İmkansız Aşka Kavuşmak İçin Dua

19.11.2023
2.019
İmkansız Aşka Kavuşmak İçin Dua

Aşk çok özel ve güzel bir duygudur. İmkânsız aşka kavuşmak için dua okumak her şeyi tersine çevirebilmektedir. Gerçekten sevilmek, mutlu bir ilişki yaşamak için dualara sarılmak kısa zamanda isteğinizin gerçekleşmesine neden olabilmektedir. Bazen gerek ailevi nedenlerden ötürü gerekse farklı sorunlar kavuşmaya imkân vermez. Birbirini seven kişiler dua terkipleri ile tüm engelleri geride bırakarak mutlu huzurlu bir beraberliğe yelken açabilir.

İmkânsız görülen aşklarında kavuşma olasılığı vardır.  Aşk bazen zorluğu sever. Bu yüzden bazı kişiler aşk hayatında üzüntülerle sınanabilir. Herkesin olmaz gözü ile bakılan ilişkiler bir anda mucize etkisi ile birleşebilir. Duanı gücüne inanmak oldukça önemlidir.  Kalpleri ısıtmak, sevgiyi birleştirmek ancak yüce Allah’ın elindedir.  İmkânsız aşkınıza kavuşmak istiyorsanız çeşitli dua terkipleri yapabilirsiniz.

İlişkinizin tüm engellere rağmen devam etmesi ve kavuşmak adına yapılan dilek dualarında mutlaka hacet namazı kılınmalıdır.  İki rekât kılınan hacet namazında kavuşma niyetinizi söyleyip dua sonrasında duanızı yapabilirsiniz.  Bununla birlikte sevdiğinizle bir araya gelebilmek maksadı ile Allah’ın güzel isimlerini zikretmek oldukça kıymetli olacaktır.  Sevdiğinize kavuşmak için ayrıca vasıl duası olarak bilinen güçlü bir bulunur. Bunu okuyanlar tez sevdiği insana kavuşur.

Ya Vedud

Veduha. Velleyli iza seca. Ma vedde’ake rabbüke ve ma kala. Ve lel’ahıretü hayrün leke minel’ula. Ve lesevfe yu’tıyke rabbüke feterda. Elem yecidke yetiymen feava. Ve vecedeke dallen feheda. Ve vecedeke ‘ailen feağna. Femmel yetiyme fela takher. Ve emmessaile fela tenher. Ve emma binı’meti rabbike fehaddis.

Ya Cami

Sebbishısme rabbikella’la. elleziy haleka fesevva. Velleziy kaddere feheda. Velleziy ahrecelmer’a. Fece’alehu ğusaen ahva. Senukriüke fela tensa. İlla maşallahü innehu ya’lemülcehre ve ma yahfa. Ve nüyessirüke lig yüsra. Fezekkir in nefe’atizzikra. Seyezzekkerü men yahşa. Ve yetecen nebühel’eşka. Elleziy yaslennarel kübra. Sümme la yemütü fiyha ve la yahya. Kad efleha men tezekka. Ve zekeresme rabbihi fesalla. Bel tü’sirunel hayateddünya. Vel’ahıretü hayrün ve ebka. İnne haza lefissuhufel’ula. Suhufi ibrahiyme ve musa.

Ya Mucib

Elem neşrah leke sadrek. Ve vada’na anke vizreke. Elleziy enkada zahreke. Ve refa’na leke zikreke. Feinne me’al’usri yüsren. İnne me’al’usri yüsren. Feiza ferağte fensab. Ve ila rabbike ferğab.

Peygamber Efendimizin Sevdiğine Kavuşma Duası

Peygamber Efendimizin sevdiğine kavuşma duası olarak hacet dualarının önemini vurgulamıştır. Bununla birlikle Ya Vedud ya Cami esmaları birlikte okunduğunda imkânsız aşkların bir araya gelmesini kimse engelleyemez. Bununla birlikte Kenzül arş sevdiğinle kavuşmanız için önemli olacaktır. Çok önemli hacet dualarından biri olan Kenzül arş duasının uzun olarak okunması büyük etki sağlayacaktır. Bununla birlikte salavat duaları da dileklerimizin kabulü için etkilidir. İmkânsız bir sevdaya düşmüş kişiler salavat zikirlerini düzenli yaptığında kavuşum beklenmedik bir anda gelecektir.

“La ilahe illallahu’l halimu’l kerim. Subhanallahi Rabbi’l arşi’l azim. Elhamdu lillahi rabbi’l alemin; Es’eluke mucibati rahmetike ve azaime mağfiretik ve’l ismete min külli zenbin ve’l ganimete min külli birrin ve’sselamete min külli ism. La teda’li zenben illa gaferteh ve la hemmen illa ferrecteh; vela haceten hiye leke rıdan illa kadayteha. Ya Erhhame’r rahimin.“

Kavuşmaya engel olan pek çok faktör vardır.  Engellerin ortadan kalkması adına dua etmek çok önemlidir. Özellikle aile onayı olmayan ilişkilerde kavuşmak oldukça sıkıntılıdır.  Bu yüzden karşı çıkılan durumların onay alması, kabul edilmesi çok önemlidir. Böyle durumlarda kavuşmayı engelleyen sebeplerin bertaraf edilmesi ya da ikna etme gücü sağlamak son derece önemli olacaktır. Hacet dualarında büyük tesir oluşturan 4444 adet Salatı Tefriciye okumakta sevdiğiniz insana kavuşmanız için oldukça etkilidir.

40 Okumada Mucizevi Tesir Gösteren Kavuşma Duası

40 okumada mucizevi tesir gösteren kavuşma duası artık hasrete dayanamayan sevenler için oldukça hızlı etki gösterecektir. Zaman ne yazık ki çabuk geçiyor. Hayatı güzelleştiren ve anlamlı kılan duygulardan biri de aşktır. Aşkı yaşayamamak ve seve seve ayrı düşmek çok acıdır. Oluşan hasret birçok insana manevi zarar vermektedir. Kırk gün düzenli okunacak kavuşma duası ile mucizelere tanık olmak mümkündür. Sevdiğiniz insanla kavuşmak için dua terkibi yapmak engellerin kalkmasına ve ömür boyu sürecek olan bir birlikteliğe adım atmanızda etkili olacaktır.

Elbette ki dua tesirli ve güçlü bir dua okuması yaparken bu imkânsız aşkın karşılıklı olması önemlidir.  Bir taraf istiyorken bir tarafın istememesi halinde bu özgür iradeye etki anlamına gelmektedir. Bu sebeple kişi ile kavuşma söz konusu olsa bile kalıcı olmayacağını hatırlatalım. İmkânsız aşkların kavuşması için engellerin kalkması gerekir.  Dua ile birlikte söz konusu olan sorunlar çözüme kavuşacak ve iki seven birbirlerine hiç ayrılmamak üzere kavuşacaktır.

40 günlük kavuşma duasında kadınlarda regl olacaktır. Bu yüzden regl bittikten sonra duaya kaldığınız yerden başlamanın hiçbir mahsuru yoktur.  Dilek dualarında öncelikle hacet duası okumak duanın etkisini arttıracaktır. Severek ve mecburen ayrı düşenler kırk gün dua terkibi uyguladıktan sonra şartlar değişecek ve sevenler en güzel şekilde kavuşum sağlayacaktır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.