Her Türlü İsteğinize Kavuşturan Dua – Ayet-el Kürsi Duası

17.06.2023
2.479
Her Türlü İsteğinize Kavuşturan Dua – Ayet-el Kürsi Duası

Ayet-el Kürsi duası çok güçlü dualar arasındadır. Korunma sağladığı gibi pek çok dileğin kabul olmasında da büyük etki sağlar. Her türlü isteğinize kavuşturan dua – Ayet-el Kürsi duası terkip halinde belirli sayı adedince okunarak yapılır. Ayet-el kürsi duasını gece yarısından sonra okumak dileklerinizin kabul olmasından oldukça etki sağlayacaktır.

Her türlü hacet için Ayet-el kürsi duasını okuyabilirsiniz. Herkesin ezberlemesi gereken Ayet-el kürsiyi ezbere bilmiyorsanız bakarakta okuyabilirsiniz. Ayet-el kürsi dilek duası terkibi yedi gece ard arda yapılmalıdır. Dua okurken acele etmeden inanarak okumanız çok önemlidir. Ayet-el kürsi duasını hem korunmak maksadı ile hem de dileklerinizin kabul olması niyeti ile okuyabilirsiniz. Duanın mealini bilmekte içinizde çok güzel duygular uyandıracaktır.

Ayet-el Kürsi Dilek Terkibi

Ayet-el kürsi duası ile dileklerinizin kabulü mümkündür. Allah izin verirse her duanın tesiri güçlüdür. Ancak ayet-el kürsi ile yapılan dualar geri çevrilmemektedir. Elbette ki dileklerin oluşması için zaman herkes için farklı işlemektedir. Hayırlısı ile olması dileklerimizin çokta önemlidir. Ayrıca okuduğunuz dua terkibinin sevabı paha biçilemezdir. Her şeyden önce sevabı büyüktür.

Ayet-el kürsi terkibi yedi gece aksatılmadan okunmalıdır. Her gecenin okunması gereken Ayet-el kürsi miktarı farklıdır. Buna göre ilk gece 50, ikinci gece 170, üçüncü gece 220, dördüncü gece 313, beşinci gece tekrar 50, altıncı gece 170 ve son gece tekrar 313 kere Ayet-el kürsi okumanız gerekir.

Her Türlü İsteğinize Kavuşturan Dua – Ayet-el Kürsi Duası

Her türlü isteklerinizin kabülü için dualarda en iyi ve en güçlü dua tabiki Ayet-el Kürsi duasıdır. Bu dua ile her istediğinize kavuşursunuz. Ayet-el Kürsi,durak yerlerinin sayısınca(17),kelimeleri sayısınca(50),harflerin sayısınca(170),resullar ve ashabı kiram sayısınca (313) defa okuyanın her isteği yerine gelir.Cesareti artar,halk arasında sevgi,saygı ve itibarı artar.İstediği makama ulaşır.Kimse ona zarar veremez.

AYET-EL KÜRSİ OKUNUŞU

Bismillahirrahmânirrahîm.
Allâhü lâ ilâhe illâ hüvel hayyül kayyûm, lâ te’huzühu sinetün velâ nevm, lehu mâ fissemâvâti ve ma fil’ard. Men zellezî yeşfeu indehû illâ bi’iznih, ya’lemü mâ beyne eydîhim vemâ halfehüm velâ yühîtûne bi’şey’in min ilmihî illâ bimâ şâe vesia kürsiyyühüssemâvâti vel ard, velâ yeûdühû hıfzuhümâ ve hüvel aliyyül azîm.

AYETEL KÜRSİ ANLAMI (MEALİ)

Rahmân ve Rahîm olan Allah’ın adıyla.
Allah ki, O’ndan başka ilah yoktur. O hayydır, kayyûmdur.
Kendisine ne uyku gelir ne de uyuklama.
Göklerde ve yerdekilerin hepsi O’nundur.
O’nun izni olmadan katında kim şefaat edebilir?
O, kullarının yaptıklarını ve yapacaklarını bilir. (Hiçbir şey O’na gizli kalmaz.)
O’nun bildirdiklerinin dışında insanlar,
O’nun ilminden hiçbir şeyi tam olarak bilemezler.
O’nun kürsüsü gökleri ve yeri içine alır, onları koruyup gözetmek kendisine zor gelmez.
O, yücedir, büyüktür.

YAZAR BİLGİSİ
Elif Dmr
Elimden geldiğince araştırma yaparak dinimiz hakkında bilgi verici ve faydalı içerikleri sizlerle paylaşmak istiyorum. Paylaşımlarıma yorum yaparak sizlerde bu yolda ban destek olabilirseniz sevinirim. Sevgilerimle,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.