Yattım Allah Kaldır Beni Nur İçine Daldır Beni Duası

05.07.2023
808
Yattım Allah Kaldır Beni Nur İçine Daldır Beni Duası

Sizler için faydalı bilgiler vermeye devam ediyoruz. Sevgili kardeşlerim zor ve sıkıntılı günlerimizde bol bol dua edip Rabbimize sığınmayı eksik etmeyelim.

Yattım Allah Kaldır Beni Nur İçine Daldır Beni Duası

“Yattım Allah Kaldır Beni Nur İçine Daldır Beni” şeklinde bir dua spesifik olarak İslam geleneğinde bulunmamaktadır. Ancak, Allah’ın nurunu ve rahmetini dilemek ve O’nun korumasına sığınmak amacıyla aşağıdaki duayı kullanabilirsiniz:

“Allah’ım! Yattığım bu gece beni nurunla aydınlat, kalbimi huzur ve saadetinle doldur. Beni karanlık düşüncelerden, kötü düşmanlardan ve şeytanın vesveselerinden koru. İçinde bulunduğum zorluklarda ve sıkıntılarda bana yardım et, bana hidayet ver ve doğru yolda sabit kıl. Bana rahmetini, mağfiretini ve lütfunu ihsan eyle. Amin.”

Bu dua, Allah’tan gece boyunca korunma, aydınlanma, hidayet ve rahmet dilemek amacıyla kullanılabilir. Ancak unutmayın ki dua kişisel bir ibadettir ve kendi samimi duygularınızı ifade ettiğiniz bir şekilde yapmanız önemlidir. Dua ederken içtenlikle ve teslimiyetle Allah’a yönelmek en önemli unsurdur.

Yattım Allah Kaldır Beni Nur İçine Daldır Beni

YAZAR BİLGİSİ
Gizem
Dinimiz hakkında aslında ne kadarda az şey bildiğimizin farkında mıyız? Gelin hep birlikte bilgi açığımızı kapatalım. Araştırma yaptığım konularda edindiğim bilgileri sizlere de aktaracağım.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.