Haramdan Uzaklaşmak Doğru Yolu Bulmak İçin Beyt

18.10.2023
1.764
Haramdan Uzaklaşmak Doğru Yolu Bulmak İçin Beyt

Haramdan uzaklaşmak istiyorsanız, doğru yolu bulmak istiyorsanız bu beyti okuyarak gerçekleştirebilirsiniz.  Celcelûtiye duasından alınan bu beyiti günde 27 kere okumalısınız. En yakın zamanda yararını göreceğiniz bu beyti namazlardan sonra da kalkmadan okuyabilirsiniz.

Bu beyti okuyan doğru yola ulaşır. Bu duayı muhakkak sakin ve yalnız bir yerde abdestli bir şekilde okumalısınız. Size yapılan tuzaklardan ve fesatlıklardan korunmak için de bu beyti okuyabilirsiniz. Haramla karşılaşmaz ve helal rızık kazanırsınız.

Haramdan Uzaklaşmak İçin Okunacak Beyt

  • ” Tevesseltü yâ Rabbi ileyke bir sirrihâ.
  • Tevessüle  zi züllin bihin nâsühtedet.”

Türkçe Anlamı

“Yâ Rabbi onun sırrıyla Sana Yalvarıyorum.Gayet zillet içindeki birinin yakarışıyla..Ki;onunla insanlar hidayeti buluyor.”

Tüm sevdiklerimiz,evlat ve kardeşlerimiz ,ümmeti muhammedin hidayeti ve doğru yolu bulması için okuyalım.

Ne Yapacağını Bilemeyince Okunacak Dua?

Eğer kendinizi çok sıkıntıda hissediyor ne ne yapacağınız konusunda bir fikriniz yoksa şu duayı okuyabilirsiniz.

“Sıkıntılı iken “Hasbünallah ve ni’mel-vekîl” deyiniz!” *Hz. Sa’d (r.a.) anlatıyor: Resûlullâh (s.a.v.) buyurdular ki; “Balığın karnında iken, Zü’n-Nûn’un (Yûnus aleyhisselâmın) yaptığı duâ şu idi: Lâilâhe illa ente sübhâneke innî küntü mine’z-zâlimîn.

YAZAR BİLGİSİ
Elif Dmr
Elimden geldiğince araştırma yaparak dinimiz hakkında bilgi verici ve faydalı içerikleri sizlerle paylaşmak istiyorum. Paylaşımlarıma yorum yaparak sizlerde bu yolda ban destek olabilirseniz sevinirim. Sevgilerimle,
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.