze olgun ve ya güzel geldiyse yeni bir iş atılımı yapacağınız anlamına gelmektedir. Ham karpuz gördüyseniz bir kısmetinizin olduğunu ve henüz gerçekleşmeyeceğinin haberini vermektedir. Rüyanızda eğer karpuz alıyorsanız çok yakın zamanda iyi bir haberin geleceğine işarettir. Bu beklediğiniz bir haber de olabilir.

Rüyada Karpuz Tarlası görmek, yapacağınız işlerin bolluk ve bereketli geçeceğine yorumlanmaktadır. Rüyayı gören kişinin işleri sayesinde eline geçen paranın artışı olacaktır. Eğer tarlada çok sayıda karpuz gördüyseniz işleriniz bozuksa hemen düzeleceğine ve ayrıca yeni bir yatırım yapacağınıza da haber vermektedir. Ayrıca rüyada karpuz tarlası gören kişinin kalabalık bir aile olacağına , eğer çocuğu olmuyorsa çok fazla evlada kavuşacağına da işarettir. Huzurlu bir şekilde yaşayacağına ve elindeki fırsatları iyi değerlendireceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada Karpuz Tarlası Almak ise gerçek hayatta çok pahalı bir mala kavuşacağına işarettir. Bu ev olabilir ve ya pahalı bir araba olabilir. Ayrıca tarla ve arazi satın alarak iş kurmak isteyenler içinde güzel haberlerin olacağı ve helal rızık kazanacağı anlamına gelmektedir. Yaptığı yatırımların en yakın zamanda hızlı bir şekilde değerlendireceğine de işaret vermektedir.

Rüyada Karpuz yediğini görmek, rüyayı gören kişinin bazı kimselere çok alınacak ve küsecek demektir. Haksızlığa uğrayacak ve bazı üzüleceği olaylar yaşayacaktır a da yorumlanır.

YAZAR BİLGİSİ
Elif Dmr
Elimden geldiğince araştırma yaparak dinimiz hakkında bilgi verici ve faydalı içerikleri sizlerle paylaşmak istiyorum. Paylaşımlarıma yorum yaparak sizlerde bu yolda ban destek olabilirseniz sevinirim. Sevgilerimle,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.