3 Günde Aşık Etme Duası Sonuca İnanamayacaksınız!

3 Günde Aşık Etme Duası Sonuca İnanamayacaksınız!

Aşk duaları sevenlerin birbirine kavuşmalarında etkilidir. 3 Günde Aşık Etme Duası ile sevdiğinizle mükemmel uyumu yakalayabilirsiniz. Aşk çok farklı bir duygudur. Bir insanı çok sevebilirsiniz ama aşk bambaşka bir şeydir. Kuvvetli bir çekim, vazgeçilmez bir sevgidir. Kadın erkek fark etmeksizin aşık edebilmek için tecrübe edilmiş çeşitli dualar bulunmaktadır. Bu dualar sayesinde aşkınız sarsılmaz ve sadakatli duruma gelebilir.

3 Günde Aşık Etme Duası

Üç gün içinde aşık etme duası ile sizlerde sevdiğinizi avuçlarınızın arasında hissedeceğiniz muhteşem bir aşk için öncelikle hacet namazı çok önemli olacaktır. Hacet namazı kıldıktan sonra etkisi kuvvetli aşık etme duaları okunabilmektedir. Elbette ki burada her zaman vurguladığımız önemli noktalardan biri harama okumamanızdır. Haramdan kastımız sizin nasibiniz olmayandır.

Özellikle evli insanlara bu denli kuvvetli duaların okunması son derece günahtır. Vereceğimiz duayı üç günde yüzer defa sabah namazlarında okumanız halinde sevdiğinizi aşık etmeniz mümkün olacaktır.

“ya kadim, ya daim, ya kadim, ya daim, ya kahhar, ya ehad, ya Muhammed. Kul huvallahü ehad, lem yelid velem yuled ve lem yekün lehu küfuven ehad. Ve sallallahu ala seyyidina Muhammedin ve ala alihi ecmain.”

Aşık etme duaları zamana yayılmış olabilir. Bu yüzden kaç gün ve kaç kez okunacağı iyi araştırılmalıdır. Üç günlük bir zaman zarfında çok kolay uygulamalar ile gerçek aşkı yaşayabilirsiniz. Zaten aşık etme dualarının bir özelliği de hayrınıza olacak şekilde sonuçlanmasıdır.

Bu yüzden okuma yaparken o kişiyle yaşayacağınız olumlu ya da olumsuz durumları kabul etmeniz gerektiğini bilmeniz gerekir. Dolayısı ile her dua edenin duası kabul olacak diye bir kaide yoktur. Ne oluyorsa sizin hayrınıza olduğunu bilmelisiniz.

Anında Aşık Etme Duası

Anında aşık etme duası herkesin imkânsız olarak gördüğü aşkı yaşamanızı sağlamaktadır. Aşk ve muhabbet dualarının tesiri inanılmazdır. Eğer kişi ile kaderiniz bir ise buna engel sebepler ortadan kalkmaktadır. Aşk hayatınızın heyecanlı ve eğlenceli geçmesi adına aşık etme duası çok etkilidir. Özellikle evli ya da ilişkide ciddiyete adım atmış kişiler aşık etme dualarını okuduğu takdirde heyecansız olan ilişki anında canlanacaktır.

Mutlaka okumalısınız 1 Günde Aşık Etme Duası

Aşk için yapılan dualar gece yarısından sonra yapılması etkiyi daha da arttırmaktadır. Ayrıca sela ile Cuma arasında okuyacağınız dualarda anında tesir sağlayacaktır. Birini kendinize deli divane etmek için çeşitli uygulamalar mevcuttur. Özellikle Kevser suresi aşık etme gücü yüksek dualar arasındadır. Eğer biri sadakatli bir şekilde aşık etmek istiyorsanız 71 adet Kevser süresini tatlı bir yiyeceğe okuyup yedirdiğiniz takdirde sonuçlara inanamayacaksınız.

3 Günde Aşık Etme Duası

3 Günde Aşık Etme Duası

“Huvallâhul hâlikul bâriûl musavviru lehul esmâul husnâ, yusebbihu lehu mâ fîs semâvâti vel ard ve huvel azîzul hakîm”

Haşr süreside aşık etmek için kullanılan önemli dualar arasındadır. Haşr suresinin 24. Ayeti ile sevdiğiniz insanı kendinize bağlayabilirsiniz. Bu dua günlük 41 kere okunduğu takdirde güçlü bir şekilde aşk tesiri yaratacaktır. Elbette ki duaya başlamadan önce kişinin aşkına niyet ederek okuma yapılması gerekir. Okumalarınızı aksatmadan yaptığınızda kişi her zaman için aşkına sadık kalacaktır.

Birini Kendine Aşık Etme Duası

Birini kendine aşık etme duası sevdiğinden beklediği ilgiyi ve alakayı alamayanlar için kıymetlidir. Sevdiğiniz insanın size aşık olabilmesi adına dua okuması yapmak gerçekten tesirlidir. Özellikle denenmiş duaları okumak olumlu sonuç almanızı sağlayacaktır.

Aşk çok kolay bir duygu değildir. Her insanın aşka bakış açısı, değerleri farklıdır. Bununla birlikte bazı insan çok sevse bile bunu gösteremez. Bu yüzden ilişkimizde sevgi eksiliği olduğunu düşünebiliriz. Tavsiye edeceğimiz 3 Günde Aşık Etme Duası üç hafta boyunca günde yedi sefer okunmalıdır.

“Bismillahirrahmânirrahîm”

“Ya hayyum Ya kayyum Ya Vedudul kaviuL Cami Ya Kalbe (sevdiğinizin adı) Beyne Muhammed Sallallahu Aleyhi ve sellem ve enserehu Allahümme Ya men edhil muhabbete yusufe fi kalbi zeliha ve ya men edhal muhabbete Muhammedin sallalahu aleyhi ve sellem fi kalbi hadice bin huveylid ve aişe bint ebu bekir edhil muhabbete

(sevdiğiniizn adı) fi kalbi (kendi adınız) kema adhalte ‘lleyle fi fin nahari ve’n – nehari fi leyli ve’z zekeri fil ünsa lev enfakte ma fil ardi cemian ma ellefte beyne kulubihim velakine ilahe ellefe beynehüm innehu azizun hakim. Vela havle ve la kuvvete illa billahil aliyyül azim.

Teftah kalbü (sevdiğiniizn adı) bi (kendi adınız) muhabbete camiül billahil azizül mütekebbir El Kebir , El Müheymin El Azim Allahümme Ya Men Ellefe beynel selci vennari ellef beyne abdike (sevdiğinizin adı) ve (kendi adınız) inneke ala ma teşaün kadirün. Ya vedudul kaviul cami”

3 Günde Aşık Etme Duası terkipleri sayesinde muhteşem bir ilişkiye sahip olabiliriz. Partnerimizin ilgisini kendimize çekmek için, onu aşık etmek için okunacak pek çok dua vardır. Aşk odaklı yapacağınız dualar doğrudan okunabileceği gibi anne adının bilinmesini mecburi kılabilir.

Mutlaka okumalısınız Birini Kendine Aşık Etme Duası

Böyle durumda eğer okuma yapacağınız kişinin annesinin adını bilmiyorsanız anne adı kısmına Hz. Havva’nın adını koymamız gerekir. Aşk çok narin olduğu kadar aynı zamanda keskindir. Bu yüzden 3 Günde Aşık Etme Duası yapacağınız insanın size olan ilgisinin de varlığı çok önemli olacaktır. Dua ile gelen zorla güzellik zaman içinde sizin hayatınıza pişmanlığı getirebilir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.