Duaların Kabulü İçin Sabah-Akşam Okunacak Dua

Dualarınızın kabul olması için dua. Bu vereceğimiz duayı okuyarak dilediğiniz bir dileği veya ettiğiniz duaları kabul olması için okuyabilirsiniz. Bu dua çok etkili bir dilek duası  olarak da geçmektedir. Sizlerde bu duayı her namaz sonrası her gün en az 5 kere okursanız dileğiniz ve ya ettiğiniz dualar Allah’ın izniyle kabul olacaktır. İşte bu etkili dua :

Duanın Okunuşu :

“Allahümme sali  alâ seyyidinâ Muhammedin fil evveline ve salli alâ seyyidinâ Muhammedin fil âhirine ve salli alâ  seyyidina Muhammedin fil mürseline ve salli alâ seyyidinâ  Muhammedin fil melei  alâ  ilâ yevmid din.”

Türkçe Anlamı:

“Ey Allah’ım! Öncekiler içinde Efendimiz Muhammed’e(s.a.v) rahmet et.Sonrakiler içinde Muhammed (s.a.v)’e rahmet et.Nebiler içinde Muhammed (s.a.v)’e rahmet et.Mele-i A’lâ da  Kıyamete kadar Muhammed (s.a.v)’e rahmet et.Allah’ım! Muhammed (s.a.v)’e vesile,fazilet,şeref ve büyük derece lütfeyle.”

Sabah ve akşam bu salavatı (5) defa okuyanın günahları dökülür,hataları bağışlanır,sevinci daim olur,duaları kabul edilir.Düşmanlarına karşı yardım görür.Allah erleri arasına karışır. Allah kabul etsin. Amin.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Bu Duayı Her Gün 21 veya 100 Defa Okuyanın Dileği Gerçekleşir

Bu Yazıyı Arkadaşlarınla Paylaş

film izle