Akaddu Nevme Duası Okunuşu Ve Anlamı

Akaddu Nevme Duası Okunuşu Ve Anlamı

Sevdiğiniz insanı rüyasına girmek pek çok kişi için memnun edicidir. Akaddu Nevme duası okunuşu ve anlamı pek çok kişi tarafından merak edilmektedir. Bu dua sevgilinizi rüya yolu ile cezp etmenizde büyük rol oynayacaktır. Duayı uygulamak oldukça kolaydır. Burada dikkat edilecek tek şey isimleri doğru yerine yerleştirip duayı gece yatarken okumaktır. Dua adabına uygun olarak okunduğunda tesir etmesi mümkün olacaktır.

Akaddu Nevme Duası Okunuşu

“Akaddu nevme fülan ala muhabbeti fülanate ve ıshki bi hurmetis suretil Fatiha”

Karşı tarafa sizi güzel gösterecek, cezbetme tesiri olan bu dua doğru okunduğu takdirde dikkat çekici olacaktır. Rüyalar mesaj verici ve birçok kişiyi etkilemektedir.  Bu dua ile birlikte kişiyi celb etmeniz mümkündür. Böylece sevdiğiniz insan rüyasında gördüğünden etkilenecek ve davete icabet edecektir.  Akaddu Nevme duası Fatiha suresi ile yapılmaktadır.

Bu duayı yaparken Kuran-ın ilk suresi olan Fatiha suresinin suyu yüzü hürmetine Allahtan istersiniz.  Dua rüya yolu ile kişiyi aşka ve sevgiye bir davetiyedir. Akaddu Nevme duası okunurken dikkat etmek gerekir. Çünkü Kurandan sure olan Fatiha suresi ile tamamlanan bir duadır. Akaddu Nevme dua sevdiğiniz kişinin rüyasına girmeniz için okumanız gereken müthiş etkili bir duadır.

Akaddu Nevme Duası Büyü mü?

Akaddu nevme duası büyü mü pek çok kişi tarafından sorulmaktadır.  Bir duanın büyü olarak algılanması oldukça yanlıştır.  Fatiha suresi ile biten dua pek çok insan için umut verici olmuştur. Küs insanla için rüyada mesajcı olmuş ve barışmaya vesile olmuştur. Bu dua kesinlikle büyü olarak düşünülmemelidir. Abdestli şekilde okunması çok önemlidir.  Çünkü davet vardır buda Fatiha suresinin hüddamı ile rüyaya girebilmeyi mümkün kılar.  Bu yüzden okuyan kişinin kötü etkilenmemesi adına abdest şarttır.

Akaddu nevme duası 33 defa okunduktan sonra bitiminde 3 kez Fatiha okunmalıdır.  Allah izin verirse Fatiha suresinin suyu yüzü hürmetine kişinin rüyasına girip sabah şaşkınlık yaratacaksınız. Dua rüyaya girene dek okunması gerekir. Ancak kişi bunu beyan etmedikçe asla bilemezsiniz. Bu yüzden iletişim farklılıkları dikkatinizden kaçmamalıdır.

“Akaddu nevme fülan (rüyasına gireceğiniz kişinin ismi) ala muhabbeti fülanate (sizin isminiz) ve ıshki bi hurmetis suretil Fatiha” şeklinde okunmalıdır. Bununla birlikte kişinin annesinin ismini de eklemek rüyanın doğru bir şekilde ulaşmasında etki sağlayacaktır. Bunun için anne isminden sonra bin veya binti kelimelerini kullanarak kendi isminizi söylemeniz gerekir. Aşağıdaki örenek nasıl okumanız gerektiğine dair bilgi verecektir.

“Akaddu nevme fülan ayşe bin ömer ala muhabbeti fülanate fatma binti nisan ve ıshki bi hurmetis suretil Fatiha”

Dikkat edilmesi gereken bir başka husus ise okuyacağını kişinin uyku evresinde olmasıdır. Akaddu nevme duasını okurken, okunacak kişinin uyanık olmaması gerekir. Bu yüzden dua saati gecenin ilerleyen saatlerinde veya uyuduğuna kesin gözüyle baktığınız saatlerde okunması tesir yaratacaktır. Duanın büyü olmasını düşündüren şey kişiyi etkilemesidir. Ancak bu dua kişiye rahatsızlık vermek ve sadece rüya görmesini amaçlamaktadır. Şunu da belirtelim ki bir kere okumak rüyaya girebileceğiniz anlamına gelmemelidir.

Akaddu Nevme Kaç Gün Okunur?

Akaddu nevme kaç gün okunur çok merak edilen bir konudur. Bilindiği üzere rüyaya girebilmek kolay değildir. Bu yüzden Akaddu Nevme duası en az yedi gün devam edilmesi önerilir. Rüya hüddamı desteği ve daveti olduğundan okuma yapan kişi önce kendini koruma altına almalıdır. Bu sayede hiçbir suretle duadan etkilenmeyecektir. Akaddu nevme duası hem rüyasına girmek istediğiniz kişi hem de kendi adınız ile yapılmalıdır.

Duada kişi Fatiha duasının suyu yüzü hürmetine falancanın rüyasına falancanın aşkı muhabbeti gelsin ister. Elbette ki rüyada celp edilen kişi her zaman seni rüyada gördüm demez. Ancak bir şekilde iletişimi uyandırmak ister. Genellikle iletişiminde sorun yaşayan kişiler bu duayı okuyarak bağlılık oluşturmak isterler.  Kişi farklı şekilde iletişime geçerse rüyanın tesiri altına girdiğini anlamak mümkündür.

Bazı kişilerde dürüstçe rüyasına girdiğinizi söyleyecektir.  Eğer kişi rüyasını girdiğiniz konusunda bir şey paylaşmıyorsa bu rüyasına girmediğiniz anlamı taşımamalıdır.  Güçlü bir hüddam yardımı olan duadır. Bu sebeple başarısızlık şansı azdır.  Özgür iradeye herhangi bir müdahale yoktur. Sonuç itibari ile rüyaya girmek için okunmaktadır. Kişi özgür iradesi ile iletişime geçip geçmemektedir. Okuyan kişi rüyada güzel göründüğü için kişiye cazip ve etkileyici gelecektir. Ancak burada hemen şunu belirtelim ki sizi sevmeyen değer vermeyen bir insan için dua okumak akıllıca değildir. Bu duayı sizi seven sevdiğiniz insanlar aranızdaki  iletişimi güçlendirmek adına yapmak çok daha heyecan verici olacaktır.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.