Bu Duayı 41 Kere Okursan İstediğin Her Şey Olur

17.01.2023
9.691
Bu Duayı 41 Kere Okursan İstediğin Her Şey Olur

Bazı duaların hayatımızdaki tesiri oldukça kuvvetlidir. Özellikle hacet duaları ile hayal ettiklerimizin gerçeğe dönüşmesi olasıdır. Bazı dualar güçlü etkileşimdedir. Bu duayı 41 Kere Okursan İstediğin her şey olur çünkü dua kader değiştirir.  Ancak niyetler konusunda dikkat etmek gerekir. Özellikle bir başkasının iradesine girmemek çok önemlidir.

Özellikle Muhyiddin İbnü’l-Arabî hazretleri tarafından tavsiye edilmiş hacet duası oldukça etkilidir. Etkili hacet duası kırk bir defa okunduğunda tezahür edecektir. Dilek dualarında devamlılık oldukça önemlidir. Dua ederken abdestli olarak okuma yapmak gerekir. Allah dilediğine dilediğini vermektedir. Hakkınızda hayırlı olan duaların kabulü son derece önemli olacaktır.

Çok Etkili Hacet Duaları

İstenilen bir dileğin mucize bir şekilde oluşum göstermesi için etkili dilek duaları okumak kıymetli olacaktır.  Kırk bir kere okuyacağınız bu dua sayesinde kısa zaman içerisinde isteklerinizi elde etmek mümkündür. Elbette ki öncelikle Allah’ın izni çok önemlidir. Dilekleriniz sizin için hayırlı ise olmasını dilemekte çok yerinde bir niyet olacaktır.

Dilek duaları okumadan önce abdest almalı ve tövbe duası yapılmalıdır. Daha sonrasında isteğinizi niyet olarak yüce Allah’ın huzuruna iletmelisiniz. Okuyacağınız bu çok kıymetli duaya her gün aksatılmadan devam edilmelidir. Kendi hayrınıza olacak dilekler için okuma yapmalısınız. Bir başkasının iradesini etkileyecek dua okumalarından kaçınmalısınız. Allah hayırlı olan duaların kabulünü nasip etsin.

Bu Duayı 41 Kere Okursan İstediğin Her Şey Olur

Dualarınız kabul olması için bol bol dua ederiz. Bu duaları okurken Allah’a dua ederiz. Bir hayalimiz vardır, bir isteğimiz vardır ve bunun olması için sabrederiz. Sonunda Rabbimiz bizim için hayırlısı ise bu duamızı kabul eder ve istediğimiz şeye kavuşuruz. Bu vereceğimiz dua için, inanarak okursanız istediğiniz kabul olacaktır Allah’ın izniyle.

“Ahmet Ziyâeddin Gümüşhânevi hazretleri buyuruyor ki:

“Muyiddin-i  Arabî hazretlerine ait aşağıdaki duayı(41) defa okuyup hacetini Allah’a arz eden kimsenin dileği kabul olur.” (M.Ahzâb)

“Bismillahirrahmanirrahıym.YÂ kâdiru Yâ  zâhırı Yâ bâtınü  yâ latıyfü yâ habîru kavlihül hakku ve lehül mülkü yevme yünfehu fis sûri âlimül ğaybi veş  şehâdeti ve hüvel hakimül habir.”

Allah dualarınızı kabul etsin. Amin.

YAZAR BİLGİSİ
Elif Dmr
Elimden geldiğince araştırma yaparak dinimiz hakkında bilgi verici ve faydalı içerikleri sizlerle paylaşmak istiyorum. Paylaşımlarıma yorum yaparak sizlerde bu yolda ban destek olabilirseniz sevinirim. Sevgilerimle,
YORUMLAR

  1. Mehmet Murat SİNANOĞLU dedi ki:

    Bilmiyordum. Hemen okuyacağım. Allah Razı Olsun.