İçinizin Ferahlaması ve Rahatlaması İçin Dua

07.09.2018
868
İçinizin Ferahlaması ve Rahatlaması İçin Dua

İçinizin ferahlaması ve rahatlaması için dua okuyarak içinizdeki büyük sıkıntıdan kurtulabilirsiniz. Gün içersin de içimizden gelen sıkıntılar hepimizin başına gelmiştir. Bu sıkıntılar bizim işimizde ve normal hayatımızda etkisini göstererek huzursuz yaparlar. İçinizi rahatlaması için Allah’tan yardım isteyin. Dua edin ve duanın karşılığını alın. Vereceğimiz bu duayı okuyarak içinizdeki sıkıntılardan kurtulup ferahlarsınız. Bu duayı okurken abdestli olmaya ve namazlardan sonra okumaya özen gösteriniz.

Duanın Okunuşu: Ene abdüke ibnü abdike ibnü emetikefı kabdatike nasiyeti biyedike,madın fiyye hükmüke adlünfiyye kadauke,es’elüke bikülli ismin hüue leke semmeyte bihı nefseke ev enzeltehu fı kitabike ev allemtehu ehaden min halkıke ev iste’serte bihı fı ilmi’l-ğaybi indeke en tec’ale’l-kur’an’a nura sadri ve rabia kalbi ve cilae huznı ve zehabe hemmı).
Türkçe Anlamı: Allah’ım! Ben senin kulunum, kölenin evladıyım, cariyenin evladıyım. Senin avucundayım. İdarem senin elindedir. Hükmün bende geçerlidir, hakkımda verdiğin hüküm adildir. Kendine verdiğin yahut kitabında indirdiğin, yahut yarattıklarından birine öğrettiğin, yahut gayb ilmine ait olarak kendine sakladığın her ismin hürmetine,senden isterim ki, Kur’an’ı gönlümün nuru, kalbimin baharı kılasın, sıkıntımı def edersin.

Verdiğimiz bu duayı okuyabildiğiniz kadar okuyun. Çok Yakın bir zamanda faydasını göreceksiniz. Allah dualarınızı kabul etsin. Amin.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Etkili Rızık Duası - En Tesirli Rızık Açma Duası
YAZAR BİLGİSİ
Elif Dmr
Elimden geldiğince araştırma yaparak dinimiz hakkında bilgi verici ve faydalı içerikleri sizlerle paylaşmak istiyorum. Paylaşımlarıma yorum yaparak sizlerde bu yolda ban destek olabilirseniz sevinirim. Sevgilerimle,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.