Hemen Etkisini Göreceğiniz Aşık Etme Duası (Çok Etkili)

11.09.2022
25.344
Hemen Etkisini Göreceğiniz Aşık Etme Duası (Çok Etkili)

Hepimiz sevdiğimizin bize aşık olmasını isteriz. Bu istek ile beraberinde neyi nasıl isteyeceğimizi bilmeyiz. Eğer bir ilişki yaşıyor ve sevdiğimizin size kör gibi aşık olmasını istiyorsanız bunu Allah’tan Aşık Etme Duası ile istemelisiniz. Eğer sevdiğiniz kişi sizin helaliniz ise Allah’ım bu duanızı kabul edecek ve mutlu bir yuva sahibi olmanıza vesile olacaktır.

Bu aşık etme duasını kötü amaçlar için kullanmayınız. Evli bir insanın yuvasını yıkmak ve ya zorla bir ilişki yaşamak için kullanırsanız Allah bu duaları kabul etmeyecektir. Aslında en güzel dua kalbinizden geçen dualardır. Eğer Allah’a el açıp ” Allah’ım sevdiğim kişi benim helalim ise onu benden ayırma, ama sevdiğim kişi benim için hayırsız ise onu benden soğut ” diye her namazdan sonra bu şekilde dua ederseniz elbet Allah sizin duanızı kabul edecektir.

Aşağıda vereceğimiz dua ile, sevdiğinizin kalbi size karşı açıksa devamlı sizi düşünmenize fayda gösterecektir. Bu duayı her gün 7 defa okursanız daha faydalı olacaktır. Sonunda ne istediğinizi muhakkak söyleyiniz ve abdestli olmaya özen gösteriniz.

Hemen Etkisini Göreceğiniz Âşık Etme Duası

Dua ile Allah’tan gönlündeki dileklerini isteyen insan, bir şey isterken de hayırlı olanı istemelidir.  Sadece bir şeyler istenmesi yetmez. Ezeli ve ebedi olan her şeyi Allah bilir. O’nun bilgisi sonsuzdur. Olmasını istediğimiz bir şey, hakkımızda hayırlı olmayabilir. Yani hayrını göremeyebiliriz. Hayrını görmediğimiz bir şeyin de gerçekleşmesi bize fayda vermez, bizi zarara uğratır. Hemen etkisini göreceğiniz aşık etme duası ile Allah’tan murad ettiğiniz kişiyi, hakkınızda hayırlı ise nasip olmasını istemelisiniz.

Köpek Gibi âşık Etme Duası Anında Kabulü

Köpek gibi âşık etme duası anında kabulü yapacağınız zikirler ile ve Allah’ın ol demesiyle gerçekleşir. Bir şey hakkınızda hayırlı ise ve Allah onu size nasip edecekse, buna hiç kimse engel olamaz. Ancak, Allah size nasip etmeyecekse de ne yaparsanız yapın sonu hüsran olur.

 

Erkeği deli divane aşık etme duası

Her genç kızın, evlilik çağına gelmiş hanımların en büyük hayalidir bir yuva kurmak ve çocuk sahibi olmak. Ancak, gözün görmesiyle birlikte de gönlün de ısınması gerekir. Bazen bu karşılıksız olarak da meydana gelir. Bunun için de erkeği deli divane âşık etme duası veya dualarını bularak okumak isterler. Bu konuda Ayet-el Kürsü, Fatiha suresi, Felak suresi, Nas suresi okunmalı ve Allah’tan daima hayırlısı istenmelidir.

100 de 100 Tutan Aşk Duası

100 de 100 tutan aşk duası, Allah’a kalpten yalvarmanız ve samimiyet dolu yakarışınızla gerçekleşir. Yapılacak binlerce zikir, okunacak Esmaül Hüsna ile Rabbinize dertlerinizi açabilir ve dermen olması için zikirler yapabilirsiniz. Aşk, kadın ve erkek herkesin talip olmak istediği hayalini kurduğu en içten duygular içerir. Kişiler, “Allahım hakkımda kim hayırlıysa ve kiminle güzel bir yuvam olacaksa, sen bana onu nasip eyle.” Diye dua etmelidir. Allah’ın izniyle o kişi vakti geldiğinde hayırlı bir izdivaç yapabilecektir.

Âl-i İmrân Sûresi 83. Ayet Okunuşu

E fe gayre dînillahi yebgûne ve lehû esleme men fîs semâvâti ver ardı tav’an ve kerhen ve ileyhi yurceûn (yurceûne).
Âl-i İmrân Sûresi 83. Ayet Anlamı
Âl-i İmrân suresinin merak edilen Türkçe anlamı şu şekildedir:

Âl-i İmrân Sûresi 83. Ayet Meali

Onlar Allah’ın dininden başkasını mı arıyorlar! Oysa göklerde olanlar da yerde olanlar da isteyerek veya istemeyerek hep O’na boyun eğmişlerdir ve O’na döndürüleceklerdir.

Üç Esma ile aşık etme duası

Allah’ın güzel isimleri diye tabir ettiğimiz Esmaül Hüsnaları vardır. Bu isimlerin hepsi ayrı ayrı Allah’ın özelliklerini anlatır. Bunun için de Allah’a Esmaül Hüsnaları ile dua etmek ve yakarışta bulunmak daha makbuldür. Allah’ın Esmalarından olan, Ya Rahman, Ya Kafi, Ya Vedüd isimleri okunarak, Allah’ın bizim için kimin kalbini yumuşatıp, kısmetimiz olarak karşımıza çıkartmasını istiyorsak ona niyet etmeli ve Rabbimize güvenmeliyiz. Böylece Üç Esma ile âşık etme duası tamamlanmış olur.

1 Günde aşık etme Duası

1 günde âşık etme duası, ancak Rabbimizin dilemesiyle gerçekleşebilir. Allah’ın isimlerini anarak yapacağımız zikirlerle ve nafile ibadetlerle Rabbimizden hakkımızda olanın en hayırlısını istemeliyiz.

Birini kendine deli divane âşık etme duası

Birini kendine deli divane âşık etme duası ile niyet edilirken dikkatli olunmalıdır. Kendimize âşık etmek istediğimiz kişi, bizim için doğru insan olmayabilir ya da sonradan çok canımızı yakabilir. Dua ederken, öncelikle abdest almalı ve kıbleye doğru dönerek, en güzel yakarışlarda bulunmalıyız.

Anında etkili Aşk Duası

Anında etkili aşk duası ile sevmek ya da sevilmek istediğiniz kısmetiniz için Allah’a dua etmenin yanı sıra sabırla beklemeyi de bilmeniz gerekmektedir. İstediğiniz, niyetlendiğiniz şeyler hemen gerçekleşmeyebilir. Ancak o doğrultuda niyetlenmek ve Rabbimize niyazda bulunmak, yaşayacağımız gelişmeleri hızlandırabilir.

Aşık Etme Duası

”Allahümme fâtırıssemavati vel ardı âlimülgaybi veşşehadeti. Allahümme inni a’hedü ileyke ahden fî hazihil hayatid dünya Inneke entellahü lâ ilâhe illâ ente vahdeke lâ şerike leke ve enne Muhemmeden abdüke ve resûlüke fela tekilni ilâ nefsi darfate aynin feinneke in tekilni ilâ nefsi tukarribüni minneşşerri ve tüba’id jnî minel-hayri ve inni lâ âsiku illâ birah-metike fec’al rahmetike lî ahden indeke tufinihî yev-mel kıyameti inneke lâ tuhlifül-miâd.Ente ya rabbi hasbi ala (burada ilgi duyulması istenen kişinin ismi söylenir) a’tıf kalbehü alleyye ve zellilhü li”

Bu duayı kim okursa sevdiği ona yönelecektir.

24 Saat İçinde Aşık Ettiren Dua

Bu dua daha önceki makalelerimizde de verdiğimiz gibi Şahmeran duasıdır. Bu duayı 10 gün boyunca yatsı namazından sonra okuyarak duanızı ederseniz 11. gün faydasını göreceksiniz.

Duanın Okunuşu;

Aşık Ettiren Şahmaran duası

 • Allah’u la ilahe illa Hüve’l Hayyu’l Kayyum
 • Allah’u la ilahe illa Hüve’l Aliyyu’l hakim
 • Allah’u la ilahe illa Hüve’s Semiu’l Alim
 • Allah’u la ilahe illa Hüve’r Rahmanü’r Rahim
 • Allah’u la ilahe illa Hüve’l Vahidü’l Ehad
 • Allah’u la ilahe illa Hüve’l Ferdü’l Varid
 • Allah’u la ilahe illa Hüve Raufu’r Rahim
 • Allah’u la ilahe illa Hüve’l Aziz’ur Rahim
 • Allah’u la ilahe illa Hüve’z Zahiru’l Batın
 • Allah’u la ilahe illa Hüve’l Ahadu’s Samed
 • Allah’u la ilahe illa Hüve’l Fettahu’l Alim
 • Allah’u la ilahe illa Hüve’l Azizu’l Alim
 • Allah’u la ilahe illa Hüve’l Hannanu’l Mennanu Deyyan
 • Allah’u la ilahe illa Hüve’l Kadiru’l Kadir
 • Allah’u la ilahe illa Hüve’ Rafiu’l Alim
 • Allah’u la ilahe illa Hüve’r Rabbü’l Arş’il Azim
 • Allah’u la ilahe illa Hüve’l Meliku’l Kudüs
 • Allah’u la ilahe illa Hüve’l Hakku’l Mübin
 • Allah’u la ilahe illa Hüve’l Baisü’l Varis
 • Allah’u la ilahe illa Hüve’l Esmau’l Hüsna
 • Hüve’l Hayy’u la ilahe illa Hu Fed’uhü Muhlisine Lehü’d-diyn
 • Sübhane Birahmetike ya Erhame’r -rahimin.
 • Ve’l Hamdu -lillahi Rabbi’l Alemin
YAZAR BİLGİSİ
Elif Dmr
Elimden geldiğince araştırma yaparak dinimiz hakkında bilgi verici ve faydalı içerikleri sizlerle paylaşmak istiyorum. Paylaşımlarıma yorum yaparak sizlerde bu yolda ban destek olabilirseniz sevinirim. Sevgilerimle,
YORUMLAR

 1. Isa dedi ki:

  Okuyorum sonucu göreceğiz

  1. Sibel dedi ki:

   Şahmeran duasına mi basladin

 2. 16cano16 dedi ki:

  Duaların türkçe anlamı var mı elinizde

 3. Hasan dedi ki:

  Ben bir kıza aşık oldum ama kız başkasını seviyor ama beni sevdiğini düşünüyorum hangi duayı okumaliyim hemen etkilemesi lazım okuduğum dua

 4. Hasan dedi ki:

  Sevgili kardeşlerim yüzde yüz kabul edilen dua hemen tesir eden dua diye birşey yoktur. ALLAH c.c hangi duayı ne zaman kabul edeceğini sadece kendi bilendir. İbadetlerimizi eksiksiz yapın şüphesiz Allah mükâfatını verecektir.